Początek Wieczności ciekawostki

Początek Wieczności ciekawostki

Historia kanału Początek Wieczności zaczyna się w dniu 2015-06-30 20:31:24.
Kanał od czasu założenia nagrał już, 89 filmów przez okres działania kanału
filmy zostały wyświetlone 11194724 razy.
Aktualnie kanał śledzi ponad 50744 użytkowników.

SEKS PRZED ŚLUBEM, BIAŁE ZĘBY Vlog #50⛔️ SUBSKRYBUJ DZIĘKUJEMY! ‍ ‍ BLOG ŻONA RODZINKA KONTAKT I WSPÓŁPRACA PRZED ŚLUBEM, BIAŁE ZĘBY

Najlepsze komentarze:

Pontu?k... Jeju... Jesteście tak świetni, Wasze świadectwo jest niesamowite... Utwierdzilo mnie to tylko w postanowieniu że w tym dzisiejszym świecie warto jednak pozostać w odmiennej postawie społecznej i nadal czekać, do ślubu ;)
Kamil W... Co jeśli Wasze dzieci okażą się homoseksualne?
Natalia... Wspaniale się Was słucha? Jesteście moją inspiracją? 1 maja dołącze w pełni do "Początku wieczności", bo będę żoną?
Julia A... wspaniały filmik, bardzo pomocny dla młodych osób!
Joanna ... [Q&A] Monika, gdzie Ty kupujesz te ubrania? ;) Na filmikach piękny makijaż i trafiające w moje gusta stroje. Nie mam nawet 170 cm, ale może jakąś inspirację zapodasz :) i dziękuję za odwagę dzielenia się całą drogą, a nie olukrowaną, ograbioną o te mniej fajne aspekty w kontekście tego, do jakiego życia zachęcacie ludzi.
Melodia... Jesteście moim odkryciem dnia!!! Pozdrawiam!!!! :) :) jesteście piękni! A Monika to już w ogóle <3 <3 !!!!!
VanFelo... Ciekawi są ci typowi katolicy. Traktują wiarę jak menu w Mc Donaldzie. Takie farbowanie dziewice to rozumianym jeszcze w Arabii Saudyjskiej, gdzie zacofanie religijne jest większe, ale w Europie? Nie mówiąc już o badaniach naukowych, które jasno opisują skutki długotrwałej wstrzemiezlowosci na organizm i zdrowie psychiczne. No, ale czego można się spodziewać po ludziach, którzy wierzą w bajki.
Agniesz... Dlaczego mówicie że mieszkanie ze sobą i czystość to to samo? I nie pierwszy raz spotykam się z tą opinią. Przecież podjęcie decyzji o mieszkaniu i współżyciu to dwie różne rzeczy.
Kamil S... Hej! Trafiłem na wasz kanał ostatnio i fajnie go prowadzicie. Chociaż Marcin mógłby popracować na wymową, bo ten wszystkie "yyy" i inne zastanowienia , psują jakość filmu, ale i tak świetnie się prezentujecie i podejmujecie się trudnych tematów , które są niezwykle ważne dla życia! (Np. o tym seksie i mieszkaniu przed ślubem)
Paulina... 13 lutego u nas w Hrubieszowie
Magda N... Jesteście super parą, widać że się kochacie, czy planujecie więcej dzieci? Prowadzicie obserwację cyklu? Ja stosuję komputerek Lady-Comp, wpisuje się w NPR chociaż przyznam ,że nie to było moim priorytetem przy wyborze, pozdrawiam :)
P. Nied... Co prawda nie wierzę w Boga, ale jesteście tak cudownymi i dobrymi ludźmi, tak pięknie szczerze wierzącymi ze uwielbiam was słuchać i oglądać. Mówicie tak od serca, ze wasze slowa pomimo odmiennych pogladow to miod na serce. Dużo zdrowia życzę!
Andrzej... Ludzie gdzie szukać wartościowej kobiety (na żonę) w tym zagmatwanym świecie? Mam 22 lata jak coś ♥️
Marek K... Rozwinięcie temat o seksie przed ślubem ?
Adriann... "Każdy facet fizycznie jest dopasowany do każdej kobiety. Żadna kobieta nie jest dopasowana psychicznie do żadnego faceta." ;)
Malwina... Monika, nosisz Invisalign? :)
obojetn... Szkoda, że nie powiedzieliście, jakie negatywne skutki mieszkania/uprawiania seksu widzicie teraz w swoim małżeństwie. Takie ogólniki niewiele mówią, sami nie zachowaliscie "czystości", do której zachęcacie teraz innych, ale trochę na zasadzie "bo tak".
Krzyszt... 5:57 - jak minka żonce zbladła xD
cytryna... Dziękuję Wam, że tu jesteście. Bardzo się cieszę, że na Was trafiłam. Zostaję tutaj z wami!!!
Film osadzony źródło: https://www.youtube.com/channel/UC6t3U_MVHFvHHMLmwHXfYow