CW24tv ciekawostki

CW24tv ciekawostki

Historia kanału CW24tv zaczyna się w dniu 2010-04-03 10:58:00.
Kanał od czasu założenia nagrał już, 18582 filmów przez okres działania kanału
filmy zostały wyświetlone 59381416 razy.
Aktualnie kanał śledzi ponad 78491 użytkowników.

Musisz to wiedzieć 284 Komornik ściąga z miasta 3 mln za...SUBSKRYBUJ NASZ KANAŁ ;) www.youtube.com/channel/UCKmb526PHR_xPCKLXWYY6DQMusisz wiedzieć Komornik ściąga miasta nieruchomość Jerzego Engela!

Najlepsze komentarze:

Wu eR...KOMORNIK żyje z prowizji ! Ministerstwo Sprawiedliwości miało z tym skończyć i CO ???
MYHEART...Polska zeszła na psy.Jak cię nie oszukaja to okradna zgodnie z prawem.
kadafii...no ja pierdle
Maciej ...Chciałbym być takim statecznym panem jak p Sławomir.
Ignacy ...THE LIBRARY OF USEFUL BOOKS !!!...
https://refusenik.orgfree.com/a_library_pdf.html
USA NEW...I love You!
Andrzej...Maciej wiesz o tym dobrze o tym że " Państwo Polskie Jest Tylko Teoretyczne " . Żydzi robią u nas co chcą !!
HANNA B...Mój ulubiony reporter! Porawiam Panów
Ela Maj...Dobrze WEas widziec i slyszec Panowie
Pawe? D...Pan Sławomir to prawdziwy głos rozsądku, mądrości. Bardzo lubię jego wypowiedzi.
Orbiter...Cw24tv-odpowiedniki Waszej telewizji powinny być w każdym mieście. Gratuluje świetnych materiałów.Pozdrawiam.
Bill De...Kochani, wielu jest dzisiaj pod FALSZYWYM UROKIEM IZRAELA ( sztucznie powstalego panstwa do ktorego najechalo sie pelno Syjonistow ( komunistow) z Europy wschodniej ). Nawet Kosciol Katolicki uprawia PROPAGANDE poparcia i Wycieczek do Israela of dluzszego juz czasu.
Sa jednak nagrania na internecine wypowiedzi SYNA jednego z GENERALOW IZRAELSKICH - MIKO PELED, ktory czytal dzienniki swego ojca z czasow kiedy Zionisci a Europy zajmowali tereny Palestyny I wypowiada sie za strona PALESTYNSKA w tym terytorialnym konflikcie, wskazujac na CHCIWOSC I NADUZYCIA WLADZY przez Izraelskich generalow.
Przypomnienie z HISTORII: 1967 ( podczas tzw. wojny 6 cio- dniowej) Izraelskie samoloty ZAATAKOWALY Amerykanski STATEK Marynarki Wojennej " LIBERTY". Bombardowali go przez 2 godziny probujac zatopic, na szczescie czesc zalogi ocalala i sa SWIADKAMI tego ataku np.Sierzant Bryce Lockwood.
Odnosze wrazenie, ze to Izrael i jego LOBBISCI wciagneli USA w te wszystkie wojny na bliskim wschodzie. A tak naprawde chodzi im o ZIEMIE i ROPE, czyli ZYSK finansowy.
Anna
Marek P...Ręce opadaja
adam we...wybory nic nie zmienią bo władza demoralizuje każdego tylko Jezus Chrystus zaprowadzi rządy sprawiedliwe już niebawem , amen
Janek K...W sumie to, jezeli jest to prawdziwy spadkobierca, tych nieruchmosci, powinien je otrzymac, po odliczeniu kosztow odbudowy, napraw, remontow, podatkow od nieruchomosci, sprawdzeniu czy nie bylo zadluzone na hipoteke, itd.I wtedy dopiero co zostanie, jako wartosc, moze otrzmac spadkobierca, ewentualnie zaplacic wszystkie koszta od czasu dekretu Bieruta i odzyskac nieruchmosci w naturze.Kazda inna forma oddawania nieruchmosci, jest poprostu zlodziejstwem z przyzwoleniem wladz.Czyli konszachty i spolka ,ktora okrada Narod Polski.
Zygmunt...Czy w końcu ktoś skonczy z tym zlodziejstwem.Niestety nie ma w Polsce rzadu który reprezentował interes narodu.
Siestrz...Główne cele­ zaprojektowanej emig­racji przez Chazarów,­ to; 1. Pozbyć się ak­tywnych i przedsiębio­rczych rdzennych mies­zkańców w sile wieku.­ 2. Upośledzić tkankę­ narodową gotową do p­odjęcia walki. 3. Zro­bić miejsce dla migra­ntów antypolskich (Uk­raincy, żydki, islamy­). 4. Zasilić państwa­ kolonialne (bandycki­e) wpływami z podatkó­w oraz zwiększyć sprz­edaż wewnętrzną (wszy­scy przyjechali z wal­izką i urządzali się ­na miejscu)... Czego ­nie przewidzieli? Że ­emigranci - uciekinie­rzy z PRL2, będą ich ­prześladować, obnażać­, oskarżać oraz budow­ać aktywną opozycje. ­Wrócimy po swoje oraz­ odszkodowania ...
Siestrz..."…samych siebie nazywają Żydami, a nie są nimi, lecz synagogą szatana."

Objawienie 2:9 BT
Siestrz...Ozeasz Schwarz to prawdziwe nazwisko Grzesia chazara Schetyny ... https://youtu.be/K0ezBBZ3QSw
Siestrz...Rebeka Blumstain a w Polsce znana jako Magda Gessler to córka zbrodniarza NKWD kata wielu Polaków
Film osadzony źródło: https://www.youtube.com/channel/UCKmb526PHR_xPCKLXWYY6DQ