Rob Kołodziejczyk ciekawostki

Rob Kołodziejczyk ciekawostki

Historia kanału Rob Kołodziejczyk zaczyna się w dniu 2013-03-09 14:57:45.
Kanał od czasu założenia nagrał już, 162 filmów przez okres działania kanału
filmy zostały wyświetlone 9464467 razy.
Aktualnie kanał śledzi ponad 155131 użytkowników.

Co sprawia, że się WZRUSZAM?✔ POZNAJ MNIE LEPIEJ ► ◄ Rob odpowiada na pytania widzów. Co ostatnio sprawiło, że płakał? Czy wzruszające filmy na niego działają? Czy ma chwile słabości i jak sobie z nimi radzi? Jakie filmy i książki docenia? Skąd nazwa tumblra? Jak organizuje swoje życie i jakie ma plany na przyszłość? Tak wiele przepysznych odpowiedzi w tym 12 minutowym rozkosznym odcinku. FACEBOOK: GRUPA ANANASÓW! Kontakt/biznes/współpraca /// Robert Kołodziejczyk ZNAJDŹ ROB$ONA: Facebook: Instagram: Twitter: Tumblr: Co sprawia, że się WZRUSZAM? Robert Kołodziejczyk 2018sprawia, WZRUSZAM?

Najlepsze komentarze:

Gabriel...Kdyza ma zayd i wlaety
Barbara...O Boże, Stowarzyszenie Umarłych Poetów, takkk ❤ Uwielbiam zarówno książkę jak i oczywiście film - Tak bardzo płakałam na zakończeniu. A ja naprawdę nie płaczę na filmach.
Agniszk...robcio blagam o film o coldplay w końcu:(( ❣
Ola Bog...jestem niedosłysząca, i sie ciesze że straciłam słuch a nie wzrok, uwierzcie mi haha a tak poza tym fajny film tak wolno mowisz i lepiej się czyta z ruchu ust haha pozdrawiam !
Karina ...czy oglądałeś ósmoklaści nie płaczą
Julciaa...Ale ty się zmieniłeś ?Woww
Patrycj...Więcej Q&A Robercie ♥
Julia K...Fajny remix
The Mar...Imagine Dragons ?
Julia S...Pamiętam jak kiedyś byłam na czuwaniu w kościele i zobaczyłam chłopaka bardzo podobnego do ciebie i powiedziałam do koleżanki "ej czy to nie ten YouTuber? Wiesz Robson, taki znany" a ona na to "nie sory, nie znam go", pomijając to, że byłam załamana jej nieznajomością Twojej twórczości to okazało się później, że to jednak nie byłeś Ty, podczas pójścia do komunii wszystko się wyjaśniło xd
Knaceju...Jak ty mi Gonciarza przypominasz XD
Nikola ...Omg wróciłam na Twój kanał po prawie dwóch latach i tak się zmieniłeś ;o
__xX Ni...Super odc ?
Weronik...Zazdroszczę. Ja nie zdałam próbnej z matmy. Dojebali nam + jestem tępa.
Angelik...Pierwszy raz kiedy zdarzyło mi się płakać ze szczęścia to wtedy gdy zaczepiłeś mnie gdy szłam się z Tobą spotkać na Targach Książki w Krakowie. Pewnie tego nie pamiętasz ale ten moment gdy ty mnie rozpoznales bo miałam twoja koszulkę... nie zapomnę tego dnia!!!?
delta T...Hej, czy chciałbyś przeczytać moje opowiadanie (zdobyłem dzięki niemu 3.miejsce w ogólnopolskim konkursie literackim ale nikt mi go jeszcze dobrze nie skomentował, tj wcale... )
Julka S...Dawno nie było filmiku i byłam bardo smutna bo lubie cię oglądać
Marta C...Chce film o coldplay ?
sjusii ...Fajny film? Pozdrowionka?
Oliwia...Super filmik!
Film osadzony źródło: https://www.youtube.com/channel/UCsHpr11-ioMAOTDTR846A4Q