Nękanie ludzi poprzez nowoczesne technologie? Anna Lewicka


Janusz Zagórski rozmawia z Anną Lewicką, która twierdzi, że jest ofiarą nękania poprzez różne, nowoczesne technologie. Wspaniali widzowie NTV, Nasz projekt utrzynuje się z darowizn. Drodzy widzowie, wesprzyjcie nas przelewając dowolną kwotę na Fundację Alterpedia nr konta: 05 9585 0007 2014 0220 0625 0004 w PLN, 59 9585 0007 2014 0220 0625 0002 w EUR, 32 9585 0007 2014 0220 0625 0003 w USD.

Najlepsze komentarze:

Art Mar... Trzeba niestety ograniczać korzystanie z technologii i stosować zabezpieczenia na różnych poziomach.
ma?gorz... Pani cierpi,ale ten problem rozwiązuje specjalista od psychiki.
A A... Pani Anna powinna się leczyć .............................
Edyta P... Pani ma typowe objawy zakażenia bakteria bartonella .
siegel1... Bardzo współczuje tej kobiecie i jej rodzine ale ona zdecydowanie ma jakies problemy psychiczne. Nie ma to nic wspolnego z rzekomymi dzialaniami osob trzecich. A ludzie tacy jak wy dodatkowo nakrecaja cala sytuacje.
sara ar... kto pragnie nekac ludzi....komu na tym zależy....Panie Januszu proszę o odpowiedz...
babka 9... szkoda kobiety ja jej wieze moja sasiadka miala to samo juz nie zyje niestety Trzymaj sie kobieto a pan janusz powinien dac sie wypowiedziec tej pani
mika ar... Niestety proceder na ludziach jest stosowany a dla wiekszosci stanowi przedmiot drwin i zartow... Chcialabym zobaczyc miny tych osob ktore tego samego doswiadcza...
bartosz... Przestaje oglądać te programy właśnie przez te bzdury juz po prostu mnie rozpiera jak to gladam
Zenon P... Ha...czyli w naszej ukochanej Polsce judeo-faszyśći vel koszer-nostra...dokonują już morderstw na niespotykaną skalę...na razie mają ubaw bo większość jest nieświadoma...ja uwielbiam uświadamiać ludzi...także dzięki panu ...panie Januszu....
El?biet... Ta pani powiedziała spłuczka elektryczna podlączyć do gniazdka ,a woda popłynie z prądem:)
Gwiezdn... Zmiennokształtni(Obcy),coś wiem na ten temat,ślady na ciele, odwiedziny w nocy,pieczenie oczów,wysokie dzwięki w uszach, przerywane rozmowy telefoniczne,zapętlone rozmowy,głuche tel,wykradanie energii itp. ,to są bardzo wyczerpujące eksperymenty,ja wierzę tej Pani, ale nie wiem jak się przed tym bronić?
Lalitam... Szanowna pani, zamiast mieszać zjawiska magiczne z nowymi technologiami, powinna nauczyć się o obrony psychicznej środkami magicznymi. Typowy wygląd osoby nękanej metodami czarnomagicznymi. Kiedy demon patrzy, to się wydaje że ktoś patrzy lub nagrywa, monitoruje.
Sebek36... A ja uważam, że ta rozmowa zaniża poziom tej telewizji... Pani Januszu , jest Pan inteligentny i takich rozmów nie powinien Pan nawet podejmować. Kompromitacja !!!! Pani niech się uda do lekarza od głowy. "A mnie co dziennie w nocy ktoś wyjada pastę do zębów, chyba pójdę do prokuratury"
breslav... Podwyższanie morfologii? Czy ktos może mi powiedziec co to znaczy?
frodo28... Tylko CELOWY DEZINFORMATOR podważa bolesne doswiadczenia nekanych ludzi .
Wystarczy poszukać w internecie informacji na temat kontroli umysłu i w każdym języku pokażą sie materiały na temat współczesnej broni elektromagnetycznej będącej narzędziem depopulacji i wspólny mianownik w postaci codziennego terroru zwykłych ludzi.
Osoby z całego świata opisuja takie same sytuacje i taka sama reakcje urzędów na zgłoszenia, niechęc do wyjasnienia sprawy, lekceważenie ogromnego bólu często POMIMO oczywistych dowodów jak np. zdjęcia.
Wanda &... P.Januszu wspolczuje ! To kobieta to Paranoja...!!! na Facebooku-szuka rozglosu ....
Sebasti... Jestem przekonany iż technologia mind controll istnieje i wiele osób jest atakowanych. Wierzę też, że istnieją osoby chore, które wmawiają sobie rzeczy których nie ma. Słuchając tego wywiadu nie mogłem uwierzyć, że został zamieszczony przez NTV. Komentarze szokują jeszcze bardziej. Dobrze jest mieć umysł OTWARTY a nie łykać wszystko co wam ktoś powie. Jej dokumentacja jest żadna, niby ktoś ją śledzi z całą tą technologią i wszyscy sąsiedzi biorą udział w spisku!!!??? Pewnie jakaś tajna agencja wykupuje mieszkanie akurat w jej klatce i to zaledwie parę tygodni po wprowadzeniu się tej pani. Ludzie, jeśli schizofrenia istnieje to u kogo jak nie w przypadku tej pani. Najlepsze są zdjęcia z "poparzeniami" :) Każdy z nas ma takie, każdy z nas może mieć zaczerwienienia na skórze! Szok, że niektórym trzeba to tłumaczyć. Poza tym kim ona jest że wydają kupę kasy na podtruwanie jej. I co, dalej wygląda na zdrową! Grupa hakerów, przekupieni sąsiedzi, ludzie strzelający wiązką elektromagnetyczną, podsłuchy, mikrofony i kamery, chemikalia, trole facebookowi i pewnie wiele innych agentów tylko po to, żeby Panią Annę trochę przytruć i zostawić kilka zaczerwienionych śladów na jej skórze! Nawet cholesterolem manipulują! To musi być najważniejsza osoba na tej planecie.
Szczerze to zaczynam wątpić w NTV i wiarygodność tej stacji, z całym szacunkiem dla pana Janusza i ekipy.
Miejcie umysły OTWARTE, DOCIEKAJCIE I WERYFIKUJCIE !
Aldona ... Co za komentarze... Ludzie obudźcie się, bo mi was szkoda. Jesteście przynajmniej 30 lat w stecz. Może poogladajcie trochę o mind control po angielsku i ile miljonów ludzi jest ofiarami.
Film osadzony źródło: https://www.youtube.com/watch?v=RHCvgUNQfBI


niezaleznatelewizja ciekawostki

niezaleznatelewizja ciekawostki

Historia kanału niezaleznatelewizja zaczyna się w dniu 2011-05-26 13:28:19.
Kanał od czasu założenia nagrał już, 7597 filmów przez okres działania kanału
filmy zostały wyświetlone 111395012 razy.
Aktualnie kanał śledzi ponad 204000 użytkowników.