Polskie Drogi ciekawostki

Polskie Drogi ciekawostki

Historia kanału Polskie Drogi zaczyna się w dniu 2014-01-17 20:42:37.
Kanał od czasu założenia nagrał już, 165 filmów przez okres działania kanału
filmy zostały wyświetlone 88304994 razy.
Aktualnie kanał śledzi ponad 231688 użytkowników.

Polskie Drogi #108Włączając powiadomienie otrzymasz informację o kolejnym odcinku Wszystkie odcinki ► Facebook (ponad 75,000 osób) ► Instagram ► Twitter ► Jedź bezpiecznie ► Bezpieczny przejazd ► Korytarz Życia ► JEDEN OBRAZ WART WIĘCEJ NIŻ TYSIĄC SŁÓW... Dlatego właśnie stworzyłem serię Polskie Drogi. Ma ona przede wszystkim charakter edukacyjny. To właśnie dzięki takim nagraniom wszyscy mamy niepowtarzalną okazję uczyć się na błędach innych. Uważam, że wszyscy powinni zaopatrzyć się w takie czarne skrzynki, które mogą udzielić cennych informacji w trakcie wyjaśniania okoliczności zdarzeń drogowych, w których przecież wszyscy możemy oczywiście, oby nie uczestniczyć. Oto kolejna partia różnych sytuacji, które udało się nagrać na naszych drogach, dzięki użytkownikom jeżdżącym coraz chętniej z rejestratorami, nagrywającymi telefonami, smartfonami czy podobnymi wynalazkami. ZACHĘCAM WSZYSTKICH BARDZO GORĄCO(!) do zainwestowania w podobne urządzenia! Oby nigdy się nie przydały, ale lepiej żeby były – jak ubezpieczenie – na wszelki "wypadek". Serdeczne podziękowania za pomoc w tworzeniu tego odcinka dla wszystkich autorów. Adres do playlisty z wykorzystanymi w kompilacji filmami znajduje się jak zawsze poniżej (zachęcam do odwiedzania autorów bezpośrednio na ich kanałach!) ► muzyka z outro ►Kevin MacLeod: Dhaka – na licencji Creative Commons Attribution ( Źródło: Wykonawca: Polskie Drogi

Najlepsze komentarze:

Patryk ... 4:47 to akurat bedziemy na 1 w domu ogarniemy sie haha
Paul Ch... 1:27 Nie wpuści, I jedzie na stłuczkę. Prawdziwy Janusz polak
jrock j... 2:50 - jak ślisko stary... no tak, trzeba było jeszcze szybciej jechać po mokrej nawierzchni i to jeszcze przed skrętem.
Rafa? G... 2.50 ... Trzeba było po osiedlowej szybciej popylać baranie na chrupkach nie pisali? bo pewno z tesco prawko ma.
Krzyszt... Sami są sobie wynni... deszcz ciemno wymuszenia nadmierna prędkosc brak sygnalizacji.Takim osobą niepowinno dać się przystępować do prawa jazdy.Można zrozumieć nieuwagę,czy błąd innych kierowców czy nawet poslizg w zimie,ale bycie narwancem byle jezdzić jak najszybciej i wymuszac pierwszenstwa i łamać wszelkie przepisy.Tak się nieda.
Piotr S... ten ostatni wypadek byl najgorszy. szkoda mi tej kobiety
Faktor ... Szkoda ze ta menda na motorze sie nie wyjebala :/ gnoj jezdzi jak chce, przecina pasy na rondzie itd
pan lem... ten ostatni wypadek tak bym nakurwil temu kierujacemu czarnym autem zetylko po ksiedza dzwonic zeby kropidlo przyniusl
Baba_z_... Jak strasznie mnie to wkurza jak słyszę wypadek a ludzie od razu za telefon i na policję.Ludzie zrozumcie że jeśli nie ma ofiar śmiertelnych wypadku to nie dzwonić po policję dupy im nie zawracać pierdołami.Niech kierowcy spiszą oświadczenie między sobą i koniec a wy zaraz wypadek to policja a oni co przyjadą i dadzą mandat 500zł i tyle.
Thenucl... 7:00 jprdl
Kukiz k... sa ludzie co jada szybko ale swiadomie i wiedza co robia bo maja granice a reszta to gnoje co cisna bez umiaru i logiki ;-)
Mariusz... Motocyklista seat Toledo i ten ostatnio to największe debile
Przyby?... 1:05 głupi czy jak? jak można dzwonić na 112 nie sprawdzając co się stało na drodze?
dla ?eb... 1:30 ale nie mógł już go puścić Polak
Lewiata... 0:35 wygrał drugie życie
Natalia... 3:01 ten wypadek miał miejsce w Olkuszu??
Kaczore... Większości takim kierowcom którzy nie potrafią jeździć powinno się zabrać dożywotnio prawa jazdy. A taki cymbał jeszcze będzie twierdził że nie zauważył tamtego kierowcy, nie widział poziomego oznakowania, pionowego oznakowania itd.
Nieznan... 4:03 objechał rondo dookoła prawym pasem... oczywiście, że naciągacz
Roman M... Ostatnie noo jest hard
Film osadzony źródło: https://www.youtube.com/channel/UCBoOyAEALLrz6m6igdJ8tOw