Jak doprowadzono do UPADKU STOCZNI SZCZECIŃSKIEJ? Jaka czeka ją...


Film nagrany przed świętami Bożego Narodzenia 2017 roku. Rozmowa z Panem Andrzejem Karutem, w której przedstawia on swoje zdanie na temat upadku i przyszłości Stoczni Szczecińskiej.doprowadzono UPADKU STOCZNI SZCZECIŃSKIEJ? czeka przyszłość?

Najlepsze komentarze:

xantext... M.in. stocznia, to przyklad, jak Polacy dali sobie z siebie zrobic frajerow. Stoczniowcy pochodzili, podarli sie na ulicy....i gowno z tego. Przykre.
Matiz -... Kds świetny wywiad
Matiz -... A dziś UE przywalila się do dofinansowania naszych stoczni
Ktos1... Zostaje tylko reaktywować REFERAT 993 innego wyjścia nie widzę żeby się coś w Polsce zmieniło!!!
Niebo... PRAWO I SPRAWIEDLIWOŚĆ USUWA KANAŁY NA YOUTUBE NIE MASAKRACJI NIE USUNIE BO SWOICH NIE USUWA
hotlik ... Więcej takich materiałów.Najwyższy czas żeby rehabilitować stare prawdziwe podziemie anty-komunistyczne i Solidarność Walczącą.Oni zasługują na szacunek i mają swoje miejsce w strefie wolnych mediów.Pozdrowienia dla Pana Andrzeja.Pamiętamy.Precz z Komuną!!!
Niebo... Bo była państwowa i musiała upaść tabuny nierobów politycznych miało koryto związki zawodowe pasożytów i szefowie gówno znający się na przemyśle a tym bardziej na prowadzeni biznesu więc państwowe gówno musiało upaść żal tylko pieniędzy który zostały stracone dotując to gówno.coś co nie przynosi zysku upada taki jest kapitalizm i rynek.
Stefan ... Dobry materiał.
J Jpola... Balcerowicz , Lewandowski , i inni nie na darmo wmawiali Polakom ,że wszystko jest tyle warte ile ktoś chce dać za to . I tak nasi okupanci z polskimi nazwiskami zlikwidowali wszystkie zakłady w Polsce , które były budowane dzięki niskim zarobkom Polaków .Pan opowiada o jednym szwindlu w Szczecinie , a tak cała Polska została zlikwidowana , Postawiono tysiące marketów i tysiące aptek a młodych wykształconych Polaków wchłoneli na zachodzie do pracy na zmywakach .
J Jpola... Pytanie czy sprzedawczyki zostaną rozliczeni , a ja się pytam kto ich rozliczy , jeśli Polacy są pozbawieni władzy .
J Jpola... Ta cała SOLIDARNOIŚĆ , na czele z Wałęsą , i innymi przydupnikami zainfekowana agentami , donosicielami oszukała Polaków , którzy czekali na zmiany .Wielu tzw , solidarnościowców zostało internowanych ,aby zastraszyć pozostałych Polaków, a im żeby włos z głowy nie spadł . Natomiast od kul gineli polscy robotnicy , którzy myśleli ,że walczą w słusznej sprawie , Wielu internowanych otrzymali dobrze płatne fuchy , a wielu z nich siedzi do dzisiaj na stanowiskach , oraz w sejmie i senacie jako bohaterowie walczący z komuną , a teraz popierają komunistyczny reżim , np, powrót do wysokich emerytur .
0plp0... Co z tego że otworzą stocznię w Szczecinie jak będzie brakowało rąk do pracy. Kto mógł to uciekał za granicę do pracy.
tompo19... Odpowiedź jest oczywista. PO nie chciało robić konkurencji Niemcom. Wszak prawie wszystkie zlecenia z upadłej stoczni przejęli właśnie Niemcy - i tyle w temacie.
Cała POlityka była oparta albo na sprzedawaniu wszystkiego zachodowi, albo zamykaniu by nie robić właśnie konkurencji. LOTu nie zdążyli uwalić, choć plan już taki przecież był. Wszystkie ważne gałęzie miały być w rękach obcego kapitału (najlepiej niemieckiego) od stoczni, przez sektor bankowy, handel, media itd itp.
Inny problem to związkowcy, czyli rak naszej gospodarki. Na piersi "solidarność" a na plecach "komuno wróć". Banda darmozjadów, walcząca tylko o swoje przywileje i jak za czasów PRLu, pracy nie ma ale biurko się zawsze da dostawić. Podobnie jest z kopalniami za czasów PO i ze związkowcami.
mirosla... Kds świetny wywiad
Karol K... Kiedy program Cela + dla twórców ,,sukcesów" Polskiej gospodarki Milerów,Piechotów i innych Tusków.
Jakub M... Nie Franciszek, a Jacek Rafał Karpiński, ps. Mały Jacek
m@rko... No stary,tylko dla Twojego kanału obejrzałem reklamę o malowaniu paznokci !
Film osadzony źródło: https://www.youtube.com/channel/UCvsuGPIEIzRam2GfUPiY_Cg


PrawicowyInternet ciekawostki

PrawicowyInternet ciekawostki

Historia kanału PrawicowyInternet zaczyna się w dniu 2008-11-16 01:23:41.
Kanał od czasu założenia nagrał już, 4810 filmów przez okres działania kanału
filmy zostały wyświetlone 73538119 razy.
Aktualnie kanał śledzi ponad 101850 użytkowników.