Który Kallos jest najlepszy? | TEST WSZYSTKICH KALLOSÓW


Mam nadzieję, że mój boczny timestamp pomoże Wam w zdobyciu informacji na temat każdego Kallosa, jeżeli traficie na ten film zbiorczy. Mój sklep: | BLOG | Spis treści: 1. omówienie pojemności (lista poniżej), 2. omówienie każdego Kallosa, skład/działanie, 3. Moi ulubieńcy z kategorii. Kolejność omawiania: 1. Kallos Pro tox 2. Kallos MED 3. Kallos Chocolate 4. Kallos Vanilla 5. Kallos Latte 6. Kallos Milk 7. Kallos Keratin 8. Kallos Silk 9. Kallos Jasmine 10. Kallos Argan 11. Kallos Algae 12. Kallos Frutta 13. Kallos Placenta 14. Kallos Aloe 15. Kallos Honey 16. Kallos Banana 17. Kallos Blueberry 18. Kallos Multivitamin 19. Kallos Cherry 20. Kallos Omega 21. Kallos Fig 22. Kallos Omega 23. Kallos Biotin 24. Kallos Carota 25. Kallos Caviar POJEMNOŚCI: 275ml: Kallos Cherry Kallos Banana Kallos Blueberry Kallos Algae Kallos Aloe Kallos Biotin Kallos Caviar Kallos Argan Kallos Jasmine Kallos Keratin Kallos Silk Kallos Multivitamin Kallos Pro tox Kallos Milk Kallos Latte Kallos Color Kallos Chocolate Kallos Vanilla 800ml: Kallos LATTE Kallos Frutta Kallos Carota Kallos Placenta Kallos Honey 1000ml: Kallos Keratin Kallos Pro tox Kallos silk Kallos Banana Kallos Silk Kallos Omega Kallos Agae Kallos Blueberry Kallos Cherry Kallos Aloe Kallos Color Kallos Multivitamin Kallos Milk Kallos Biotin Kallos Caviar Kallos Fig Kallos Algae Kallos Aloe Kallos MED Kallos Jasmine Kallos Argan Kallos Chocolate Kallos Vanilla Wszystkie najważniejsze linki: Kontakt biznesowy Który Kallos najlepszy? WSZYSTKICH KALLOSÓW

Najlepsze komentarze:

Mariusz... Mam kallos pro-tox w wielkiej tubie i akurat jestem po jego użyciu ♡
arbuz a... Jest jeszcze kallos la caffe i jest super
Marzena... Mam pytanie jak często używać w ciągu tygodnia odżywki humektantowe, a jak często emolientowe i proteinowe, żeby ich nie przeproteinować???
Magdaaa... Dlaczego nie mozna przewinac filmu?
White L... Jest jeszcze Kallos mango ;D
Anna Za... ja mam banana
Miydnas... Witam ! Mam pytanie :) czy mogę stosować kallos co każde mycie? Posiadam emolienowy banan
Kinga K... Hej kochane
Która ma włosy wysokoporowate ,zniszczone ,puszące się ?
Która maskę polecacie ?
VVeroo... albo mi sie wydaje albo pominelas mango
Aleksan... Które kallosy nie mają silikonów ?
Pypex88... kilka dobrych lat temu placentowy i mleczny Kallos u mnie rządziły co więcej one pomogły mi ogarnąć włosy kiedy były w naprawdę złej kondycji także mam do nich sentyment, ale z uwagi na silikony nie używam. Obecnie Kallos Color dla mnie rządzi.
Dorota... mi ten Omega swądzi modeliną :D albo jakąś inną masą co się za dzieciaka lepiło.
Anna W... Jak ja mogłam tu do Cb wcześniej nie trafić ?! No szok :) jesteś tak pozytywnie zakręcona a do tego tak świadoma tego, o czym mówisz, że kapcie spadają . Jestem tak zafascynowana Tobą i Twoim przygotowaniem merytorycznym, że od 2h oglądam Twoje filmy :) wreszcie mam poczucie,że znalazłam kogoś, kto zna się na robocie ;)
Becia R... Ja mam kilka kallosów tych "tradycyjny", hmmm, dają chyba dla mnie podobne efekty, używam ich często ale na zmianę z innymi. Jednak ostatnio trafiłam na KALLOS z serii BOTANIQ - to bez silikonów, kupiłam odżywkę i Spray - przyznam, że są b. delikatne, w składzie ekstrakty z różnych olejków, dla moich cienkich włosów to dobra lekka odskocznia od silikonów, raczej kupię kolejne, no i jeszcze KALLOS HAIR PRO-TOX - balsam o luźnej konsystencji bez spłukiwania, tu już z silikonami i min. ekstraktami olejków, ale dobrze się trzyma na końcówkach, też bym poleciła. W ogóle jestem fanką KALLOS - dlatego dziękuję za ten film, wracam do niego ciągle, :-)
Becia R... Dodam tylko,że algowa, aloesowa i color mi najbardziej podchodzą, ostatnio kupiłam caviar - ten jakiś wydaje mi się nijaki, rzadko go używam, za to zapach ekstra, hahahah, jakby zapach miał tu coś do gadania- akurat.
Natalia... Który kallos według Ciebie najlepszy jest na porost włosów a jednocześnie na regenerację po zniszczeniu przez prostownice?
ksiundz... kallos color , hmmm , no nie wiem czy taki dostępny. za każdym razem jak jestem w hebe to nie ma xd
Saqayip... Oficjalna wersja mówi, że porosty to grzyby symbiotyczne w relacji z glonami (sinice i zielenice). Jest to relacja helotyczna, gdzie glon jest trochę "niewolnikiem grzyba" ;p Grzyby są podporą i ochroną oraz dostarczają glonom wodę i sole mineralne. W zamian grzyby odżywiają się produktami fotozyntezy tworzonymi przez glony. Tak w skrócie ^^ Oddzielnym królestwem są protisty, których w szkole średniej nie cierpiałam.
P.S. Piękne włosy <3
Kallu _... Alle morda
Izabela... No musze przyznac.... Slucha sie z przyjemnoscia... Super material :-) pozdrawiam
Film osadzony źródło: https://www.youtube.com/channel/UC9d_YMBa-jGetCazqGUAQhQ


WWWLOSY.PL ciekawostki

WWWLOSY.PL ciekawostki

Historia kanału WWWLOSY.PL zaczyna się w dniu 2015-05-17 17:36:54.
Kanał od czasu założenia nagrał już, 284 filmów przez okres działania kanału
filmy zostały wyświetlone 10399122 razy.
Aktualnie kanał śledzi ponad 105928 użytkowników.