Zagrajmy w Assassins Creed Origins PS4 Pro] odc. 79 Ostatnie...


Oto siedemdziesiąty dziewiąty odcinek mojej serii Zagrajmy w Assassins Creed Origins (lub jak kto woli: Lets Play Assassins Creed Origins PL). Tym razem między innymi kontynuujemy zadanie "Przysięga Bayeka", w którym odwiedzamy ostatnie już kamienne kręgi w Egipcie. Produkcja została stworzona przez studio Ubisoft Montreal, a ja gram na PlayStation 4 Pro. Assassins Creed Origins (wcześniejszy tytuł roboczy to Assassins Creed Empire) to kolejna odsłona bardzo popularnej serii gier akcji od Ubisoftu, opowiadającej o odwiecznej wojnie pomiędzy asasynami a templariuszami. Tym razem przenosimy się do starożytnego Egiptu, a głównym bohaterem jest wojownik Bayek. W serii "Zagrajmy w Assassins Creed Origins" pokażę Wam przejście całego wątku głównego wzbogaconego o zadania poboczne. Nie chcę ograniczać się wyłącznie do fabularnych misji, bo w serii Assassins Creed z reguły bardzo ciekawe są także poboczne questy. Premiera gry Assassins Creed Origins na świecie miała miejsce 27 października 2017 roku na PC oraz konsolach PlayStation 4 i Xbox One. W naszym kraju tytuł został wydany w polskiej kinowej wersji językowej (napisy). Muzyka z intra: Audiomachine All Or Nothing Spis moich wszystkich serii "Zagrajmy w" wraz z linkami: Sarge na Facebooku: Sarge na Twitterze: Zagrajmy Assassins Creed Origins Ostatnie kamienne kręgi

Najlepsze komentarze:

predato...Uwielbiam cię
Mateusx...Super odcinek . Uwielbiam cie?????????
Unbroke...@Sarge małe pytanie; opłaca się kupić te przepustkę sezonową? I jakie odblokowuje korzyści? Co ona wnosi do gry ??
Bedi Ma...Haha na kropelkę se ręcznik przykleił
Bia?y W...Fajny odcinek
MAS pus...Fenomenalne fantastyczne no i fajne.
Uwielbiam twoje serie (cały kanał).
1701Ear...Zagadka z lustrami, przypina mi ,,Mumie" z 1999 roku, a te dialogi ,,kosmitów", to już czysty Matrix.?
Olgierd...Khaliset: zbierała pustynne szkło, by ożywić swoje dziecko.
Bayek: zbierał pustynne szkło by dostać nowy strój.
25:38 Oczywiste nawiązanie do Conana Barbarzyńcy
Marta C...Bayek w ręczniku i na rydwanie?! Pośmiałam się, ale błagam, niech to będzie tylko jednorazowy strój; ubierz go w coś, bo się niezręcznie czuję oglądając go wymachującego mieczem, jeżdżącego konno itp. jak jest w ręczniku ;)Nawiązując do projekcji, to nakładające się na siebie rzeczywistości skojarzyły mi się z deja vu, które można brać za zakłócenia w pracy Animusa (lub błąd Matrixa ;) ).
HEWRA T...pozdrawiam i czekam na następny
Ordinar...Ciekawe...
Tam u góry to na pewno Ciąg Fibbonaciego, Piramidy Majów, a czy ktoś potrafiłby mi powiedzieć, o co chodzi z tą fajką? Nie daje mi to spokoju...
Olgierd...1. Miałeś rację Sarge, ten strój wygląda dziwnie na Bayeku poza misją fabularną, w której go zdobyłeś. Zbyt dziwnie. A ja głupi nalegałem, żebyś go pokazał. Przepraszam, że byłem takim idiotą i nalegałem, żebyś pokazał ten strój. Następnym razem pomyślę trzy razy, zanim Cię o coś poproszę.
2. Czy tylko mi Bayek w ręcznikach przypomina tego czarnoskórego z reklam Old Spice'a?
3. Te ręczniki są trzecim najbardziej abstrakcyjnym strojem w tej grze. Pierwsze miejsce zajął strój z Black Flaga, a zaraz po nim jest strój z Brotherhood'a.
Lord Al...Sarge, czy dwa nowe DLC będzie można kupić bez Season Passa czy niestety będzie taka konieczność kupowania Przepustki?
Horacy ...Powie mi ktoś o co chodzi z tym grobowcem pod Sfinksem? Też chciałbym tam wejść
Ormando...Ten tekst z rozmowy między Bajekiem a synem jest nawiązaniem do filmu Conan Barbarzyńca  z Arnoldem :)
Wojtek ...O nie Bajek to wieśniak!!?
Tomasz ...A mnie ten Blue Screen of Death przestraszył :D Serio koszmar, jak mi windows wywala, to potem przez kilka dni mi komp nie działa.
Jola Jo...Dzieki za odcinek :) Ciekawi mnie bardzo rozwiązanie zagadki gwiazd :) Pozdrawiam serdecznie :)
Adrian ...Budowle bardzo podobne do tych z AC Black Flag gdzie było obserwatorium. A co do tego co mówił narrator to skojarzyło mi się z takimi filmami jak Matrix czy Incepcja oraz tym jak świadomość obiektu 16 (Clay Kaczmarek) istniała tylko w Animusie. SUper sprawa!!!
Film osadzony źródło: https://www.youtube.com/channel/UCGkgDU4KizOIvpV2I-4VYRA


SargeThePlayer ciekawostki

SargeThePlayer ciekawostki

Historia kanału SargeThePlayer zaczyna się w dniu 2012-04-26 22:03:22.
Kanał od czasu założenia nagrał już, 6369 filmów przez okres działania kanału
filmy zostały wyświetlone 362074971 razy.
Aktualnie kanał śledzi ponad 619493 użytkowników.