Kontrola Antydopingowa MARCIN The Polish Zombie WRZOSEK | 4K

Subskrybuj 6pakTv Wciśnij dzwonek i bądź na bieżąco! Zapraszamy na naszą grupę Suplementacja Okołotreningowa: pompa i pobudzenie dla prawdziwych dzików! ⭐ całkowita regeneracja potreningowa w jednej puszce. Facebook 6pak.TV: ⭐ Twój sklep z odżywkami: ____________________________________________________ Charyzmatyczny zawodnik wagi piórkowej KSW naszym specjalnym gościem. Przesłuchanie chyba mu się spodobało, dużo uśmiechu ale też szczere odpowiedzi bez wycofywania się, POLECAMY!Kontrola Antydopingowa MARCIN Polish Zombie WRZOSEK


Najlepsze komentarze:

6PAK... ?Subskrybuj ? http://bit.ly/kanał6pakTv
? Wciśnij dzwonek i bądź na bieżąco!
Zapraszamy na naszą grupę ? http://bit.ly/6PAKTVTEAM
Kris Ma... o chuj XD
Seba XX... szybko i na temat pozdro wariaty
1piszek... Uwielbiam go :D
Michal ... Głupek,dajcie mi go to zrobię z palanta tsą jego pomidorową
piotrek... Kurwa że ja cie nie znam gdzie trenował w Łodzi bo spoko kolo może gdzieś stałeś na bramkach.
AgoodGi... Świetny transfer z Iridium do 6pak. Dobra "inwestycja" 6pak w Wujaszka. Sztosik. Pozdrawiam serdecznie.
BOBANO... Te kurwa, ja se lubię rzucić mięsem od czasu do czasu, ale na chuj wy tam tyle przeklinacie? Nie dało się zastosować innych słów w doborze pytań? BO CO BO FIGHTER? To myślicie, że bez przekleństw nie zrozumie, bo taka ameba umysłowo. Pozdro dziki.
Damzwo... -Nie smiales się kiedyś powyżej 5 sekund
-Nie
Public ... Ten Wujaszek Franciszek to porządny facet. Jestem pozytywnie zaskoczony. Wcześniej kompletnie go nie trawiłem, sam nie wiem dlaczego. Wiecie jak jest. Nie znasz gościa, a już go nienawidzisz. Jakie to powierzchowne. Pozory mylą, oj tak. Teraz muszę sobie w duszy odszczekać to wszystko co o nim myślałem bo życie pozytywnie zweryfikowało moje poglądy. Myślę, że z Wujaszkiem w ekipie kanał zdecydowanie zyska na jakości, świeżości i warstwie merytorycznej. Pozdro Uncle! ;)
Vankao... 1 pierwszy :D
Film osadzony źródło: https://www.youtube.com/channel/UCI425-Xl9vHJznGsYkHe9iw