Blondynki Też Grają ciekawostki

Blondynki Też Grają ciekawostki

Historia kanału Blondynki Też Grają zaczyna się w dniu 2014-09-25 14:18:47.
Kanał od czasu założenia nagrał już, 98 filmów przez okres działania kanału
filmy zostały wyświetlone 4129919 razy.
Aktualnie kanał śledzi ponad 55039 użytkowników.

JAK RYSOWAĆ LEPIEJ?Nie zapomnij zostawić subskrypcji, łapki i komentarza :D ►Wspieraj nas na PATRONITE: ►PLAKATY kupisz tu: ► Zajrzyj na fanpage! ► Obserwuj nas na ig! Jak rysować lepiej? Każdy zadaje sobie te pytanie dlatego w nowym filmie postanowiłam przekazać Wam niesamowicie ważne rady, dzięki którym zaczniecie lepiej rysować, a sam proces stanie się mniej męczący!RYSOWAĆ LEPIEJ?

Najlepsze komentarze:

Emethy ... Ja mam problem, nigdy nie rysuje przedmiotów, ludzi z rzeczywistości a wszystko z wyobraźni. Prosiłabym Cię o poradę, czy to jest dobry nawyk że wszystko rysuje z wyobraźni, i wymyślam sobie różne postacie, mistyczne stworzenia? Z góry dziękuje :)
Mi?uu... Fajny, przydatny filmik ❣️
Nafera ... SUPER ODCINEK! I ten Alfik ałtysta ?❤❤
Wedrown... Będzie też mniej nerwów przy rysowaniu w miarę treningu ? Teraz faktycznie rzadko jestem w stanie porysować, bo 5 lat poszło na źle wybranych studiach biologii zamiast coś artystycznego i dopiero teraz staję na nogi. Pracuję sobie jako animator ale jednak muszę mocno doszlifować rysunek, bo bardzo mi to pomoże. Tylko, że obecnie jak chcę coś narysować, nie wychodzi, to mi szybko ciśnienie rośnie :V
Yonoko... Dobrym pomysłem jest też odbicie lustrzane. Mi to akurat bardzo pomaga szczególnie w proporcjach, wtedy widzę błędy, których wcześniej nie widziałam ;).
Lukasz ... hej, gdy coś rysuję czuję się zmęczony. może wymuszan skupienie? kiedyś to skupienie bylo takim przyjemnym samoistnym skupieniem, a teraz jest jakby wymuszone. Masz może pomysł jak to poprawić, znasz moze takie przypadki? Może tylko ja tak mam. lubię rysować, ale to zmęczenie jest nie fajne.
Charlie... Przy rysowaniu włączyłam sobie ten filmik i rysowałam sobie na biurku po czym jak zaczęłaś mówić żeby nie rysować na biurku to podniosłam swoją pracę i zobaczyłam jak bardzo twarz była rozciągnięta, dziękuję za radę ???
Bernade... Hej zauważyłam jak ślicznie rysujesz hiperrealistycznie więc może tak rysowanie autoportretu? To by było coś ?
Livro... A ja bardzo chciałbym zobaczyć arta z Minecrafta w Twoim wykonaniu, haha
Gabrysi... 5:32 Chyba że ma się krzesło na kółkach
Kuba Za... Śliczna jestes
Klaudia... od zawsze jak pamiętam rysiwalam na biurku kiedy zaczęłam stosować radę o sztaludze to moje rysunki się poprawiły dziękuję!
Kuba Le... To jest jakiś żart :pp
Lazurow... Ja zamiast skanować rysunek do analizy błędów robię zdjęcie i odbijam je w poziomie, wtedy najlepiej widzę błędy w anatomii i perspektywie, polecam :D
Jagoda ... Hmmmmm.... sztaluga ja nie mam warunkow do rysowania pod katem...
Nocna P... O, mi pomaga właśnie odwracanie rysunku do góry nogami :D
Kon Rad... oglądam te wasze filmy i tylko się zastanawiam podzczas oglądania... rysujesz absolutnie przepięknie, ekstra wszystko objaśniasz, oryginalny kontent i wgl wszystko jest mega... potem patrzę na suby i komy a tam 22 000 subów i po 100 komów, a gdyby ktoś kazał mi wyszacować suby to bym tak 200 000 co najmniej powiedział ??
Monika... Jeśli wydaje się nam, że coś jest nie tak, warto też spojrzeć na rysunek w lustrze ;)
Lakier... Momogłś dziękuję daje łapkę w górę i suba?
Film osadzony źródło: https://www.youtube.com/channel/UCYzmPRur1zd-wr8ObkWtJ5A