NA ŻYWO: Niemiecki Przegląd Tygodnia w Klubie Ronina dr...


NA ŻYWO: Niemiecki Przegląd Tygodnia w Klubie Ronina dr Michał Kuź

Najlepsze komentarze:

Justina... Prof. Krasnodebski ma absolutnie racje - zieloni to male gowienko w systemie partyjnym Niemiec ale smierdzi najbardzie tym tzw. lewackim postepem. Najgorsza partia jaka jest - nienawidzimy ich!! sa mniejszoscia a najwiecej wrzeszcza. To idioci, najglupszy rodzaj polityka prymitywnego. To bolszewicy i klamcy najgorszej sorty. A jak pan doktorek bedzie nastepnym razem omawial rzad Niemiec, to prosze zdjac te aksamitne filozoficzne rekawiczki, ktorymi pan delikatnie dotyka Niemcy. Uszy wiedna od delikatnosci i ostroznosci w ocenie rzeszy.
zarkadi... Senior domo von mr sir Orzeł jak ja pana lubię te dyrdymały na wstępniaku bez końca sialalalala. A tak na marginesie pozdrawiam i czekam na Krzysztofa Karonia i pana pro Czetwertyńskiego.
ko? kto... Kogo wy słuchacie? Tego palanta nie da się słuchać, to jakiś germański skunks!!!!
rochspi... Tylko że ta niemiecka panna to zaropiały, owrzodzony i ogólnie schorowany potwór który co gorsza nie ma już moralności czy chociaż etyki a maniery ulicznicy zresztą po rewolucyjna rep. francuska jest dokładnie identyczna i ta pseudo miłość franc. niem. jest właśnie taka patologiczna takie euro lgbt ....
PiS PO ... trzeba to jasno powiedzieć: rząd dobrej zmiany okazuje się kolejnym rządem zdrady narodowej, sprzedającym Naród Polski tym, których imienia nie wolno wymawiać.
Dolgo... Co to za głupek w swetrze i czemu poucza doktora?
Marcin ... Panie Józefie, z całym szacunkiem ale w taki czas w polityczny jak dziś przydałby się przegląd red. Janeckiego ws. rekonstrukcji i dymisji min. Macierewicza zamiast tych oklepanych banałów o Niemczech i UE....
zajemix... Po ostatniej zdradzie prędzej spodziewalbym się Tuska w Rządzie (tzw dobrej zmiany) niż w więzieniu.
Adam Te... Niemcom i Rosji życzymy wielu nieszczęść - każdego roku, aż do skończenia świata :)
Michal ... Najlepszy rząd niemiecki dla Polaków to rząd niemiecki na uchodźstwie na Madagaskarze.
Wszystko inne to niestety pożoga.
Pawe? U... W dniu rekonstrukcji widziałem taka grafikę/ mema: na pierwszym planie okręt, na jego dziobie Jarosław w napoleońskiej pozie, wśród załogi panowie w garniturach, panie w garsonkach, z tabletami i komórkami w dłoniach. W tle piaszczysta wysepka z jedną palmą, pod którą stoją: babcia w berecie, dziadek z flagą Polski, ktoś z portretem pary prezydenckiej pod pachą. Wyraźnie zdezorientowani, spoglądają w kierunku oddalającego się okrętu. Tyle.
Justina... Panie Orzel, wez sie pan ogarni bo pycha i arogancja pana rozsadza - a jak pan wiesz, pycha przychodzi przed upadkiem. Troche kultury, grzecznosci i taktu prosze wobec gosci i publicznosci a nie pysköwki, bo zachowujesz sie pan jak taki stary komuch - co mysli, ze mu nikt nie podskoczy, bo on z partii...
Justina... Dlaczego polscy europoslowie i politycy nie wrzeszcza (jak verhosfstadt) w Brukseli, ze Niemcy ograniczaja wolnosc slowa i cenzuruja media, dziennikarzy i obywateli?!!! Dlaczego UE zatajnia dokumenty w sprawie cenzury i ograniczania demokracji w Niemczech i argumentuje bezczelnie, ze ujawnienie "zaszkodziloby stosunkom" z krajem czlonkowskim? dlaczego w sprawie zagrozenia demokracji w Niemczech sie milczy, a Polske bez przerwy atakuje ??? Dlaczego polscy politycy nie wyja w nieboglosy w UE w sprawie tej niesprawiedliwosci??? Nie rozumiemem.... gdzie jest problem? panowie i panie...?
Justina... Pan w sweterku ma duzo racji!!!!!
Justina... Panie doktorze powinien sie pan wstydzic!!! Pan prowadzi taka sama propagande przeciwko AfD jak niemieckie glowne media w Niemczech - propaganda wykrzywiajaca obraz AfD. Pan mowi o AfD tak jak Verhofstadt mowil o marszu niepodleglosci - sami nazisci i faszystowscy debile. A wyborcami AfD sa normalni obywatele, rodziny, pracujacy, zwykli ludzie, ktorzy sie boja o ich kraj i samych siebie. Jesli nie AfD to nas tu w Niemczech islam i afrykanski kryminal zaleje dokladnie...! co pan bredzi?!!!!!! oczywiscie, ze jest paru psychopatow - jak wszedzie ale przecietny glosujacy na AfD to normalny Kowalski (czyli Maier). Wstydzic sie Pan powinien!!!
Justina... panie doktorze - nie SDP tylko SPD - prosze sie lepiej przygotowac.
Film osadzony źródło: https://www.youtube.com/watch?v=E_DHDje6Ikg


Blogpressportal ciekawostki

Blogpressportal ciekawostki

Historia kanału Blogpressportal zaczyna się w dniu 2011-05-08 01:41:31.
Kanał od czasu założenia nagrał już, 3386 filmów przez okres działania kanału
filmy zostały wyświetlone 28912904 razy.
Aktualnie kanał śledzi ponad 40800 użytkowników.