dr CEZARY MECH, dr MAREK WOCH ROSZCZENIA ŻYDOWSKIE, EURO,...

Oglądaj nas i czytaj także na portalu www.telewizjarepublika.pl codziennie nowe wiadomości z Polski i świata!CEZARY MECH, MAREK ROSZCZENIA ŻYDOWSKIE, EURO, SŁUŻBA ZDROWIA


Najlepsze komentarze:

OpcjaSp... Nie ma żadnych roszczeń żydowskich act 447/1226 jest nowy podatek za wodę jak w Boliwii .Ludzie nie piszcie tutaj komentarzy , wchodzicie na mój kanał.
https://www.youtube.com/watch?v=2Krpl9hIvt4
Wika... Dr. Cezary Mech to madry czlowiek i z takimi nalezy rozmawiac. Natomiast ten drugi pan, to neomarksista i nie bardzo rozumiem, dlaczego jego i jego organizacje promujecie? Za malo bylo w Polsce komunizmu, po ktorym jeszcze dobrze nie posprzatalismy i juz rozkladacie dywanik przed nowymi komunistami, ktorzy pod przykrywka "demokracji socjalnej" maja na mysli "demolke socjalistyczna" w nowym wydaniu? Kiedy kolejny raz zaprosicie Krzyszofa Karonia? On by wytlumaczyl prawdziwe znaczenie "demokracji socjalnej". Byla z Karoniem krotka rozmowa oznaczona jako czesc 1, a co dalej?
Janina ... Czy Pan Cezary Mech potrafi czytac? Jesli nie to niech poprosi kogos o odczytanie Prawa Spadkowego obowiazujacego w Polsce. Czy Pan dr. moze wymienic choc jeden kraj w ktorym spadkobiercami sa osoby zmarle?
Seko... a może za bitwę pod Cecorą też dawać odszkodowania, co się będziemy ograniczać tylko do powstania styczniowego.
Krzyszt... Powód dlaczego ta ustawa przeszła w USA jest taki że cała elita amerykańska i w dużej mierze społeczeństwo amerykańskie włączając amerykańskich "katolików" to judeo-chrześcijanie to znaczy tacy co to wierzą w nadrzędność Starego Testamentu nad Ewangelią a smą Ewangelię nie wypełnieniem się obietncy ale dopełnieniem obietnicy. W takiej sytuacji żydzi robią sobie z takimi judeo-cheścijanami co chcą wmawiając im, że jak się będą o nich "troszczyć" to oni, czyli żydzi wstawią się u swego YAHWEH za posłusznymi judeo-chrześcijanami z ameryki północnej i nie tylko i załatwią im może jakiś przytułek na Syjonie. Kiedyś w USA wiedziano jaki ma być stosunek do żydów i bardzo roztropnie podchodzono do kwestii żydowskiej, ale teraz w procesie "denaziwikacji" która jak widać też wtargnęła do USA ten stosunek się zmienił i roztropność zamieniała się w głupotę. Zobaczymy czy kiedyś przyjdzie nam wojować z amerykanami po stronie Koalicji Jedwabnego Szlaku. Kiedyś czytałem jak to polscy żołnierze walczący po Monte Casino na wieść że Amerykanie weszli w koalicję ze Sowietami to nie byli pewni czy mają do Amerykanów strzelać czy nie. Bo dla nich Rosja to był przecież wróg śmiertelny i każdy kto z nimi przytaje. A dziś ? Kyrie Eleison!
Jarek W... Żydzi założyli firmę o nazwie holokaust żerują na pomordowanych przez Niemców obywatelach przejmując ich majątki i dobra!
OpcjaSp... córka Donalda Trumpa Jvanka wyszła za mąz za Żyda .Wszystko w temacie .
kotfrit... Mech uznaje zasadność roszczeń. Pięknie :/ Niech się lepiej wypowiadać nauczy, a nie wygaduje szkodliwe głupoty.
Ela Kot... Ale nas Żydzi wzięli w kleszcze. Co na to nasz rząd i Pan Morawiecki jako premier? Jeśli Żydzi dostaną od Polski to odszkodowanie, powinni natychmiast opuścić nasz kraj.
Tomasz ... coooo republika mówi o roszczeniach żydowskich? szokkkk
Film osadzony źródło: https://www.youtube.com/channel/UCc282c_TN8xIba_Z6GaDnQw