Chiny światowym liderem?


Patronite: Facebook: Twitter: Geostrategy Jacek Bartosiak Radosław Pyffel Wojciech Szewko Chiny Geopolityka Pomost Bałtycko Czarnomorski: Geopolityka Polski, Nowe Otwarcie: Chiny światowym liderem?

Najlepsze komentarze:

fabianp... Pierwszy ;)
Arkan99... Widzę na mapce Tajwan został już przejęty :D
SoundVi... USA niosą tylko ofiary i zniszczenia na tej planecie..
YAZZ... "Chińcyki trzymają się dobrze" (Wesele-Wyspiański).
Niebo... Chiny to smok który śpi na złocie to inni do niego będą przychodzić i machać mieczem a wystarczy go nie budzić.
YAZZ... USA są winne Chinom 4bln dolarów w papierach wzdłużnych,generalnie są bankrutem dlatego na gwałt potrzebują wojny.Podczas wojny długi ulegają redukcji to oczywiste.
August ... Z jakiego radia nagrywane sa te audycje?
YAZZ... Czas zamienić tanki na banki.
przemas... kiedy chinski smok napije sie z wisly bedzie koniec swiata
Geralt ... Pozdrawiam mamę
Xyz Xxx... Facet sam przyznaje że książka NIE jest biograficzna, mało tego autor przyznaje że "koloryzuje". No to o czym rozmawiamy? PS tłumaczenie tytuły to Ogień i FURIA. A nie wrzask. Ten facet z radia to kretyn !
Przemys... Chińska propaganda, CHRL to nie jest wolnorynkowa transparentna gospodarka
sweetie... Zydzi maca i rzadza
Pawel S... Jakims cudem youtube mi podstawil to gowno. Po wysluchaniu uznaje, ze idioci zgrywajacy madrali maja sie swietnie.
Andrzej... Statystyki ekonomiczno-gospodarcze Chin sa sterowane komunizmem chinskim i maja sie tak do rzeczywistosci, jak moja 5-ta byla zona do szeregow Fouriera. Chiny to kraj olbrzymi na pokaz, gdzie 80% spleczenstwa zyje na wsiach na skraju glebokiego ubostwa. Zanim Chiny zaczna miec ambicje priorytetowe mocarstwa swiatowego, niech stana sie krajem zasobnym i bogatym dla swoich wlasnych obywateli. Gospodarka Chinska gwaltownie zwalnia, wkrotce wejdzie ponownie w czas regresu i kryzysu. Stanow NIGDY NIE DOSIEGNA!!!!
Marek S... rozmowcy najwyrazniej nie maja zielonego pojecia iz Chiny w ciagu ostatnich 30 lat stworzyly klase srednia liczaca bagatela 300 milionow ludziw tym samym czasie gdy jej liczby w USA i EU dramatycznie spadly/. Ponadto komunistycznym Chinom udalo sie, cos co nigdy nie udalo sie nikomu w zadnym innym kraju.Potrafil tez wyciagnac ze skrajnej nedzy 700-800 milionow rodakow.Nie musze chyba mowic jak groteskowo wyglada na tym tle sytuacja w Polsce gdzie pomimo ogromnego zadluzenia europejskiego jak i planu marschalla miliony mlodych wyksztalconych ludzi w poszukiwaniu pracy i papu pokazaly ojczyznie wala i udaly sie na ewmigracje z biletem w jedna strone..Ponadto komunistyczna partia Chin podjela decyzje iz do 2020-25 zlikwiduje jakiekolwiek pozostalosci po biedzie w Chinach co dotyczy jeszcze okolo 45 milionow ludzi.Trzeba tez miec swiadomosc, ze jesli dojdzie do pekniecia kolejnej banki finansowej w USA, co w koncu zdaje sie docierac NAWET DO POLSKICH OGRANICZONYCH umyslowo tzw politologow i komentatorow politycznych, to ustabilizowac sytuacje finansowa swiata beda mogly dokonac tylko Chiny.Jesli naturalnie zehca bo jesli nie to nastapi katastrofa o sile broni masowego razenia.
?ukasz ... 8 osób 50% bogactwa... :D Ale palnął. Chyba już cokolwiek można na ten temat bredzić.
krzysie... jak by chiny były demokratyczne to napewno nie były by mocarstwem
andrzej... Bardzo dobre decyzje. Nareszcie wydrenują USA z naukowców. USA to najbardziej demokratyczny żydowski bandyta. A w Polsce rządzi demokratyczny złodziejski układ z okrągłego stołu czyli PO PiS. Teraz rządzi żydowski PiS dostający instrukcję z Izraela. Demokrata kurdupel z Żoliborza. :D
Film osadzony źródło: https://www.youtube.com/channel/UCGoCUmeD03fZ3oJsMivktGQ


Geostrategy ciekawostki

Geostrategy ciekawostki

Historia kanału Geostrategy zaczyna się w dniu 2015-10-24 13:59:00.
Kanał od czasu założenia nagrał już, 284 filmów przez okres działania kanału
filmy zostały wyświetlone 9177559 razy.
Aktualnie kanał śledzi ponad 31064 użytkowników.