Range Rover Velar 3.0 SD6 V6 300KM: Urzekający SUV #239 Jazdy...

Dziś przed Wami Range Rover Velar. Piękny monumentalny SUV stanowiący dopełnienie gamy Range Rovera. W tym wypadku napędzany silnikiem 3 litrowym o mocy 300 koni mechanicznych. Przy współpracy z: Foton Accesories Produkcja: Ellipsis Agency Scenariusz i reżyseria: Łukasz Zaczyński Operator: Łukasz Zaczyński Montaż: Łukasz Zaczyński Pomoc na planie: Karolina Stawiszyńska Piotr Migas Facebook: YouTube: Instagram: lzaczynski WWW: Range Rover Velar 300KM: Urzekający Jazdy Próbne


Najlepsze komentarze:

MK... Z racji klamek samochód pewnie nie do otwarcia w okresie grudzień-luty. PS. Muzyka za głośno!
Piotr S... Na początku muzykę puściłeś za głośno względem twojego głosu ?
?ukasz ... Bardzo dobry materiał :)
ferdzix... Łukaszu!!! Czy w intro znajdują się przebitki Lexusa RC??? Czy ja dobrze widzę? 1:29? Jeśli tak, to kiedy test? Pozdro!
6ProroK... Uważam, że auta są coraz mniej praktyczne, w 211 jest przycisk wyczuwam go klikam nie muszę nawet patrzeć ... Mam rozpraszający ekranik od głupiego nawiewu szukaj przycisku który itd. Mnie osobiście irytuje coś takiego i nie podoba mi się szczerze. Jestem też ciekaw tak czysto patrząc w przyszłość jak będą po dłuższym czasie zachowywać się systemy obsługi szybki wyświetlacze co będzie jak uszkodzenia taki wyświetlacz będzie pierdyliard kosztować.
Kacper ... Czy tylko mi to logo tego elipsis kojarzy sie z gilette ?
matis w... Słowo urzekający i SUV raczej nie pasują do siebie .
zbignie... Musisz zrobić coś z jasnością w materiałach chwilami nie widać detali a zwłaszcza materiał kręcony w podziemnym garażu pozdrawiam
Karol B... Tragiczna muzyka, która nie jest podkładem a domunuje nad głosem. Jest tragiczna i zdecyzdowanie za głośna wzgledemnarracji - nie da sie słuchąc :(
GCars25... Odwieczny problem w polskich testach okropny podkład muzyczny i oczywiście za głośny
Katarzy... zrobisz odcinek 10 marek samochodów o których napewno nie słyszeliśmy ?
Sebasti... Nie rozumiem nazywania każdego Range Rovera - Vogue’iem. To jest po prostu Rang Rover, a czy to vogue, autobiography, sv autobiography to już inna kwestia.
piotr d... muzyka muzyka muzyka
Krzyszt... Takie trochę offtopic, na jaki czas średnio dostajesz samochody demo i na jakiej zasadzie się o nie starasz? Kontakt z dilerem i podpisanie jakieś umowy?
DarekDa... Gle coupe Cayenne x6 czy Velar ? Strój masz jak w „Czasie Honoru” ale dobrze tak elegancko :)
Remy... Już kiedyś Cie chwaliłem, jednak znów zrobiłeś postęp jeśli chodzi o fachowość i wykonanie. Nie powstydził by się Ciebie żaden program TV. Ale ja dzisiaj nie o tym. Od 2 minuty do 4 minuty filmu muzyka przebija to co mówisz. Nie brzmiało to zbyt dobrze a właściwie brzmiało to bardzo źle. Nie wiem czy to wina mojego TV (bo oglądam Cie na YouTube przez Apple TV czy może jednak źle to wysterowałeś. Zwróć uwagę następnym razem. Pozy tym superos. Z przyjemnością oglądam Twoje filmy. Pozdrawiam.
RaBanga... Samochód marzeń! Idealny, niesamowity!
Krzyszt... Auto piękne.Ciekawy test i prowadzenie dobre,gdyby nie to....."bardzo wiele". Może się czepiam,ale to KUJE w uszy.
Piotrek... Który bardziej komfortowy XC90 czy VELAR?
Marcin ... już niedługo 50tyś subskrypcji :D!
Film osadzony źródło: https://www.youtube.com/channel/UCI5rkjqnJ2FJAibG7etyVkQ