Salve TV ciekawostki

Salve TV ciekawostki

Historia kanału Salve TV zaczyna się w dniu 2015-09-22 11:33:09.
Kanał od czasu założenia nagrał już, 2064 filmów przez okres działania kanału
filmy zostały wyświetlone 18009463 razy.
Aktualnie kanał śledzi ponad 48684 użytkowników.

Ekumeniczna modlitwa w WSD DW P 15 I 2018 r.15 stycznia 2018 roku w Wyższym Seminarium Duchownym Diecezji Warszawsko Praskiej odbyło się Akademickie Spotkanie Ekumeniczne w którym wzięli udział członkowie Polskiej Rady Ekumenicznej. Myśl przewodnia brzmiała „Stulecie odzyskania przez Polskę niepodległości – udział Kościołów w zachowaniu polskości i budowaniu państwa”. Służba prawdzie, dobru i pięknu to misja mediów, o której przypomina nam Papież Franciszek. Wypełniając słowa Ojca Świętego każdego dnia publikujemy dla Ciebie nowe programy inspirujące do duchowego i intelektualnego rozwoju. Subskrybuj nasz kanał: Wejdź na www.salvetv.pl i oglądaj: świadectwa wiary poradniki duchowe programy informacyjne recenzje wartościowych książek reportaże historyczne i wiele innych! Salve TV to telewizja internetowa Diecezji Warszawsko Praskiej. Znajdziesz nas również tutaj: FACEBOOK: TWITTER: INSTAGRAM: Ekumeniczna modlitwa

Najlepsze komentarze:

Pawe? B... Hańba! Należy się modlić o nawrócenie heretyków i schizmatyków, a nie modlić się wraz z nimi.
DarekDa... Ekumenizm jest obrzydliwy. Oddałam suba.
Donald ... Bóg zapłacić.
Z Panem Bogiem.
Richard
Wojtek ... Ekumenizm rozmywa doktrynę Kościoła Katolickiego. Kiedy to zrozumiecie?
brosp... Tak, nastąpiła zmiana pokoleń bo ludzie już nie wiedzą czym jest prawdziwa wiara w Pana Jezusa i Boga w trzech osobach Boskich - teraz "wierzą" w każdego bożka, którego się im pokaże. Kiedyś za takie słowa jak padły na tym spotkaniu była ekskomunika a teraz zaszczyty i poklepywanie po ramieniu. Kiedyś misyjność Kościoła Katolickiego i nawracanie innowierców była podstawą a obecnie prozelityzm uznany jest za grzech. Kiedyś tabernakulom było w centrum ołtarza a teraz na boki odsuwane. Pan Jezus nie spółkował z tymi co go nie chcieli słuchać i wypełniać jego słów choćby byli dostojnikami synagogi - czy historia nie zatoczyła koła?

Za wzajemne uśmieszki zdradza się Pana naszego Jezusa Chrystusa bo tylko w nim jest prawdziwe zbawienie.

I prawdą jest, że każdy człowiek jest dzieckiem Boga (w sensie antropogenicznym) ale nie każdy jest dzieckiem Boga Trójjedynego (tylko ten kto chrzest przyjął i żyje sakramentami św.)
Film osadzony źródło: https://www.youtube.com/channel/UCVWrvhpLs4BQ93wvkEnyIXg