To co szukamy tych kart TOTY?! Za 16 Godzin nadajemy z Łodzi!...


====================!WAŻNE!==================== Donate FB Streamy prowadzę na Xboxie One [XO] i Playstation 4 [PS4] Patrz tytuł! Mój nick na PS4 i XO Szwagier3 Streamy w tygodniu trwają 2h DONATE w tygodniu przedłuża Streama o minutę 1 zł=1 min dłużej! Regulamin 1. Nie obrażaj Streamera, Moderatorów oraz innych Widzów!!! 2. Nie spamuj!!! 3. Nie promuj swojego kanału oraz swoich filmów!!! 4. Zachowuj się kulturalnie i nie nadużywaj wulgaryzmów!!! 5. Nie proś o Moda!!! 6. Nikt nie wymaga byś był polonistą ale ortografia to podstawa! 7. Kategoryczny zakaz robienia "gówno burz" na czacie! (Dotyczy również Moderatorów) Nie zapoznanie się z powyższym regulaminem, nie upoważnia Cię do nie przestrzegania jego zasad! Pamiętaj, nie znajomość regulaminu szkodzi! Avermedia

Ostatnio komentowane:


Rojson: robi taki suchy zart że aż chce się napić
jego mózg: Po co to zrobiles nikt tego nie łapie
Zobacz »
Dizowskyy dawaj więcej odcinków z Fnaf'a !!! Oglądam stare kilka razy... Mega lubię jak nagrywasz UCN Zobacz »
6:35 naboje nawet nie leciały ? Zobacz »
A to ta podróbka slay the spire... no ok może nie podróbka bo ma pomysł na siebie ale jest mniej więcej z wylewu po slay the spire Zobacz »
great mix great footage
https://youtu.be/ZwZ9SkBu_H4
Zobacz »
Cieszę się że nagrywasz 3 tylko taka sugestia abyś robiła to w zminimalizowanym oknie bo jest ciemna i nie oddaje koloru i piękna całego :) Zobacz »
Ale trzoda Poliniaków. Szok na jakie oszustwa ludzie, ciemna masa wpada. Zapewne to też donosiciele i wyznawcy sekty covidianów. Zobacz »
Witam odcineczek cudowny, jeśli można chciałbym być tym nowym wielka szefo goblinow nazwijmy go Gryzipiórek wielkiego grzyba Zobacz »
Maszyna piękna, stonowana, dostojna i klasyczna, czyli kwintesencja samochodu dla Brytyjskiego arystokraty. Do mnie jednak nie przemawia w tym momencie być może za kilka lat :). Zobacz »
Obejrzałem cala serie tylko po to żeby zobaczyć jak ty zareagujesz na niektóre sceny.. powiem ci jak bym na końcu patrzył na siebie po skończeniu gry ;) Zobacz »
1:10 Piękne świadectwo przyjaźni Mati, jak Flothar ma ginąć to ty razem z nim. Wzruszające. Zobacz »
Pewnie że można wynająć łódź bez uprawnień ale to nie zwalnia z przepisów w ruchu wodnym?. Ale fajnie że udaje się Wam wyjazd! Hej! Zobacz »
elo dasz serce bo żaden youtuber mi nie dał serduszka prosze EDIT:wiem że będe hejtowany ale serio mówie żaden youtuber mi nie dał serca pod komentarzem Zobacz »
Zbyszku no co ty, takie mocne materialy w czasie ciszy wyborczej?? Trzeba to bylo wczoraj wrzucac, slabo to widze... ? Zobacz »
0:33 To chyba na tyle na dziś ze znaków Bożych Zobacz »
i tak polowa tej najpiekniejszej Polski pojdzie i zaglosuje za dyktaturą, co najsmutniejsze wiekszosc z tych wyznawcow pamieta komunizm Zobacz »
2:50 ta tylko że żre i żłopie (pije)paliwa w ciul Zobacz »
Ja poprosze o jakis sprzet zastepczy, bo cena jest mocno przesadzona chyba ze dadza mi 7-10 lat gw albo na 100 000h pracy. gw. Zobacz »
Definitely love the sound in 2020 much more! It's louder, more aggressive, has more character to it Zobacz »
Film osadzony źródło: https://www.youtube.com/watch?v=akq_7hPildk


FIFO MANIACY ciekawostki

FIFO MANIACY ciekawostki

Historia kanału FIFO MANIACY zaczyna się w dniu 2014-10-14 11:14:56.
Kanał od czasu założenia nagrał już, 348 filmów przez okres działania kanału
filmy zostały wyświetlone 1756904 razy.
Aktualnie kanał śledzi ponad 13200 użytkowników.