Platforma od lat jedzie trochę na ukradzionym paliwie Adrian...

Adrian Zandberg z partii "Razem" był gościem Jarosława Kuźniara w #OnetRANO. SUBSKRYBUJ Onet RANO: Wszystkie odcinki programu na VOD.pl: Jesteśmy też TU: TT FB Insta: Platforma jedzie trochę ukradzionym paliwie Adrian Zandberg OnetRANO


Najlepsze komentarze:

JAceka ... Czy jest tu mowa o tej samej Brygadzie Swietokrzyskiej, ktora w 1945 roku wyzwolila oboz w Holiszowie. Wolnosc odzyskalo ok 700 wiezniarek, w tym 167 Polek i ponad 200 Zydowek. Panie Zandberg zanim Pan wydasz osad poszukaj Pan odrobine glebiej niz na Wikipedii.

Co do kolaboracji z Niemcami, to jest to glownie wynik komunistycznej propagandy, ponizej mozna przeczytac rozkaz Bohuna z ktorego wnioskujemy, ze nie byla to kolaboracja, a chwilowe zawieszenie broni.

Rozkaz "Bohuna" z 19 stycznia 1945 roku
"Ofensywa bolszewicka zmusiła nas do przesunięcia się na zachód Polski. Na drodze stanęły nam umocnienia niemieckie. W dniu 14 bm. starliśmy się z Niemcami, chcąc przebić się na Zachód. Nie daliśmy rady. W dniu 15 bm. czołgi bolszewickie zaatakowały nas od wschodu. Dla ratowania Brygady porozumiałem się z dowództwem fortyfikacji niemieckich, aby przejść przez linie na Zachód. Tym samym weszliśmy w stan nieprowadzenia walki na czas nieokreślony. Mam nadzieję, że szybko toczące się wypadki wojenne pozwolą nam w niedalekiej przyszłości zameldować się u Naczelnego Wodza i Prawowitego Rządu Polskiego i według jego rozkazów zwrócić nasz oręż przeciwko wrogowi, którego każe nam zwalczać."
jan kow... YETI .......................a jednak nadal istnieje. mowie o zamkach do drzwi
alejand... 3:42 Dla kogo jest cudnie? Dla pana Owsiaka i jego rodziny.
zzzoltr... Konserwatyzm to nie zaściankowość, jak każdy polityk manipuluje, na pewno Zandberg przewyższa inteligencją Totalnych. Lider Razem jest konsekwentny w swoich poglądach, ale te poglądy (marksizm) od dawna zagościły w Zachodniej. Europie, skutki dzisiaj są widoczne. Jedyną alternatywą dla Polski to są partie narodowe, które nie są za mordowaniem dzieci. Mam nadzieję, że kiedyś w sejmie będą tylko PiS, ONR, partia Korwina, Wolni i Solidarni i ruch Kukiza. Reszta to egoiści o poglądach komunistycznych. PO i PSL już rządził, wystarczy afer. Lewica w znaczeniu światopoglądowym zawsze jest pazerna na nie swoje pieniądze.
daxx77m... Pan Zandberg to nie moja bajka ale widać że przynajmniej mają jakiś program i są bardziej wiarygodni niż .N i PO razem wzięte
S?owia?... 0:27
Pis to prawica? od kiedy? raczej narodowa lewica.
przecież to socjalisci z programem lewicowym bardziej na lewo niż miało kiedyś sld.
SaycoRa... "Deficyt żłobków" LOL
Tak!Malutkie dzieci trzeba zabrać rodzicom i zglaichszaltować jak najprędzej,a rodziców pod bat do roboty,dziadków też do pracy bo po co mają wnukami się zajmować.Wszyscy do roboty od kołyski po grób bo przecież ktoś za to "bezpłatne" musi zapłacić.Po co dzieciom więź z rodzicami.W żłobku,w przedszkolu,w szkole je zamknąć na tak długo jak się da,tam sobie stworzą więzi z urzędnikami państwowymi (wychowawcami,nauczycielami),a rodziców będą widzieć rano i wieczorem.
Jeszcze tylko brakuje "deficytu weekendowej opieki dla dzieci" bo jak to tak,że potomstwa nie można się pozbyć na soboty i niedziele?
SaycoRa... Łapki w górę mile widziane.Obejrzyjcie w playliście ("do obejrzenia" to też playlista),a pojechać możecie w komentarzu.Im więcej osób wysłucha tym lepiej.
Zacny ?... Chcesz zmieniać Polskę? Zapisz się Razem, najpotężniejszej partii w kraju. Razem w dwa lata wyniosło do władzy PiS, zniszczyło opozycję, podporządkowało sobie TOK FM. I to wszystko będąc poza sejmem. Wyobrażasz sobie, do czego Razem będzie zdolne, gdy tam wejdzie?
Antyceb... hahaha uwielbiam jak bananowce mówią o rozdawaniu cudzych pieniędzy :)
Arek K... I o to chodzi bo hejt na pis nic nie daje. To coś jak hejt na WOŚP ma odwrotny skutek. ...lepiej nie protestować przeciwko czemuś tylko zbierać się za czymś dobrym, lepszym. ...pozdrawiam #razem ????
Edvardi... "Krwawe hobby" myśliwych to przecież kontrola nad populacją w lesie, czyli ich praca, która jest potrzebna - nie przesadzajmy. W przypadku lasów w naszym kraju taka kontrola jest potrzebna.
zdzichs... Zapraszajcie go częściej. Reprezentant jedynej partii, która nie gada przekazami dnia, tylko mówi realnie o swoich postulatach i programie. Reszta polityków mogłaby się od nich uczyć.
Jurecze... Konsekwentnie lewicowi i przez to archaiczni.
danuta ... Partja Razem z narodem tak trzymać powodzenia Pozdrawiam
JAceka ... Na stronie partii Razem mozemy przeczytac "Państwo może zapewniać tanie mieszkania czynszowe, bezpłatne żłobki solidną opiekę lekarską". Co rozumiemy przez "bezpłatne"? Czy liderzy partii Razem probuja nas przekonac, ze ludzie zatrudnieni w tych zlobkach beda pracowac za darmo, materialy sanitarne, koszty wynajmu i konserwacji budynkow beda pokrywane przez Swietego Mikoalaja? Bezplatne znaczy, ze wszyscy za to zaplacimy, a rzad bedzie mial w tej sferze monopol i kazda konkurencja ze strony prywatnych (platnych) zlobkow bedzie eliminowana. Jak mozna w 2018 roku nadal wierzyc w Socjalizm i panstwo opiekuncze, skoro Socjalizm polegl w kazdym panstwie w ktorym go wprowadzano zaczynajac od Rosji Sowieckiej, przez panstwa europy srodkowej, Wielka Brytanie (Fabian Socialism) przez Ameryke Poludniowa (Chile, Argentyna, Wenezuela) az po Afryke.
?ukasz ... W sumie Razem to jedna z niewielu partii naprawdę spójnych ideologicznie - są lewicowi zarówno społecznie, jak i gospodarczo, więc dla mnie osobiście nie do przyjęcia.
Film osadzony źródło: https://www.youtube.com/channel/UCjkNubkfecaFLZbHnnsz6pw