Space Engineers S3E28 Ostatnie szlify przed dziewiczym lotem!

Space Engineers to gra stworzona przez czeskie studio Keen Software House. Surwiwalowy symulator kosmiczny pozwalający eksplorować kosmos i planety, budować statki kosmiczne, bazy na na planetach i wszelkiego typu pojazdy! Lista modów które używam: Mój profil na Workshop Steam Pomóż wybrać nazwę dla Jachtu! Linki! oficjalna strona: fanpage: grupa FB: Steam: Twitter: Pytania: Dotacje: Space Engineers S3E28 Ostatnie szlify przed dziewiczym lotem!


Najlepsze komentarze:

Piotrek... Jeszcze nie obejrzałem ale fajne, pozdrawiam
Edward ... Marku, Czy kojarzysz już leciwą serię Star Wars Empire at War? Głownie chodzi mi o dodatek Forces of Corruption, statek flagowy głównego bohatera - Tyber Zana znakomicie nadałby się na działo grawitacyjne ,wystrzeliwujące kawałki skał lub głowice bojowe. Ufam iż ,,Bezlitosny" gdyż tak nazywał się ten statek na tyle przypadnie Ci do gustu ,iż nieco nad tym projektem popracujesz :D Samo działo grawitacyjne może posłużyć jako napęd, maksymalnie jeśli się nie mylę można uzyskać w Space Engineers 10 G sztucznego przyspieszenia co daje około 981m/s^2 i takie przyspieszenie można zaaplikować do statku co uskuteczniam w swojej rozgrywce :). Maksymalna prędkość ograniczona przez twórców w nieco ponad sekundę to jest coś.
Adaamus... Jako specjalista od tej gry możesz mi powiedzieć , napisać co za tabela znajduje się pod skrótem klawiszowym Schift+ F1wyskokuje mi okienko na czerwono w prawym górnym rogu z jakimś komunikatem oraz ten skrót tabela jest niestety nieprzetłumaczona. Może należało by zrobić listę poprawek do tyj gry np. tłumaczenie całości , radar do pokazywania odległości od asteroid itp. pewnie nazbiera się cała lista i Marku jako najbardziej zaprawiony w bojach wyślesz tą listę twórcą gry z naszym błogosławieństwem i poparciem może coś wskóramy jako grupa i poprawki tak oczywiste wreszcie zostaną wprowadzone. A dlaczego nie ozdabiasz dużych bloków przyklejonymi do nich małymi blokami powinno to działać wtedy taka płaska powierzchnia zostaje przełamana.
Vodkov... Autopilot nie chciał działać ponieważ: 1. Siedziales w kokpicie 2. Kokpit nie mial ustawionej opcji tego że jest glowny, wiem bo mialem ten sam problem ;)
PawikLo... Zrobiłbym w tym statku 2 statek do którego fotel tłokiem był bywciągany i część tylnia bojowa leciała by na przeciwników po walce przyłączałbysię z powrotem do kadłuba i tłokiem wracał siedzenie na miejsce.
Szymon ... Dzięki☺
Bartek ... Skoro teraz wygląda w ten sposób to chyba trzeba nazwać ten ''okręt'' pszczółką :)
Pawe? K... Ten nowy statek przypomina mi teraz błazenka (taka rybka Nemo)
Ziemnia... Marku nie jestem znawcą tej gry ale z tego co wiem to autopilot ci nie działa bo one-way nie ustawiłeś ps. Ten statek wygląda jak Aurora bo ma te 4 silniki z tyłu tak samo utawione (świetny odcinek)
Szymon ... Marek kiedy 7 days bo ta wiertarka co podobno jest głośna to prawda bo sa ja wczoraj zrobiłem i ściągała chordy zombiaków i musiałem wziąść 5 broni wtym wyżutnie rakiet.
Pan Mur... Zrób poradnik o bloku programowalnym
Rafa? S... A moze mod na pancerne szyby. Wydaje mi sie ze to gdzies widzialem
ThePiet... Marku nazwij ten statek Shark albo po polsku Rekin
Sta? Mi... na jakim grasz sprzęcie?
mam space engineers i rekomendowany sprzęt, ale na min i tak ścina.
chce wiedzieć czy to internet czy sprzęt.
Wojciec... Marku jak wrzuciłeś rzeczy z placaka do kontenera na początku odcinka nie wchodząc do terminala? Domyślam się że za pomocą Easy Inventory, tylko jak?
?ukasz ... A może nazwać go Pirania
HubiPla... A może by ten statek nazwać Güstäv
Hal 900... Mucha jest potrzebna holownik zawsze się przydaje ja osobiście mam dwa, jeden mały którym zbieram te satelitki (unknown signal) i drugi większy jak trzeba coś przenieść albo pozbierać śmieci z pola walki lub odholować uszkodzony statek. Zrób jeszcze szybki statek rozpoznawczy którym będziesz latał na asteroidy i szukał złóż, żeby nie latać krową z kamienia na kamień.
Pan Mur... jakim cudem robisz takie fajne statki u mnie z projektu wychodzi klocek który jeszcze ciężko lata
Bartolo... Ok. 33 minuty cholera (Nuki) wie
Film osadzony źródło: https://www.youtube.com/channel/UCSsKWG8hsXMPcXTxNsM_EMA