Telewizja Republika Dzisiaj Informacje TV Republika 15 01 2018


Oglądaj nas i czytaj także na portalu www.telewizjarepublika.pl codziennie nowe wiadomości z Polski i świata!

Najlepsze komentarze:

Mirek K... żydowska propaganda i obłuda - jeżeli Polacy byliby w takie sytuacji jak żydzi to nie ocalałby żaden Polak - z perspektywy czasu stwierdzam że Polacy nie powinni ratować żydów . Ci których uratowali Polacy oraz ich potomstwo odpłaca się teraz Polsce i Polakom pluciem , oczernianiem , antypolonizmen i pasożytowaniem .
Tomasz ... Sprawiedliwi wsrod narodow swiata- zydzi poszli do Senatu USA i wymusili ustawe w mysl ktorej mamy zaplacic 68 mrd dollarow.Ustawa przeszla.Niech sobie te metalowe krazki do dupy wzajemnie powkladaja,oszusci jedni.To byl polkski majatek i to byli polscy obywatele. A czemu nie probuja wyludzic pieniedzy od Putina. Chodorkowski odsiedzial machloje. Za Polska nie ma sie kto wstawic. A zydowskie i niemieckie polskojezyczne media milcza.Posluchajcie wolne FSME. Zadajcie pytanie poslom. Ja mam za daleko.
Roman Z... Niech Ławrow odda wrak. Gdyby Rosją była niewinna to oddała by wrak 10 kwietnia 2010. Jak jest się niewinnym to gra się otwarcie. Ładunek wybuchowy podłożyła Rosją w Samarze
william... POLACY RATOWALI ZYDUW COS WIEM OTYM - TYLKO POLAKUW NIEMA KTO RATOWAC WRECZ PRZECIWNIE WAL HGW I INNI...
monika... A czy Żydzi mogą być dumni z plucia na Polskę? Czy mogą być dumni ze swoich rodaków zabijających Poolów w Katyniu? Czy są dumni żądając od nas 65 mil dolarów, wbrew prawdzie, wbrew faktom?
Dariusz... Akurat Ławrow powiedział bardzo mądrze, ruski się nie boją ani Polaków ani jankesów więc machanie szabelką nic nie da. Zamiast oddania wraku powinna go zbadać komisja złożona z przedstawicieli przyjaźnie nastawionych do obu państw Czechów, Węgrów czy Finów
Moje Ml... Czemu dzisiaj nie wspomniano nic o największym zjednoczeniu Prawdziwych Polaków i najbardziej szlachetnej akcji na całym świecie, czyli WOŚP 2018?
Leszek ... hgw już od co najmniej roku POwinna odsiadywać wyrok minimum 10-cio letni
Film osadzony źródło: https://www.youtube.com/watch?v=EQ7xAm5znXg


Telewizja Republika ciekawostki

Telewizja Republika ciekawostki

Historia kanału Telewizja Republika zaczyna się w dniu 2013-10-31 14:02:23.
Kanał od czasu założenia nagrał już, 37309 filmów przez okres działania kanału
filmy zostały wyświetlone 230654355 razy.
Aktualnie kanał śledzi ponad 182000 użytkowników.