LookasHowToWipe ciekawostki

LookasHowToWipe ciekawostki

Historia kanału LookasHowToWipe zaczyna się w dniu 2013-01-14 17:04:34.
Kanał od czasu założenia nagrał już, 4185 filmów przez okres działania kanału
filmy zostały wyświetlone 10603345 razy.
Aktualnie kanał śledzi ponad 23506 użytkowników.

EU IV | 120+ minut Islamizacji Europy jako Polska z Lookas em...CHCESZ WSPOMÓC KANAŁ ?? PONIŻEJ MASZ LINKI NA DONATY. DZIĘKI !!! SPONSOR przez YT PAYSAFECARD SMS PAYPAL PRZELEW REFLINKI MUZYKA: REGULAMIN + ** Use only Polish/English language + ** Nie obrażaj innych + ** Bez wulgaryzmów + ** Ortografia + ** Nie spamuj + ** Baw się dobrze!!! SOCIALMEDIA +Fanpage FB bądź na bieżąco z wydarzeniami na kanale. +Grupa FB masz pytanie ? zadaj je tutaj +Grupa Steam chcesz z kimś zagrać? dołącz Inc. +DISCORD imperialny komunikator, czasem ze mną na nim pogadasz.minut Islamizacji Europy Polska Lookas Sunni

Najlepsze komentarze:

Larson... Komentarz dla statystyk
86myste... są gdzieś jakieś dooobre promocje na wszystkie DLC do tej gry? czy ścierwo raczej?
Lew Tro... O ty! Islam? Zakaz anime!!
madrima... Fort w Targowicy i Podolu do skasowania, zamiast niego jeden fort w Haliczu. Potrzebny też fort w Zaporożu, Kursku i reszta tam w lasach przy Rosji
madrima... Also strasznie chujowo forty masz zrobione a to świetna mechanika (choć bot i tak czasem oszukuje i przechodzi przez forty)
madrima... Rozpiszę się ale mam nadzieję, że przeczytasz i zrozumiesz czemu nie mogłeś przejść do Legnicy najmusami.

Faza I wojny:
Austra ma dwa forty do których możesz dotrzeć z Raciborza: w Legnicy i w Trenczynie. Obydwa w tym samym momencie strzegą przejścia w Racibożu, a więc możesz dotrzeć zarówno na jeden jak i na drugi by go zdobyć. (wybierasz Legnicę, bo są mniejsze góry Faza II wojny:
Fort w Legnicy pada, wszystkie wojska które stały na Legnicy mogą spokojnie iść dalej (do Wiednia, bo żaden inny fort nie broni już przejścia przez Hradecko, Brno, Ostmarch).
Próbujesz przejść najmusami przez Racibórz do Legnicy. Jest to niemożliwe gdyż tego przejścia broni fort w Trenczynie! Musiałbyś zdobyć fort w Trenczynie, żeby w tę stronę się dostać.
Faza III wojny:
Zdobywasz Wiedeń i wracasz na polskie ziemie przez Legnicę i Racibórz. Żaden for Cię nie blokuje gdyż na Racibórz możesz bez problemu wejść z Legnicy bo fort jest zdobyty, natomiast z Raciborza na Sieradz (polskie ziemie) możesz wrócić bo przejścia z Raciborza do Sieradza broni Twój fort w Krakowie.

Jak tego nie przeczytasz to Cię zabiję @LookasHowToWipe !!!
Jak czegoś nie zrozumiałeś to napisz, wytłumaczę.
Koper... powiem to tak PIERWSZY
Film osadzony źródło: https://www.youtube.com/channel/UCHZlMVeau8uiAx-vZVWEGNQ