Jak okazywać dziecku miłość i jak uczyć je miłości? ks. Marek...


„Jak okazywać dziecku miłość i jakiej uczyć je miłości” to tytuł wykładu, jaki ks. Marek Dziewiecki wygłosił na konferencji „Czy w Twoim domu rośnie bohater?”. Spotkanie zorganizowała 13 stycznia 2018 r. Fundacja Żywioły. www.zywioly.edu.pl www.szkolaprzystan.edu.pl www.szkolakompas.edu.plokazywać dziecku miłość uczyć miłości? Marek Dziewiecki

Najlepsze komentarze:

Andrew ... Dziękuję serdecznie za udostępnienie rekolekcji.
Yolanda... Najgorzej maja niechciane dzieci.Jak ktos sie urodzi w takiej rodzinie,to szybko ucieka w swiat i wpada z deszczu pod rynne. Niektorzy ludzie nie powinni miec dzieci.Po co na swiecie rodzi sie tyle nie chcianych dzieci? To bardzo niesprawiedliwe!
1223nat... Ale super ksiadz :) to prawda milosc jest najwazniejsza uczmy sie kochac na wzor Jezusa i Maryji. Chwala Panu za wszystko co robi dla nas z milosci?
ana9991... Uwielbiam wykłady ks Marka. Wiele bardzo odkrywczych i pięknych myśli. Zero rozmydlenia prawdy, owijania w bawełnę...I jak zwykle grubo przesadza odnośnie labilności emocjonalnej kobiet...;) Polecam!
Darson ... Czyli powinienem kochać swoje dzieci tak jak Bóg kocha mnie? Czyli za nic, bezgranicznie i tym samym doświadczając je, stwarzając im czasem piekło na Ziemi, żeby w życie poszły już zahartowane? Jest to analogia do boskiej miłości do człowieka. Nie mówcie mi, że to człowiek sobie sam to piekło gotuje. Jako dobry ojciec w bezgranicznej miłości nie pozwoliłbym, żeby stało mu się coś złego nawet gdyby mi pluło w twarz. Z całym szacunkiem dla księdza mądrości ale nie ulegajmy zbytnio dogmatom, bo upośledzają nasze myślenie.
Film osadzony źródło: https://www.youtube.com/channel/UC-vPpUK6JAhlh1H-R-e2_ig


Maskacjusz TV ciekawostki

Maskacjusz TV ciekawostki

Historia kanału Maskacjusz TV zaczyna się w dniu 2010-10-20 17:24:11.
Kanał od czasu założenia nagrał już, 14419 filmów przez okres działania kanału
filmy zostały wyświetlone 56676525 razy.
Aktualnie kanał śledzi ponad 69274 użytkowników.