Eksperci: droga do odbudowy reprezentacji będzie długa i mozolna


Reprezentacja Polski zremisowała z Portugalią 27:27 w ostatni meczu turnieju prekwalifikacyjnego do mistrzostw świata, co oznacza, że zabraknie nas na tej imprezie. O prognozy, dotyczące przyszłości naszego szczypiorniaka, pokusili się komentatorzy TVP Sport – Jacek Laskowski i Wojciech Nowiński. OGLĄDAJ TRANSMISJE SPORTOWE ON LINE: SUBSKRYBUJ NAS NA YOUTUBE: FANPAGE: ŚLEDŹ NAS NA TWITTERZE: Eksperci: droga odbudowy reprezentacji będzie długa mozolna

Najlepsze komentarze:

Wojciec... Na ten niebyt to myśmy pracowali długie 10 lat. Właściwie to od 2011 roku. Dobrze pamiętam tamten turniej, 8 miejsce, które nie dawało nam gry w kwalfikacjach do Igrzysk w 2012 Przegrana 7 miejsca z Węgrami, potem nie udane Euro 2012 Nie udane Kwalfikacje do Igrzysk w Londynie. Zatrudnienie Bieglera. Moim zdaniem ogromny błąd, i pokazało to euro w 2016 roku. Już w 2012 roku powinniśmy wymienić kadre na zdecydowanie młodszą. Lata 2007 -2010 to były lata kiedy mieliśmy najsilniejsza drugą linie na świecie, ale potem już nie. Ciągle bazowaliśmy na tych samych nazwiskach Lijewscy, Jureccy, Bieliecki, Jaszka, nie dawali lepiej ale brak oparcia w młodych i słaby trener który nigdy nie miał pomysłu na gre tej reprezentacji sprawiły, że straciliśmy kilka lat. Medal w Katarze to był cud i tylko charakterem oraz wolą walki go zawdzięczamy, 4 miejsce na Igrzyskach to wynik dwóch dobrych meczów.
Nie ma pomysłu na tą kadre nikt, nie miał Biegler, Dujszebajew, nie miał również. Nie mówcie mi, że nie wolno teraz robić zmian robił bałaganu, ale przecież Biegler był 4 lata trenerem i co osiągnął ? Jak zbudował nam kadre na lata.
Co zrobiło PZPR żeby wykorzystać potencjał Piłki recznej i sukces Polskiej reprezentacji. Przecież wiadome było że nasza druga linia kiedys sie zestarzeje i tak ilośc bramek i meczów Bielieckiego, Jureckiego , Lijewskiego, Jurasika jest imponująca. Oczywiscie Szmala.
Nie widzę żadnego potencjału na przyszłość. Co roku zimą mogliśmy obserować Polskę na wielkich turniejach. Teraz nie ma ich w 2018 roku nie będzie ich w 2019 a kto wie czy w 2020. Bo jak my prowadzimy w pierwszej połowie ledwo jedną bramką z kosowem to naprawde spadliśmy na samo dno. PZPR trzesie gaciami bo boi się , że kasa i sponsorzy odejdą
Dan Col... Będzie dobrze za kilka lat. Potrzebny spokój. Dobrze też, że będą w Polsce mistrzostwa. To też daje motywację do walki.
Nie ma sensu popadać w rozpacz. Włosi w piłce nożnej nie są aż tak słabi, a jednak na mundial nie pojechali. Polska też nie jest aż tak słaba.
Film osadzony źródło: https://www.youtube.com/channel/UCalwFtq-BVcszKLZ5k2vbLw


TVP Sport ciekawostki

TVP Sport ciekawostki

Historia kanału TVP Sport zaczyna się w dniu 2011-03-21 14:03:37.
Kanał od czasu założenia nagrał już, 6319 filmów przez okres działania kanału
filmy zostały wyświetlone 194703299 razy.
Aktualnie kanał śledzi ponad 202738 użytkowników.