Jestem pesymistą czyta: D&W


Wyznanie 15 letniego Radka. Podziel się swoją historią na: Oprócz samej historii, podaj proszę swoje imię, wiek oraz informację, skąd pochodzisz, chociażby w przybliżeniu. Nie jest to obowiązkowe, możesz pozostać anonimowy, aczkolwiek podanie powyższych danych pozwoli widzom znacznie lepiej wczuć się w Twoją sytuację. Pisz starannie. Jeśli Twoja historia wydaje się krótka, spróbuj rozbudować ją na tyle, aby jej przeczytanie zajęło mi przynajmniej 30 sekund. Zastanów się, co interesowałoby widzów podczas słuchania Twojej historii i rozbuduj ją o te informacje. Być może pomogą ci następujące pytania: kto? co? gdzie? kiedy? dlaczego? W tytule wiadomości napisz tytuł swojego wyznania. Pamiętaj, że im lepiej przedstawisz w nim, o czym jest Twoja historia, i im ciekawszy będzie, tym większa szansa, że wyznanie zostanie wykorzystane. UWAGA!!! Wysyłając swoją historię, oświadczasz, że posiadasz do niej autorskie prawa majątkowe, nie publikowałeś jej nigdzie indziej w internecie, została stworzona specjalnie na potrzeby kanału "Wyznania do wysłuchania", oraz uprawniasz nas do jej nieodpłatnego przeczytania w jednym z filmów na tym kanale. Za historie, które naruszają obowiązujące prawo lub prawa osób trzecich, wyłączną odpowiedzialność ponosi użytkownik, który je wysyła. Zastrzegamy sobie prawo do wykorzystania tylko wybranych historii, nadania im własnych tytułów oraz, w razie potrzeby, zredagowania ich treści, aby były czytelniejsze. Jeśli masz PILNĄ sprawę dotyczącą OPUBLIKOWANEGO JUŻ wyznania lub rozmyśliłeś się i nie chcesz, abyśmy publikowali wyznanie, które wysłałeś na adres napisz na adres Jeśli CHCESZ ZOSTAĆ LEKTOREM na tym kanale, zapoznaj się z instrukcją znajdującą pod tym linkiem: Kanał lektora: (nazwa oraz odnośnik znajduje się na końcu filmu) Muzyka: Open Highway (biblioteka YouTube)

Najlepsze komentarze:

lubi? s... Może spróbuj znaleźć pasję i wiązać z nią jakąkolwiek przyszłość? W końcu jeśli to będzie coś co naprawde kochasz będziesz chciał to udoskonalać i w przyszłości serio mozesz osiągnąć coś związanego z tą pasją
Micha? ... mam tak samo :(
Krajek ... Możesz rzuć wszystko i pojedź w Bieszczady
Foxly X... Mam dokładnie to samo
Aleksan... Zacznij doceniać tylko sekundy i minuty nie szukaj szczęścia w całym życiu bo nikt nie ma super życia. Staraj sie cieszyć z głupot i po wariowac czasem. ?
grzegor... ej dzieciaki pomagajcie sobie na wzajem a nie dołujcie się życie jest piękne róbcie to co lubicie spełniajcie marzenia
Serval ... Typowe dla nastolatków
Julia H... Elo u nas właśnie pada śnieg ❄ a wracając do tematu niema pesymistów ani optymistów jast tylko podejście do siwiata(:
zuza si... Drogi Radku postaraj sie zyc tym co jest teraz a nie smiercia czy praca w przyszlosci i osiagnieciami. Sproboj cieszysc sie z ludzmi ktorzy cie otaczaja a jak tak nie jest otwieraj sie na nowe znajomosci mi przynajmniej to pomoglo ewentualnie zrob to co zawsze chciales sprobowac np zajecia taneczne boks pianino cokolwiek chcesz hobbi bardzo pomaga odnalesc sie w tym swiece i da ci jakis cel. :)
klaudyn... Mam to samo. Łączmy sie
Z?ota P... Najpierw dziewczyna o moim imieniu i wieku
Teraz chłopak który nazywa się jak mój kolega i ma tyle samo lat...
Co się dzieje? ;_;
Filip 1... Zainteresuj się street workautem xd
Po pros... Znajdź osobę która polubi Cię takiego jaki jesteś i która będzie się starać abyś nie myslał w czarno-białych barwach tylko by twoje zycie wypełniło się kolorem. Pozdrawiam. Dziewczyna z myślami samobójczymi?
Amy Win... Gowno wiecie o zyciu wiec nie pierdolcie bzdur....
Amy Win... Pesymista=Realista
Szymon ... Sensem życia jest to żeby dążyć do tego odpowiedzi na to pytanie i przy okazji z życia czerpać radość
Szymon ... Ja jestem coś pomiędzy realistą a potymistą
Amelia1... Witaj w klubie
Film osadzony źródło: https://www.youtube.com/watch?v=j5ZWfijLlEI


Wyznania do wysłuchania ciekawostki

Wyznania do wysłuchania ciekawostki

Historia kanału Wyznania do wysłuchania zaczyna się w dniu 2016-07-06 10:58:16.
Kanał od czasu założenia nagrał już, 0 filmów przez okres działania kanału
filmy zostały wyświetlone 0 razy.
Aktualnie kanał śledzi ponad 166000 użytkowników.