Debata o polityce energetycznej Janusz Korwin Mikke


15.01.2018

Najlepsze komentarze:

Kulik 1... Caly swiat nauki mówi że jest globalne ocieplenie... ale nie pan Korwin wie lepiej! To jest żałosne... Najprostrzy przykladem tg że problem jest: niech pan porówna sobie zimy z dziecinstwa i z teraz, które są chlodniejsze i w podczas których bylo wiecej sniegu? Naprawde jeśli szybko świat nie zrobi czg z globalnym ociepleniem to nasz gatunek dlugo se nie pozyje.
gary tr... W kwestii braku inteligencji i poczucia humoru wystarczy posluchac amerykanskiej partii demokratycznej.... placzki, placzki...i placzki...tylko nie w kontekscie najwazniejszych spraw ludnosci ( minimalna placa, brak pracy, super droga opieka medyczna, oglupianie uczniow w szkolach, itd...); maja jednak wystarczajaco rozumu aby akumulowac mase pieniedzy od bogatych donatorow i czyscic ludziom mozgi propaganda. Republikanie tez sa skorumpowani ale przynajmniej nie ukrywaja swego poparcia dla najbogatszych "baronow".
dominik... węgiel koks kopalnia znój
jarek ka to zwykły ...
Maria M... Panie Januszu.... Dawno zauważyłam, że Pana słowa są źle tłumaczone.... Jaka rada? ...Mówić wolniej i używać prostych słów, bo tłumacz symultaniczny głupieje, zwłaszcza, że jest to tłumaczone kilka razy.... Z całym szacunkiem dla tłumacza! ...To wszystko w Pana interesie ( i nas Pana wyborców), żeby być zrozumiałym, a nie wyśmiewanym z powodu braku zrozumienia.....Jeśli Pana zwolennicy się ze mną zgadzają to proszę o łapkę w góre pod moim wpisem.
Wojciec... kup pan książkę :
https://www.youtube.com/watch?v=sy2AMXeaAmA
Jarek S... Jedyne logiczne wyjaśnienie jest takie że panowie tego świata wiedzą że żyjemy pod kloszem.
Niebo... Unia zabiera się teraz za oceany będą stwarzać pozory kontroli :D
Skurwon... Trzeba nauczać ludzi aby chcieli POLEXITU!!! Wtedy napewno wyjdziemy z eurokołchozu
Du?o ku... 2:08 "Węgiel to energia odnawialna" - z pewnej perspektywy wszystko jest energią odnawialną, nawet energia jadrowa. Jak zwykle dmagog pełną gębą, ale czas januszy demagogów się skończył, lud coraz mniej podatny na manipulacje. Dowód? żenujące poparcie dla Krula i odejście ludzi typu Wipler usiłujących realnie wpływać na polska politykę.
ARKADER... JKM Z UEP.15STYCZEŃ18.PONIEDZIAŁEK.3'44
Grzegor... Oby partia wolność dostała się do parlamentu i zaczęła naprawiać nasz kraj poprzez między innymi wyjście z eurokołchozu w 2019 zmobilizujemy się !!!
Jewel o... kto nagrywa korwina? jakiś polak tam jeździ do Brukseli?
WelNat ... Trzeba zmienić taktykę Panie Januszu.
MrKMyL... 2:42
Panie Januszu- "z tego się stworzy nowy węgiel". Serio?
1) Są jakieś fermy/kopalnie/działki/whatever, które zajmują się produkcją węgla? Czy ich wydajność zaspokoi obecne wydobycie i zużycie już obecnego węgla?
2) Jeśli istnieją, to ile czasu zajmie stworzenie takiego porządnego węgla? Kilkaset lat? Mniej? Więcej? Bo chyba obecny węgiel powstawał miliony lat.
3) Podczas spalania węgla emitowany jest nie tylko dwutlenek węgla, ale np. dwutlenek siarki, pyły, rakotwórcze benzopireny itd.

Jak już, to niech ktoś się zajmie jakąś technologią spalania, czy innymi nowinkami technologicznymi, aby redukować trucicielstwo węgla, bo z tym węglem to nie jest tak w 100% super.
Mary Po... Pan Karoń wyjaśnia, skąd bierze się tylu zwolenników socjalizmu. Są to ludzie, którzy nic nie potrafią, więc upodobali sobie w życiu na koszt innych.
Sebo Pw... Piekne slowa balsam dlamojej duszy.... Ale z Korwinem daleko nie zajdziecie...
Mariane... Skoro lewacy to ogniwo pośrednie między małpą a człowiekiem (wierzą, że człowiek pochodzi od małpy) to nie ma się co dziwić, że nie potrafią pojąc nawet oczywistych prawd i połączyć fakty. P.S. wysłuchiwanie tego typu głupot jakie padają na sali obrad EP musi być gehenną dla takiego umysłu jak JKM.
JH... Żeby z roślin powstał węgiel to trzeba paru czynników - ciśnienia i braku dostępu tlenu żeby nastąpiło uwęglenie. Niemniej jednak węgiel jest paliwem naturalnym, ekologicznym, kalorycznym, czystym, nieszkodliwym i odnawialnym
Ylyj PL... Dlaczego nie jest pan za likwidacją ministerstwa środowiska? Przecież sektor prywatny poradziłby dobie lepiej z zadaniem ochrony przyrody.
Film osadzony źródło: https://www.youtube.com/watch?v=osHlFOEQX1E


KORWiN vs UE i SEJM ciekawostki

KORWiN vs UE i SEJM ciekawostki

Historia kanału KORWiN vs UE i SEJM zaczyna się w dniu 2014-05-24 22:50:40.
Kanał od czasu założenia nagrał już, 927 filmów przez okres działania kanału
filmy zostały wyświetlone 25076898 razy.
Aktualnie kanał śledzi ponad 51500 użytkowników.