SzustaRano #227] DYNAMIT


Tu nas można wesprzeć: Muzyka: Instagram: www.instagram.com/jeffkaale/ _______________________________________ Więcej nagrań o. Adama znajdziesz na: Można nas również znaleźć na: Facebooku: Twitterze: Instagramie: Zapraszamy.

Najlepsze komentarze:

Kinga... Wiara to dynamit a Szustak to petarda!!! :)
Ryszard... Muszę powiedzieć że życie jest piękne mimo wszystkich przeciwności jakie miałem na jego drodze. Ale wszystko jakoś dzięki pomocy Pana Boga ułożyło mi się.Zawsze miałem do Niego ufność w chwilach trudnych, jak śmierć Drogiej żony wychowywanie syna. Wszystko się jakoś ułożyło. Teraz skończyłem 66 lat i patrząc wstecz wiem że to Pan Bóg mi pomagał. Pozdrawiam serdecznie wszystkich.
Mariusz... Chcę ale się jak zwykle boję.
Gosia N... Ojciec Badeni ma moc jak dynamit
Wies?aw... Kochani bardzo proszę o modlitwę za kolegę który uległ ciężkiemu wypadkowi.Tylko Nasz Ojciec może go uratować.Pozostalo Wierzyc w Cuda.Bog zaplac.
Ma?gorz... Bardzo wielu studentow prosi o Dary Ducha Swietego na sesjach....pomodlmy sie za nich wszystkich.
Aga Pe... Dzień dobry, dzień dobry, to jest szósta, ale u mnie szósta wieczór. Ale jak to mówią lepiej późno niż wcale?
Dominik... Ojcze, proszę Ciebie o modlitwę za moje życie. O uzdrowienie mojej duszy. O oczy, które zobaczą, o uszy, które usłyszą. O nadzieję i wiarę. O Jego łaskę. Jezus zabrał ode mnie bardzo dużo a nadal wątpię i nie wiem gdzie iść. Dziękuję za Ciebie i Twoje kazania, opowieści, vlogi etc. Błogosławię. Dziękuję.
Mateusz... Burn it down :D
Monika ... Tak bardzo dzisiaj potrzebowałam tych słów! Dziękuję O. Adamie!
<3
bialybi... Od dawna mnie to zastanawia. Jeżeli ktoś nie chce zostać księdzem czy iść do zakonu czy Bóg może go powołać do tego i tak układać jego życie żeby został tym księdzem ?? Słyszałem że Bóg powołuje itd. ale to jest trochę wbrew naszej wolnej woli, Jeżeli ten ktoś np chce mieć żonę dzieci to już ten plan jest spalony ??
Ania Iw... No to odpalamy ... skrzydła :D :D Inaczej nie polecimy! ;D
Mario I... odcinek super, jak dynamit!
Tomek B... Mam pytanie. Dlaczego teraz wszystko jest kręcone w panoramicznym formacie obrazu. Przecież nie oglądamy tego w kinie, tylko na smartfonach, tabletach i monitorach komputerowych tudzież telewizorach i raczej nikt nie ma ekranu stricte panoramicznego, tylko taki tryb. Ale przez to jest raczej gorzej, bo obraz nie wypełnia całego ekranu.
Skąd taki pomysł?
Tak z ciekawości.
Agniesz... Kochani ogromnie proszę o modlitwę za mojego synka, aby Dobry Bóg zabrał od niego nadpobudliwość i często tak skrajnie nieakceptowalne w społeczeństwie zachowania...? Błogosławię Wam wszystkim❤️
Film osadzony źródło: https://www.youtube.com/watch?v=0u2k5UTBjRw


Vanila Records ciekawostki

Vanila Records ciekawostki

Historia kanału Vanila Records zaczyna się w dniu 2009-10-25 12:46:32.
Kanał od czasu założenia nagrał już, 626 filmów przez okres działania kanału
filmy zostały wyświetlone 802510633 razy.
Aktualnie kanał śledzi ponad 546000 użytkowników.