RizzeR ciekawostki

RizzeR ciekawostki

Historia kanału RizzeR zaczyna się w dniu 2015-07-01 16:16:11.
Kanał od czasu założenia nagrał już, 1466 filmów przez okres działania kanału
filmy zostały wyświetlone 19691423 razy.
Aktualnie kanał śledzi ponad 66819 użytkowników.

Gloria Victis Survival MMORPG Na Miarę Naszych Czasów ?✪Dołącz na Facebooku: ❤Subskrubuj mój kanał: ✔Discord dla widzów: ✔Najtańsze gry znajdziesz na G2A: 3% zwrotu z kodem RIZZ ✪Gram w słuchawkach HyperX: ✔Mój komputer i podzespoły: ✔Dołącz na Twitch: ✔Instagram: ►Dzięki za oglądanie i do zobaczenia!!!Gloria Victis Survival MMORPG Miarę Naszych Czasów

Najlepsze komentarze:

Chri AA... Jak można grać w grę gdzie nie da się nawet nikogo walnąć O.O to nie ma sensu. Niech devsi trochę nad tym popracują, mają hajs to niech to usprawnią.
Piotrek... Jeśli zrobisz serie chętnie obejrzę ;) ale decyzja oczywiście należy do cb
Podejrz... Mam 98 h na GV i jestem poważnie zniesmaczony. Realizm tej gry jest jej pietą achillesową, 3 rodzaje zbroi tyleż samo broni, wynikiem czego wysokie lvl wyglądają tak samo. Krafting w tej grze to jakieś nie porozumienie, zbieramy to sio i tamto i możemy sobie zrobić to co wszyscy, czyli nic nie znaczące przedmioty.
Tak GV to wczesna Alfa, ale już nic się tam nie zmieni, tylko udoskonali.
biodro6... Najpierw przejdź samouczek, poznaj dokładnie mechanikę walki a później możesz pierdolic, poza tym to wciąż wersja alfa.
Czarny ... Hity nie wchodzą bo oni się bronią
Czarny ... Reings of kings upadło? niedawno grałem i był problem z wejsciem na serwer bo był pełny..
Krzyszt... Kurde akurat trafiłeś na moment jak ten topór był zbugowany. I całe pierwsze wrażenie trafił szlak, szkoda. Bez tego gra ma problemy z pierwszym wrażeniem ale na prawde jest fajna, szczegolnie crafting i bitwy pvp. Może dasz jeszcze szanse grze? Jak chcesz pokazać kawałek endgame zaloguj się przed 16 lub przed 21, wtedy rusza bitwa na która każdy lvl możne dołączyć. Warto, sporo graczy nabija w tej grze ponad 1k godzin.
Ariost9... Od pół roku mam ją ale sporo błędów z misjami itp. więc odpuściłem sobię grę, 30 któryś lvl wbiłem .
Jedrek ... jak zwykle super odcinek :)
Adam... Kiedy ark XD
dawid 0... Reign of kings wiecznie żyje na moim koncie steam. A tak chętnie obejrzałbym na twoim kanale taką serię z widzami na jakimś serwie
Zabujca... zrobione z tego serię najlepszego miej to 38 odc
Wichru ... za ile następny odc????????
Tomek L... Styl walki jak w kingdomcome deliverance ablo M&B
sebasti... no jest ciekawa
Co ja m... Pamiętasz jeszcze conana ? Dawno nie było odcinka i czekam z nie cierpliwością . A ogólnie to fajny odc like!
Film osadzony źródło: https://www.youtube.com/channel/UC3Mejmy6J_sx52Edp-rjkSw