NAJLEPSZE PŁYTY 2017 W RADIO YURKOSKY!


Support the stream: WSPARCIE KANAŁU ► TOP 10 MAINSTREAMU 2017 ► TOP 10 SINGLI 2017 ► TOP 10 PODZIEMIA 2017 ► 10% zniżki na PREORDER.PL z hasłem YURKOSKY10 ► = = MÓJ INSTAGRAM► ⚡KLIKNIESZ/NIE POŻAŁUJESZ ► ⚽ NOWY VLOG Z POZNANIA ► FIFA Z PENXEM ➡ Oglądaj odcinki zawsze przed premierą na YURKOSKY CREW► ─────────────────────────────────────────── MÓJ PATRONITE ►►► ─────────────────────────────────────────── KOSZULKA YURKOSKY CREW ─────────────────────────────────────────── Oprawa graficzna PAWEŁ CIESIELSKI WSPÓŁPRACA/REKLAMA

Najlepsze komentarze:

Wojciec... 10. OER całkiem przyjemny, ale według mnie były lepsze numery, jeśli klasyfikować by go do podziemia to pewnie top 3, jednak w mainstreamie było sporo świetnych płyt, chociażby Ćvir, Evil Twin, Selfmade Man. Jednak jeśli miałby być przedstawicielem producentów, jako najlepsza płyta producencka, to jak najbardziej zasłużona. Kilka kawałków ogień ;)
9. O Kubanie mogę powiedzieć to samo co ty, czyli bardzo czekałem żeby go usłyszeć, single trochę mnie zawiodły, jednak Kuban zasługuje na wyróżnienie, za swoją defacto pierwszą legalną płytę.
8. Solar o ile tak jak i Tobie, taki i mi single się niezbyt podobały, tak na krążku jest kilka super utworów, też uważam, że płyta lepsza niż Polon, a warto dodać, że to jego również pierwszy solowy legal, także props zasłużony.
7. Spinache jest niesamowicie oryginalny i im dłużej go słucham tym bardziej mi się podoba i tym bardziej się nim jaram, a Zielone Światło to istny majstersztyk +
6. Tristape jest dal mnie płytą słabą, po kilkukrotnym przesłuchaniu dalej nie pamiętam więcej niż jednego numeru, kawałki brzmią podobnie, Tet nawija podobnie, refreny są średnie, a melodyjność i brzmienie tej płyty według mnie są bardzo słabe. Z kolei Specialite jest mimo 8 kawałków płytką kompletną i to ona dla mnie powinna zająć miejsce Tristape'a. Kawałek z Biszem ma świetną wartość singlową i gdyby Tet wydał go w znanym labelu mogę się założyć, że osiągnąłby milionowe wyświetlenia.
5. Paluch z kolei mnie zawiódł, bo chociaż Cardio i Dym zrobiły mi straszny apetyt na rzeczy od BOR-u, tak płyta jest dość monotonna, oklepane teksty i przeciętne flow jak na Palucha nie spełniają moich oczekiwań, top 10 zasłużone, jednak dużo za wysoko jak na przeciętną jak dla mnie płytę.
4. Dandys Flow podobnie jak Złota Owca zjadł singlami, jednak poza nimi płyta wydaje mi się pusta, Sławy mało ciekawe, brakuje gości, którzy mogli urozmaicić ich głosy, a ja przez rok nie chciałem do niej wracać. Warsztatowo jednak jest jak najbardziej dobra, cieszy różnorodność nastrojów, jednak to wszystko można powiedzieć już o samych singlach. Reszta płyty daje zdecydowanie za mało, więc również uplasowałbym ją niżej (choć oczywiście w top 10).
3. Quebo - o nim już cały esej napisałem https://www.facebook.com/groups/1691344544495225/permalink/1770226806606998/?comment_id=1771303836499295¬if_id=1515689434005095¬if_t=group_comment_reply&ref=notif
Jednak cały czas słuchając quebahombre mam ciary - dla mnie top 1 z dużą przewagą nad resztą stawki.
2. AF jest tym czego potrzebowałem od rapu - agresywnym, bezkompromisowym oldschoolem w najlepszym tego słowa znaczeniu. Charyzma Bonsona i Laika jest ogromna, a bity Pete'a dopełniają ich głosy znakomicie. Zdecydowanie ścisła czołówka rapgry i mimo newschoolowych preferencji jestem zdecydowanie #teamAF.
1. O Sariusie napisano i powiedziano już wszystko - czysty ogień i największy progres na scenie, jednak rozmachem i emocjami w moim odczuciu nie dorównuje quebie. Myślę, że za pół roku obiektywniej będzie można porównać te dwie zgoła inne płyty, gdyż Sarius nie był przehypowany i przez to, że wyszedł stosunkowo niedawno ludzie się zachłysnęli jego jakością, która jest niesamowita i stawiająca go mimo wszystko ponad AF na pewnym i zasłużonym drugim miejscu mojego rankingu.

PS. Oczywiście jestem nikim ważnym, dlatego moja opinia jest w komentarzu filmu znanego i szanowanego dziennikarza hiphopowego, a refleksie te pojawiły się u mnie w trakcie słuchania mojej ulubionej audycji radiowej ,stąd post tu, a nie pod podsumowaniem ;)

PS2. Moja lista mogłaby wyglądać następująco:
10. OER
9. Kuban
8. Paluch
7. Dwa Sławy
6. Guzior
5. Emes Milligan
4. Tetris - Specialite
>
3. AF
2. Sarius
>
1. Quebonafide
kamil... Yurkosky na propsie
Jacek P... Nie lubię Sariusa jako człowieka, ale Wiosna to tak piękny numer, że chyba się przemogę i sprawdzę całą płytkę.
Sasuke ... Dzięki Yurek za godzinę dobrej muzy ❤
Film osadzony źródło: https://www.youtube.com/watch?v=WrwSnTuPvh8


Yurkosky ciekawostki

Yurkosky ciekawostki

Historia kanału Yurkosky zaczyna się w dniu 2014-06-16 22:31:07.
Kanał od czasu założenia nagrał już, 617 filmów przez okres działania kanału
filmy zostały wyświetlone 16409734 razy.
Aktualnie kanał śledzi ponad 111000 użytkowników.