wideoprezentacje ciekawostki

wideoprezentacje ciekawostki

Historia kanału wideoprezentacje zaczyna się w dniu 2008-12-05 11:49:28.
Kanał od czasu założenia nagrał już, 6410 filmów przez okres działania kanału
filmy zostały wyświetlone 204954244 razy.
Aktualnie kanał śledzi ponad 408872 użytkowników.

Jak Kaczyński z PIS Ośmieszył i Zniszczył Nowoczesną i Platformę...► Cała seria ► ► Inne serie filmów ► (Lekkie vlogi) + (Życiowe tematy) + (Teorie Spiskowe) ► Daj lajka na "Fejsie" ► + + Jak Kaczyński z PIS Ośmieszył i Zniszczył Nowoczesną i Platformę Obywatelską robiąc to co chcieli! Krzysztof Ator Woźniak z YouTube Komentator na Wideoprezentacje mówi prosto z mostu jak jest bez owijania w bawełnę. Powiązane vlogi: 1. ► PIS planuje Przedterminowe Wybory w Lutym. Platforma i Nowoczesna w Szoku. TVN Alarmuje ► 2. ► Prawdziwe Przyczyny Odwołania Antoniego Macierewicza / Kulisy Władzy ► 3. ► "Pamięta Przyszłość" mówi: BĘDZIE WOJNA w Europie Przepowiednia Arabski Nostradamus Jackowski 2018 ► Darowizny (wsparcie dla twórcy) związku z ograniczaniem możliwości zarabiania przez YouTube: Bank (koniecznie wpisz DAROWIZNA w tytule przelewu): 85 1560 0013 2243 3952 8000 0006 Paypal (koniecznie wpisz DAROWIZNA w tytule przelewu): Kontakt biznesowy: ► Czytaj codziennie ► ► Źródło ► nawet kaczynski to poparl i nic przez nieobecnosc politykow po przepadl wazny projekt dla kobiet Kaczyński Ośmieszył Zniszczył Nowoczesną Platformę Obywatelską robiąc chcieli!

Najlepsze komentarze:

Ilonawa... House of cards z Panem Kaczyńskim w roli głównej ... przejdzie do historii podczas gdy o pani Wielgus i Ryszardzie pies z kulawa noga.... itp
Babcia ... A Ty jestes taki dumny z Kaczynskiego I Pisu? :-) :-) :-) :-) Gdzie masz berecik mocherowy????
Piotr K... Ator pod koniec rzucił niechcący fajnym żartem: "Pani europosłanka zastanawia się, czy zagłosować za sankcjami, czy przeciw Polsce" ;)
Piotr K... KDS :) Ale żeby było ciekawiej dla algorytmu, to dorzucę jeszcze kilka trudnych słów, co by wyglądało, że komentarz ma sens. Pozdro Krzychu :)
bicosos... co wy ludzie gadacie proszę Kaczyński zdradził Macierewicz który troszczyl się o Polskie wojsko został usunięty Beatę szydło też a dobrą robotę robiła i co Polacy? nie dali nam żadnych powodów czemu tak zrobili robią nas w konia Polecam serdecznie obejrzyjcie serdecznie Idź pod prąd :-)
Robert... komentarzyk
kazek18... Wspieram twoją pracę
Matiz -... Gram w carmagedon
Zjarana... spoko odcinek Krzysiu!
Marek s... 16:55 i jeszcze w Szwecji
Julius ... Strach patrzeć na to jak pis zaczyna skręcać w lewo
Mr. Mys... Fajny vlog jak zawsze elo
Pio Kol... OCZYWISCIE JEDNO JEST JEDZONYM A DRUGIE JEDZACYM
HEHE ZWIERZETA NIE DOKONUJAABORCJI..
Pio Kol... TO WCIAZ ZYWE ISTNIENIE ;)
CeSa? K... KDS! Film genialny jak zawsze!
MarieTa... Starsza pani z czarnymi włosami nie głosowała świadomie - klasyczna hipokryzja. To posłanka PO prof.dr Alicja Chybicka. Kierownik Katedry i Kliniki Transplantologii Szpiku, Onkologii i Hematologii Dziecięcej UM w Akademickim Szpitalu Klinicznym we Wrocławiu. W poprzedniej kadencji senator z ramienia PO (przy poparciu Jolanty Kwaśniewskiej). Obecnie kandydatka PO w wyborach na Prezydenta Wrocławia :-(

Z wyrachowania wolała uniknąć ponownej krytyki. 5 listopada 2017 umieściła na FB wpis - >„samochodem elektrycznym na mszę za dzieci, które zmarły w klinice onkologii dziecięcej”< umieszczając 4 zdjęcia samochodu elektr. Vozilla, który promowała. Na jednym z nich siedzi radośnie uśmiechnięta za kierownicą. Wyjątkowa wrażliwość. Po słowach ostrej krytyki i spadku poparcia przepraszała.
Aprobowaniem aborcji i to od 15 roku życia, bez potrzeby nawet informowania o tym rodziców, straciłaby część wyborców oraz szacunek społeczeństwa. Więc... Panu Bogu świeczka, a diabłu ogarek. Zgodnie z aberracją PO.
sonda80... Tylko nie zapominajmy, że to SLD Leszek Miller, Aleksander Kwaśniewski za ich zarządów chciano odsprzedać podstępnie strategiczne instytucje takie jak rafineria Gdańską itp. Rosjanom, dokładnie robili to samo, co dzisiaj robi PO i totalna opozycja, nie zapominajmy o tym!
Film osadzony źródło: https://www.youtube.com/channel/UCViVL2aOkLWKcFVi0_p6u6g