Zagrajmy w Hitman 2016 100% odc. 126 Obsesja Susumu | Eskalacja


Oto sto dwudziesty szósty odcinek mojej serii Zagrajmy w Hitman (lub jak kto woli: Zagrajmy w Hitman 2016 PL). Tym razem przechodzę eskalację "Obsesja Susumu" rozgrywającą się w Hokkaido. Produkcja została stworzona przez studio IO Interactive, a ja przechodzę na 100% wersję na PC. Wykonane wyzwanie w tym odcinku: Obsesja Susumu Hitman to szósta odsłona popularnej serii skradanek, w których wcielamy się w płatnego zabójcę o kryptonimie Agent 47. Ze względu na brak podtytułu, grę będziemy roboczo określać jako "Hitman 2016". Akcja tej części rozgrywa się w różnych miejscach i latach w prologu mamy do czynienia z prequelem cyklu, a we właściwych misjach przechodzimy już misje dziejące się po ostatniej części. Twórcy gry Hitman 2016 postawili na sporą swobodę w realizowaniu kolejnych celów, a poszczególne epizody możemy przechodzić na wiele różnych sposobów. W serii "Zagrajmy w Hitman 2016" pokażę Wam przejście całej gry na 100% oznacza to, że najpierw przejdę raz każdą z misji z jak najlepszym wynikiem, by potem wrócić do wcześniej ukończonych etapów i zaliczyć w nich wszystkie wyzwania, pokazując Wam w ten sposób wszystkie nagradzane przez twórców sposoby zabójstwa. Do tego z czasem doszły jeszcze dodatkowe tryby takie jak Nieuchwytne Cele i Eskalacja, a także bonusowe epizody i specjalne wyzwania. Hitman 2016 to gra wydawana w formie epizodycznej. W dniu premiery (11 marca 2016 roku) mamy dostęp tylko do prologu i pierwszego epizodu, a kolejne są udostępniane w najbliższych miesiącach. Z tego względu na razie Hitman 2016 jest dostępny wyłącznie w dystrybucji cyfrowej wersja pudełkowa ma zadebiutować dopiero w styczniu 2017 roku. W naszym kraju tytuł został wydany na PC oraz konsole PlayStation 4 i Xbox One przez firmę Cenega w polskiej kinowej wersji językowej (napisy). Spis moich wszystkich serii "Zagrajmy w" wraz z linkami: Sarge na Facebooku: Sarge na Twitterze: Zagrajmy Hitman Obsesja Susumu Eskalacja

Najlepsze komentarze:

Saygon... Jak zwykle szybko, cicho i perfekcyjnie. Super odcinek! Pozdrawiam :)
Oliwier... Fajny film naprawde
fluefox... Plz zrób w końcu epizod
Wieczny... Znakomita misja ze śmiertelnym przysmakiem japończyków.
Lives... Jak agent 47 bezbłędnie, profesjonalnie i oczywiście po cichu ;) Aż nie mogę uwierzyć że za niedługo seria ta będzie już trwała dwa lata a ta seria nadal ma wiernych widzów jak i że tobie się ta gra nie nudzi ;)
kinek 1... Ta gra jest bardzo super oby tak dalej
Adamix3... polecam każdemu obejrzeć serie MGS :D ja obejrzałem 3, peace walker , przeszedłem V i teraz oglądam część 1. jeszcze 2 i 4 . Żałuje tylko tego co się dzieje z serią po odejściu hideo kojima, seria ma jeszcze sporo nie wykorzystanego potencjału a oni robią Metal Gear Survive ;( Wątek Boss był by ciekawy do obejrzenia , wątek millera podczas śpiączki Big Bossa czy nawet wątek strażnika z biegunką był by ciekawszy od Metal Gear Survive ;<
Marcelo... Super, że kolejny odcinek z Hitmana na kanale.
Karox... Lubie u ciebie hitmana oglądač ;)
XaraS... Szczerze mówiąc, przyjemnie ogląda się Twoją rozgrywkę, pozdrawiam i liczę na więcej.
kubek c... Najlepsza seria!!!!!!! :)
Kajetan... Bardzo długo czekałem na ten odcinek pozdrawiam jesteś najlepszym youtuberem sarge!
Szymson... Widziałeś ten dodatek Pacjent Zero?
Aleks M... Fajnie znowu odc z hitmana
Bia?y W... Fajny odcinek
gamenik... No super że dodałeś odcinek :) sarge rób częściej odc
Jacob P... Oglądam Assassyn'a i myślę "Ciekawe kiedy Andromeda"...

Zaczynam oglądać Hitman'a... Sarge wrzuca Andromede :D
Legu?... Trochę dziwne, że nie wyrzuciłeś ciała Dextera za krawędź, ale i tak dobra robota ;)
ana sch... Jeeeeeeeeeeeesstttttt!!!! Najlepsza seria na twoim kanale. Najlepsza 2,najlepszy ytber i seria. Nic innego niż radość.
nostalg... Powoli zbliżam się do najświeższego odcinka :) Mam nadzieję, podobnie jak i ty zdążyć przed kolejną premierą.
Zastanowiło mnie - ale to wiadomo że to świat Hitmana więc różne są śmieszne rzeczy - iż wszystkie szafki i skrytki w których chowasz ciała są PUSTE. Może twórcy w kolejnej części zrobią tak że te szafki jednak będą losowo upychane więc albo za każdym razem (bo czasami grasz kilka razy żeby zaznajomić się z tematem zanim nam go pokażesz) jak będzie wykonywana nowa gra to te szafki będą albo puste albo pełne albo tak by zmieścić jedno ciało. To by już utrudniło tobie grę bo byś musiał niektóre ciała zostawiać a nie chować ... :) Zobaczymy.
Film osadzony źródło: https://www.youtube.com/channel/UCGkgDU4KizOIvpV2I-4VYRA


SargeThePlayer ciekawostki

SargeThePlayer ciekawostki

Historia kanału SargeThePlayer zaczyna się w dniu 2012-04-26 22:03:22.
Kanał od czasu założenia nagrał już, 6369 filmów przez okres działania kanału
filmy zostały wyświetlone 362074971 razy.
Aktualnie kanał śledzi ponad 619493 użytkowników.