Co stało się z pieniędzmi z kryptowalut?


Przez kilka miesięcy inwestowałem pieniądze w alternatywne kryptowaluty (różne od BTC czy ETH). Pieniądze na inwestycje wziąłem z darowizn od ludzi (często je otrzymuję). Eksperyment polegał na ślepym wykonywaniu poleceń inwestycyjnych, wydawanych (na drodze głosowania) przez moich obserwatorów na Facebooku. W ramach eksperymentu, udało mi się uzyskać około 300% zwrotu z inwestycji w około 3 miesiące. Wszystkie zarobione pieniądze wypłaciłem i przeznaczyłem na krakowską organizację "Zupa na plantach", która zajmuje się dokarmianiem i ubieraniem osób bezdomnych. Więcej na temat mojego eksperymentu: Odwiedź naszą stronę: Fanpage na facebooku: Unknow na Facebooku: Muzyka użyta w filmie: stało się z pieniędzmi kryptowalut?

Najlepsze komentarze:

?ukasz ... Nie spodziewałem się takiego filmu na tym kanale, ale to na pewno jest na plus.
Sam zajmuję sie pomaganiem jako wolontariusz fundacji "Mam marzenie", jeśli Tobie na prawdę to sprawia przyjemność, to zachęcam zajrzeć do nas, pomagamy co prawda osobą w innej sytuacji, ale nikt nie będzie wymuszał od Ciebie brzgranicznej wierności nam ;-)
Marcin ... Kiedyś myślałem że nie należy dawać ryb aż na fb natrafiłem na Piotra Żyłka i na Zupa na plantach
Sylwest... Tak jak poprzednicy, popieram.. Jak i mam nadzieję że dalej masz wspomnianych kolegów /znajomych ?
Pawe? P... Wielki Szacun.
Andrzej... Więcej odcinków ;)
Big Bus... Bardzo ładnie .Jesteś człowiekiem o wielkim sercu:-) .Pozdrawiam.
Andrzej... Hej @UW-TEAM.org
Raczej zrobiłeś tak bo jesteś dobrym człowiekiem, religia tu zdaje się nie mieć zbyt wiele do rzeczy, a tym bardziej ta Twoja konkretna. Szacun, że pomagasz i jeszcze pokazujesz innym jak to robić. :)
Wojciec... Śledzę Twój kanał od wielu lat. Nie miałem pojęcia że jesteś też z Krakowa :) a za to co robisz - wielki szacunek, codziennie przejeżdżam przez planty na Dietla..
mavaka9... Błagam, Co to za chrześcijanie którzy nigdy nie przeczytali całego Pisma Świętego. Większość z nich nawet nie wie jak się nazywa ich Bóg w którego wierzą.
emeliot... Pracuję zaraz obok, nie miałem nawet pojęcia o tym miejscu, trzeba będzie pomóc, dzięki!
jakub.g... Rejestracja Jak. 4:17 <3 "Kto więc umie dobrze czynić, a nie czyni, dopuszcza się grzechu"
Piotr S... Oby wiecej takich ludzi jak ty ! Wielki szacunek
USA NEW... I love You!
TheBiGS... UW-TEAM.org fajna akcja, a jako że uwielbiam się czepiać jeśli chodzi o biblię: Mt, 19, 16-22. Jest mowa o nagrodzie za rozdawanie i to wprost o skarbie. Pozdrawiam :D
Luc Mll... Dzięki za ten film i twoje przemyślenia... dzięki, że przypominasz... dzięki za twoje swiadectwo...
Wargulp... Działalność charytatywna jest dużo lepsza niż socjalizm. Pierwsze to decydowanie o swoich pieniądzach jako wolny człowiek, drugie to legalna kradzież na rzecz ludzi niekoniecznie wdzięcznych z "pomocy", która jest raczej pensją za nic nie robienie. Oczywiście temat jest trochę bardziej złożony niż to co napisałem, ale w telegraficznym skrócie, z grubsza takie mam poglądy.
Krzyszt... Są bezdomni, którzy dając im jedzenie wyrzucą do kosza, ale są też tacy co podziękują i pożywią się. Nie wszyscy są tacy sami, nie wszyscy chcieliby być bezdomnymi. Wielu osób spotkał taki a nie inny los. W Łodzi jest dużo bezdomnych, którzy rzeczywiście potrzebują pomocy, natomiast w Białymstoku większość, którzy zbierają jedynie na alkohol i nie chcą tego zmienić. Mimo to, trzeba weryfikować bezdomnych i pomagać tym, którzy chcą wyjść na prostą.
Adam Go... Pomoc ludziom bezdomnym:
https://przymierzemilosierdzia.pl/
Modlitwa i praktyka
Film osadzony źródło: https://www.youtube.com/channel/UCRHXKLPXE-hYh0biKr2DGIg


UW-TEAM.org ciekawostki

UW-TEAM.org ciekawostki

Historia kanału UW-TEAM.org zaczyna się w dniu 2011-09-04 22:21:04.
Kanał od czasu założenia nagrał już, 108 filmów przez okres działania kanału
filmy zostały wyświetlone 1400192 razy.
Aktualnie kanał śledzi ponad 17833 użytkowników.