Sławomir Neumann: Jesteśmy za kompromisem aborcyjnym. … Nie...

"Klub zagłosował dobrze. Trzech posłów złamało dyscyplinę i poniosło konsekwencje. Głosowali za ustawą, która zaostrza aborcję. My jesteśmy za kompromisem aborcyjnym" podkreśla w RMF FM Poranny gość Roberta Mazurka, szef klubu PO Sławomir Neumann.Sławomir Neumann: Jesteśmy kompromisem aborcyjnym. jesteśmy partią lewacką


Najlepsze komentarze:

szuwi 1... Pan Mazurek King of radio.
Bogdan ... Neumann to jednak pussy
Mich Wi... Mazurek mistrzu panie Robercie napilbym się z Tobą wódki.
Jak ty wytrzymujesz ten bełkot po ???
Pozdrawiam więcej takich ludzi jak ty
Jezza J... Po i Nowoczesna ?????
Jezza J... Szkoda słuchać tego zera z Po
elfetka... Panie Neumann! Co do PO to mało kto w ogóle zaprząta sobie głowę jakimikolwiek myślami o tej formacji .No może poza jej członkami :)Proszę więc nie zawracać nam głowy swoimi pomysłami. Osiem lat to wystarczająco dużo aby zyskać poparcie społeczeństwa. Myśleć trzeba było wtedy!
Monique... Panie Robercie, uwielbiam Pana! Jest Pan moim mistrzem! Marzę o tym, aby kiedyś dojść do Pańskiego poziomu dziennikarstwa i z taką lekkością i bystrością wykazywać politykom ich brak argumentów, kompetencji a czasem nawet logiki w myśleniu. Pozdrawiam serdecznie.
Wojtek ... Nic sobie do zarzucenia jak zwykle Brawo Brawo... Kaczyński możne spać sPOkojnie ;-) na SZCZĘŚCIE!!!!
Jacek L... I pomyśleć że ja na nich glos oddałem.. Boże jak mi wstyd.. Przepraszam siebie mija rodzine i wszystkich innych że oddalem głos na takich cynikow.. Wstyd mi.
Ale dobrze że na oczy w porę przejrzałem
druzino... krętacz cień błazenady,PO jesteście oszustami POznaliśmy was po waszych owocach .
elku... ciekawe czy Neuman sam siebie słyszy i rozumie xD xD xD
Mark Za... PO to wstyd i hańba bo to partia ludzi którzy robili wielkie afery i przekręty a jak coś wyszło na jaw to szybko zamiatali sprawę pod dywan. Grabili kraj i naród na wielką skalę i najchętniej robili by to dalej. Niemcom i Rosji to się podobało bo słaba i chora polska jest im zawsze na rękę więc chwalili PO i głaskali, bo PO to nowotwór to rak dla Polski tak jak było z SLD i PSL
Teraz kiedy polska wstaje z kolan i zaczyna byś konkurencyjna i silna to nie może się podobać Niemcom i Rosjanom dlatego jest takie krzyczenie i łajanie. Oni by chcieli żeby Polską dalej rządziło PO które jest potulne, za wszystko przeprasza i kładzie uszy po sobie, ciemięży naród i osłabia własne państwo.
The Pri... jesteście skurwysynami platformersy!!!!!!!!!!
Patryk ... Przy takiej opozycji chyba nie ma złudzeń, że kolejne wybory wygra PiS
zbignie... Jestesmy za komp....romitacja.Nie zdziwil bym sie by w wyborach PO zniknelo z mapy politycznej Polski.
discopo... Wolałbym głosowac na odkurzacz niz na tych bandytow z platformy .
Cyg... Panie Mazurek jakby pan strzelil w morde po kazdym wypowiedzianym zdaniu ta zaklamana POlityczna swinie, to moze by sie pan cos dowiedzial, a tak, to ma pan niekonczace pierd... o niczym zeby tylko zagluszyc prawde.Tylko cela plus moze doprowadzic, ze ta POlityczna kloaka, nie bedzie wiecej w POlityce.Na to sobie to towarzystwo zasluzylo.
Tymon P... Ale go orze... Jezu Mazurek, daj mu żyć... Ten koleżka gdy tylko coś powie, pie...li po trzy.....
andrzej... Neumann,jestes szczekajacy pikus bezczelny POniebedzie bo jestescie organizacja przestepcza ,Zlodzieje ,Mordercy zaplute Cvele.
Brinda ... Neumann, pilnuje się bo grom z Nieba spadnie za te KŁAMSTWA twoje
Film osadzony źródło: https://www.youtube.com/channel/UCkC9YgH_FlqOhOIoTDFt4CA