be quiet! Straight Power 11 premierowy unboxing

Gry/Skiny kupuj/sprzedawaj: Link do mojego sklepu: Profil na patronite: Promocja morele.net: Link do portalu: Jak zamówić u mnie komputer: Forum ITPC: Mój Facebook: quiet! Straight Power premierowy unboxing


Najlepsze komentarze:

mKFF... Zapytam tam widziem porty z napisem MB 20pin i obok 8pin to jak plyta glowna ma 24pin to pod ten zasilacz ma byc 20pin czy 20 i 8
???? ??... Хоть я русский, но я почему-то понимаю всё что он говорит.
masterr... Skup się na treści, nie na fajerwerkach montażowych.
Patryk ... A czy wiesz może jak podłączony jest wentylator?
?ukasz ... Super nie ma się do czego przyczepić !! Full profeska !!
tom mig... Są jakieś rozdzielacze do tego modelu 8 pin na 2 x 6/8 pin PCIe gdzie można kupić coś takiego w miarę ładnie wyglądającego do tego zasilacza żeby podpiąć więcej niż dwie karty PCIe będę wdzięczny za pomoc .
Tomasz ... Ostre cięcia, jest okey, pełna profeska. Osobiście brakuje mi muzyki w tle, cicha żeby sobie leciała. Ale i tak przyjemnie się ogląda twoje filmy Black :)
Tamtoma... Zasilacz z czarnej listy. Zamykam temat.
FiFi... Black mam ważne pytanie
Jak testujesz np karty graficzne w grach to, używasz jakiegoś programu do benchmarku w tych grach czy po prostu w nie grasz sam ? (sory jak pytanie nie ma sensu ale jestem retarded)
z góry dzięki ;P
opek3... Witam. Jakie chłodzenie wybrać do i7 8700 (bez K) ?
Mariusz... Im cały filmik krótszy tym lepiej. Przejścia mogą być takie jak w tym filmie.
Mario A... na ceneo jeszcze tych 11 nie ma, czy one będą w tych samych cenach jak 10 ? jeśli tak to króry wybrać ? tak po chłopsku dla człowieka który o zasilaczach nie wie nic, są w tej 11 jakieś istotne zmiany ?
[V]anda... Ja czekam na 1050 Ti za 240 zl
Santeri... Blacku jak wyświetlenia fajnie poszły w górę :) Brawo Ty :P
snakeye... Jak omawiałeś kable, nawet nie zwróciłem uwagi na cięcia. Dopiero jak o to zapytałeś;) Tak trzymaj, bo na temat i bez zbędnego wydłużania filmu. W końcu jak film byłby dwa razy dłuższy, to i tak dowiedziałbym się tyle samo. Jest ok.
B?a?ej ... Ciekawy zasilacz w sumie, może wreszcie bequiet gdzieś stanie się opłacalne, choć mając Focusa golda szansa na to wynosi 0,1%. Zgaduje ze w rzeczywistości są dwie linie monitorowane lub w ogóle jedna, trzeba by było spojrzeć w dokumentację i rozłożeniu zabezpieczen na poszczególnych pinach.
ReVoX... Filmik super, b. dobrze się ogląda :D
Staszek... Takie montaż filmu sprawia że jest on bardziej dynamiczny, wg mnie przyjemniej sie ogląda!
PC M4JS... Ostre lepsze
Seba 24... Szkoda że kable nie są płaskie..łatwiej je poukładać nawet w obudowie z małymi przetłoczeniami a okrągłe to dramat .Nie wiem czemu za taką cenę takie okrągłości ;D
Film osadzony źródło: https://www.youtube.com/channel/UCCvcV9dGTlTu6KNxKyIug7A