Freestyle


Fanpage: Grupa FB: Jak się podoba, wesprzyj nas :) Subskrybuj!: Mail: GunTalkMusic jest Hip Hopowym kolektywem muzycznym tworzonym przez ludzi z pasją i zajawką, która pozwala nam rozwijać skrzydła kreatywności i dobrze się bawić w ramach 5 ciu elementów.

Ostatnio komentowane:


Pozdrawiam wszystkich langustowiczów i zaprszam na co czwartkową godzinę świętą od godziny 23 do 24. https://youtu.be/jq84SlJxvls Zobacz »
Rojson: robi taki suchy zart że aż chce się napić
jego mózg: Po co to zrobiles nikt tego nie łapie
Zobacz »
Dizowskyy dawaj więcej odcinków z Fnaf'a !!! Oglądam stare kilka razy... Mega lubię jak nagrywasz UCN Zobacz »
6:35 naboje nawet nie leciały ? Zobacz »
A to ta podróbka slay the spire... no ok może nie podróbka bo ma pomysł na siebie ale jest mniej więcej z wylewu po slay the spire Zobacz »
great mix great footage
https://youtu.be/ZwZ9SkBu_H4
Zobacz »
Cieszę się że nagrywasz 3 tylko taka sugestia abyś robiła to w zminimalizowanym oknie bo jest ciemna i nie oddaje koloru i piękna całego :) Zobacz »
Ale trzoda Poliniaków. Szok na jakie oszustwa ludzie, ciemna masa wpada. Zapewne to też donosiciele i wyznawcy sekty covidianów. Zobacz »
Witam odcineczek cudowny, jeśli można chciałbym być tym nowym wielka szefo goblinow nazwijmy go Gryzipiórek wielkiego grzyba Zobacz »
Maszyna piękna, stonowana, dostojna i klasyczna, czyli kwintesencja samochodu dla Brytyjskiego arystokraty. Do mnie jednak nie przemawia w tym momencie być może za kilka lat :). Zobacz »
Obejrzałem cala serie tylko po to żeby zobaczyć jak ty zareagujesz na niektóre sceny.. powiem ci jak bym na końcu patrzył na siebie po skończeniu gry ;) Zobacz »
1:10 Piękne świadectwo przyjaźni Mati, jak Flothar ma ginąć to ty razem z nim. Wzruszające. Zobacz »
Pewnie że można wynająć łódź bez uprawnień ale to nie zwalnia z przepisów w ruchu wodnym?. Ale fajnie że udaje się Wam wyjazd! Hej! Zobacz »
elo dasz serce bo żaden youtuber mi nie dał serduszka prosze EDIT:wiem że będe hejtowany ale serio mówie żaden youtuber mi nie dał serca pod komentarzem Zobacz »
Zbyszku no co ty, takie mocne materialy w czasie ciszy wyborczej?? Trzeba to bylo wczoraj wrzucac, slabo to widze... ? Zobacz »
0:33 To chyba na tyle na dziś ze znaków Bożych Zobacz »
i tak polowa tej najpiekniejszej Polski pojdzie i zaglosuje za dyktaturą, co najsmutniejsze wiekszosc z tych wyznawcow pamieta komunizm Zobacz »
2:50 ta tylko że żre i żłopie (pije)paliwa w ciul Zobacz »
Ja poprosze o jakis sprzet zastepczy, bo cena jest mocno przesadzona chyba ze dadza mi 7-10 lat gw albo na 100 000h pracy. gw. Zobacz »
Film osadzony źródło: https://www.youtube.com/watch?v=T0CISeP0KY4


Gun Talk Music ciekawostki

Gun Talk Music ciekawostki

Historia kanału Gun Talk Music zaczyna się w dniu 2011-08-12 21:52:51.
Kanał od czasu założenia nagrał już, 238 filmów przez okres działania kanału
filmy zostały wyświetlone 3834940 razy.
Aktualnie kanał śledzi ponad 14800 użytkowników.