VLOG: KONIEC PROGRAMU I PIJALNIA CZEKOLADY ✿No to jestem!✿

Do mnie: mail: FACEBOOK: ... INSTAGRAM: no_to_jestem Muzyka: DJ QUADS DREAMS (Soundclound ) Niniejszy film stanowi utwór, który podlega ochronie na podstawie ustawy o prawie autorskim i prawach pokrewnych. Nieuprawnione lub niezgodne z powyższymi zasadami wykorzystanie filmu narazi sprawcę na konsekwencje prawne. Zgodnie z art. 116 i 117 ustawy o Prawie autorskim i prawach pokrewnych, nieuprawnione rozpowszechnianie oraz nieuprawnione utrwalanie lub zwielokrotnianie w celu rozpowszechniania cudzego utworu, podlega karze pozbawienia wolności do lat 2, karze ograniczenia wolności lub grzywnie.VLOG: KONIEC PROGRAMU PIJALNIA CZEKOLADY ✿No jestem!✿


Najlepsze komentarze:

Anna Ko... jasny bezowy cien z paese , ma juz rok i jest geNIALNY
Magda M... Ferie wow życie bym oddała. Niestety od 13 lat niedoświadczyłam :(
manana... co do cieni - może coś z Inglota? :)
Anrazc ... Te pilniki są okropne:p też je kupilam ze względu na wzorek :p
Aneta C... Też kupiłam te ciasteczka jaglane ,i dla mnie smakują jak sezamki :)
Demande... O co chodzi w tymi tatuazem twoim?
Jo Many... 15 lat temu kolorówka Lumene była tą z najwyższej półki. Dorabiałam sobie wtedy w drogerii i pamiętam, że była to firma jak na tamte czasy innowacyjna, bardzo droga i dobra jakościowo. Daj znać, proszę, jak sprawdzają się te produkty dziś. Jeśli o jasny cień do powiek chodzi ( a mam bardzo tłuste) to Sleek daje radę.
Magda M... Katmandu takie sobie, szału nie ma.Jest mało miejsca, jedzenie takie sobie byłam w Bombaju i podobało mi się dużo bardziej.Niemniej jednorazowe pójście może nie być miarodajna ocena ;)
Hanka C... Znowu cudne kolczyki!
Ewelina... Może colour tatoo? Ja mam jakiś mega jasny.
Anna Ba... Ja mam podobnie do ciebie jak kąpiel to gorąca bardzo gorąca :)
Anna Ba... Pewne rzeczy dopóki nie wspominamy o nich są dla innych nie widoczne ?...mówię o bałaganie w łazience którego zupełnie nie zauważyłam dopóki nie wspomniałaś o nim hijo
Tanesha... A ja polecam cienie z Miyo, zwłaszcza te matowe - większość napigmentowana rewelacyjnie a kosztują teraz ok 7-8zł za sztukę. I jeśli mnie pamięć nie myli to są wegańskie i cruality free. Można dostać w drogeriach Jasmin i na ich stronie (często dodają gratisy :).
Anna M-... Jasny cien? Jeżeli matowy, to polecam My Secret 505! Rewelacja za tą cenę,
Nesja89... Widze, ze pijalnia czekolady na topie:) w moim poswiatecznym vlogu z wczoraj tez wystepuje jako gosc:) ale w sumie to pitne czekolady, ktorych mialam okazje probowac, niezbyt mi smakowaly.
No to j... Chochlik namieszał i fragment z przesyłką od Lumene się powtarza ;)
Rejestr... Ciasteczka z Rossmanna prezentują się apetycznie, ich cena również :)
Film osadzony źródło: https://www.youtube.com/channel/UCTi5nbCULcLwck-ie12wx2Q