SZUKAM ŻONY DO DWÓCH I PÓŁ TONY


☛ SMS donate/przelew/PSC/WSZYSTKO: ☛ Darmowy donate: ☛ Najlepszy Grafik: ♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥ ☛ Email: ☛ FB: ☛ Grupa FB: ☛ Instagram: ☛ Snapchat: Radokr ☛ TS3: radowity.ts3bahu.com ♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥ ............................... Najcześciej zadawane pytania ! ............................... 1.Jak masz na imię ? ☛ Krystian 2.Ile masz lat ? ☛ 1998.12.03 3.Skąd pochodzisz ? ☛ Z Polski ale mój tata jest z Wietnamu. 4.Masz dziewczyne ? ☛ Nie 5.Gdzie studiujesz? ☛ ASW bezpieczeństwo wewnętrzne ♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥ Procesor i5 4670 Grafika GTX 960 Kamerka logitech c270 Klawiatura ozone strikepro spectra mechaniczna Monitor benq xl2411z Mikrofon samson c01u Słuchawki HyperX Cloud 2 Myszka hyperx Podkładka QCK+ rozdziałka 1280 1024 4;3 sens 1.85 400 dpi or 500 viewmodel: celownik : cl_crosshairalpha "200";cl_crosshaircolor "5";cl_crosshaircolor_b "50";cl_crosshaircolor_r "50";cl_crosshaircolor_g "250";cl_crosshairdot "0";cl_crosshairgap " 12";cl_crosshairsize "3";cl_crosshairstyle "4";cl_crosshairusealpha "1";cl_crosshairthickness "0.5";cl_fixedcrosshairgap " 12";cl_crosshair_outlinethickness "0";cl_crosshair_drawoutline "0"; ♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥ Opis:Hillsu

Ostatnio komentowane:


Rojson: robi taki suchy zart że aż chce się napić
jego mózg: Po co to zrobiles nikt tego nie łapie
Zobacz »
Dizowskyy dawaj więcej odcinków z Fnaf'a !!! Oglądam stare kilka razy... Mega lubię jak nagrywasz UCN Zobacz »
6:35 naboje nawet nie leciały ? Zobacz »
A to ta podróbka slay the spire... no ok może nie podróbka bo ma pomysł na siebie ale jest mniej więcej z wylewu po slay the spire Zobacz »
great mix great footage
https://youtu.be/ZwZ9SkBu_H4
Zobacz »
Cieszę się że nagrywasz 3 tylko taka sugestia abyś robiła to w zminimalizowanym oknie bo jest ciemna i nie oddaje koloru i piękna całego :) Zobacz »
Ale trzoda Poliniaków. Szok na jakie oszustwa ludzie, ciemna masa wpada. Zapewne to też donosiciele i wyznawcy sekty covidianów. Zobacz »
Witam odcineczek cudowny, jeśli można chciałbym być tym nowym wielka szefo goblinow nazwijmy go Gryzipiórek wielkiego grzyba Zobacz »
Maszyna piękna, stonowana, dostojna i klasyczna, czyli kwintesencja samochodu dla Brytyjskiego arystokraty. Do mnie jednak nie przemawia w tym momencie być może za kilka lat :). Zobacz »
Obejrzałem cala serie tylko po to żeby zobaczyć jak ty zareagujesz na niektóre sceny.. powiem ci jak bym na końcu patrzył na siebie po skończeniu gry ;) Zobacz »
1:10 Piękne świadectwo przyjaźni Mati, jak Flothar ma ginąć to ty razem z nim. Wzruszające. Zobacz »
Pewnie że można wynająć łódź bez uprawnień ale to nie zwalnia z przepisów w ruchu wodnym?. Ale fajnie że udaje się Wam wyjazd! Hej! Zobacz »
elo dasz serce bo żaden youtuber mi nie dał serduszka prosze EDIT:wiem że będe hejtowany ale serio mówie żaden youtuber mi nie dał serca pod komentarzem Zobacz »
Zbyszku no co ty, takie mocne materialy w czasie ciszy wyborczej?? Trzeba to bylo wczoraj wrzucac, slabo to widze... ? Zobacz »
0:33 To chyba na tyle na dziś ze znaków Bożych Zobacz »
i tak polowa tej najpiekniejszej Polski pojdzie i zaglosuje za dyktaturą, co najsmutniejsze wiekszosc z tych wyznawcow pamieta komunizm Zobacz »
2:50 ta tylko że żre i żłopie (pije)paliwa w ciul Zobacz »
Ja poprosze o jakis sprzet zastepczy, bo cena jest mocno przesadzona chyba ze dadza mi 7-10 lat gw albo na 100 000h pracy. gw. Zobacz »
Definitely love the sound in 2020 much more! It's louder, more aggressive, has more character to it Zobacz »
Film osadzony źródło: https://www.youtube.com/watch?v=lRWCtvYBBL8


RadoXRadowity ciekawostki

RadoXRadowity ciekawostki

Historia kanału RadoXRadowity zaczyna się w dniu 2017-03-11 23:23:27.
Kanał od czasu założenia nagrał już, 283 filmów przez okres działania kanału
filmy zostały wyświetlone 8780600 razy.
Aktualnie kanał śledzi ponad 152000 użytkowników.