Wałbrzych Miasto wybudowane na węglu. Biedaszyby żywią kolejne...

Witam wszystkich serdecznie i zapraszam na spacer po wałbrzyskich biedaszybach. Wiele osób twierdzi, że dzikie kopalnie węgla już nie istnieją, ale ja Wam pokażę, że jest inaczej. Z nielegalnego wydobycia węgla utrzymuje się już "garstka" osób w porównaniu ze szczytowym okresem, kiedy to węgiel wydobywało ponad 4 tysiące osób! Film się spodobał i chciałbyś mnie wesprzeć? Niezmiernie mi milo :) Facebook: www: Wałbrzych Miasto wybudowane węglu. Biedaszyby żywią kolejne pokolenia.


Najlepsze komentarze:

Thomas ... Jest taka piosenka o Leonie :) dzieki nowej technice wegiel jest potrzebny do produkcji skroplonego gazu ;)
Barbara... Węgiel jest zgodnie z Konstytucją własnością wszystkich Polaków ,a to co robią kopacze to bezczelna kradzież.Oni kradną mienie publiczne.Bieda nie uzasadnia kradzieży.
Mariusz... Witaj Leonie jestes ? w tym co robisz!
Piotr T... szefie,dlaczego maja zakazy udzielania wywiadów ??jest ciche przyzwolenie na wydobycie jesli o tym nie mowisz? oo chodzi?
Tom Dub... Super film Prawda o zyciu w tym miescie
rad rob... synek mosz gadane....
Peter L... Super vlog. Mam wielki szacunek dla tych gornikow, przynajmniej cos robia aby zarobic a nie zebrza czy kradna.
grand78... Bardzo ciekawy materiał zaprezentowałeś. Zawsze zastanawiałem się jak płytko węgiel może znajdować się pod powierzchnią ziemi, jak wyglądają żyły węgla. O biedaszybach nawet nie słyszałem. Ten film dużo mi wyjaśnił. Ciekawie się ogląda i dużo nowego się dowiedziałem. Dziękuję.
michciu... Bardzo fajny materiał, pozdrawiam :)
no ALBO... tak sie dzieje w krajach socjalistycznych zamyka sie kopalnie stojące na złożach pod pretekstem ich braku !! gdyby panował kapitalizm jak w chinach teraz ta kopalnia miała by milionowe zyski a węgiel był by tani
KLAKIER... czyli wygląda na to że do dziś kopia nic miasto się nie odbiło od przysłowiowego dna
Robert ... Siemanko ?Świetny filmik ????
Mati Lo... swietny material! znalezione na wykop.pl :)
KITUS78... Bardzo dobry materiał. Pozdrawiam.
Martin... Materiał zajebisty... Dobrze to robisz. Zmień koszulkę ,zdejmij czapkę bo to nie wygląda przyjemnie
andr27... Ten chłopak wie jak robic dokumenty.
Simek S... Polecam Gorąco film o tym jak mozna wykorzystac wegiel i jak politycy maja to serdecznie w dupie oczywiscie przez lobby. Cos niewiarygodnego, w telewizji o tym reportazu nie zrobili.... https://youtu.be/XwNHb_4C8VU
R P... Jat to nie powstały miejsca pracy?? Na obrzeżach jest strefa która zatrudniła kilka tysięcy ludzi... na własne oczy widziałem. A jak rów musiałem wykopać to musiałem koparkę wziąć i zorać wszystko bo ludzi do kopania nie ma.
tadeusz... czapki z głów dla biedaszybowników . byłem górnikiem i pracowalem pod ziemią ale tu bym nie wlazł . urodziłem się na Sobiencinie .
Lars 24... Wszystko to smutne ze ludzie są zmuszeni do takiej pracy.Banda złodziei sprzedała Polskę i Polaków ? I do dziś Dnia słyszę że nic się nie stało?
Film osadzony źródło: https://www.youtube.com/channel/UCUjxaUhyGOj-VqNsGGz963g