JEŚĆ MIĘSO I NIE DAĆ SIĘ ZJEŚĆ | Blogodynka

Kiedy wetkniesz kij w mrowisko pełne wege oszołomów, okazuje się, że żadne naukowe fakty nie mają racji bytu. Dzisiaj troszkę o tym, jak widzę podejście do jedzenia zwierząt i produktów odzwierzęcych. Czy jest się czego bać? Czy może wszyscy umrzemy? ♡ Snapchat: blogodynka ♡ Musical.ly: blogodynka ♡ Instagram ♡ Fanpage ★ Blog ★ Twitter ★ Kontakt kontakt[at]blogodynka.pl ★ Business blogodynka[at]gethero.pl Adres Karolina Pikus 51 121 Wrocław Skr. pocztowa 11 003 z dopiskiem "Blogodynka"JEŚĆ MIĘSO ZJEŚĆ Blogodynka


Najlepsze komentarze:

Oliwia ... Nie jem mięsa i nie piję mleka, bo kiedyś tak zadecydowałam i czuję, że odpowiada mi taka dieta, ale ani jakoś szczególnie się tym nie chwalę wszech i wobec, ani, tym bardziej, nikogo nie zmuszam do zmiany swoich nawyków żywieniowych! Każdy człowiek ma swój rozum i sam odpowiada za siebie, i jeśli chce wierzyć we wszystko, co widzi w internecie, niech wierzy, ale niech na siłę nie przekonuje innych. Bardzo irytuje mnie, gdy ktoś, kto jest wege narzuca swoje przekonania osobie jedzącej mięso, ale tak samo denerwuje mnie, gdy osoby jedzące mięso szkalują wegetarian czy wegan. Żyj i daj żyć ;)
Karmele... Moim zdaniem, każdy niech je to co chce, nic mi do tego. Ale nie mogę tolerować jak moja koleżanka z klasy ( wegetarianka, która chce być weganką) gdy usłyszy słowo „ mięso " drze się na całą klasę „fuj” albo „ zjadacie padlinę ". Na szczęście nie wszyscy są tacy..
Rodrick... Ja jestem wegetarianką i uważam że każdy powinien jeść co mu się podoba i faktem jest że niektóre jednostki atakują mięsożerców ale niektórzy mięsożercy atakują wegetarian.Myślę że ten konflikt jest bez sensu
STW... Ale to się fajnie słucha.. :D
Michali... zgadzam się z tobą blogodynka!!!
Klaudia... Ktoś w końcu poruszył ten temat przygotowujac się do niego, omijając ludzkie przekonania i podając konkretne argumenty. Brawo ;)
Angelik... pierwszy raz lapka w dol:(
Sandra ... zgadzam sie dosłownie ze wszystkim tylko najgorsze jest to ze gdy mieso trafia do sklepu to juz nie ma tak wielu kontroli i nie trudno kupic stare "umyte" i "przemetkowane" mieso i to mnie troche martwi ;-;
Mariusz... Kremcia lubisz jeść mieso ?
Daniela... Łaaaa.... Świetny film :) Ja właśnie ostatnio zaczęłam dostrzegać taką nagonkę na mięsożerców i to ze to stale się nasila. Najgorsze jest to, ze coraz więcej jest tych pseudowegetarian, którzy niby są tacy wrażliwi na cierpienie zwierzątek ale na cierpienie ludzi to już nie. "A co tam, zwierzątka cierpią to się powyżywam na tych padlinożercach i napiszę, jacy są odrażający." Tylko szkoda, ze nie zauważają, ze jak powiedzą, ze jestem zakałą intelektualną albo, że czują mój upadek mentalny, bo nie jestem wege, to nie jest to zbyt przyjemne. Ja szczerze nie za bardzo lubię mięso ale to nie ze względu na cierpienie zwierzątek, tylko po prostu mi nie smakuje. Jednak wydaje mi się, ze jeżeli wegetarianie i weganie, tudzież osoby na innych dietach bezmięsnych tak wymagają tego szacunku, bo "heloł, oni ratują w końcu zwierzątka przed cierpieniem", to powinno iść to też w drugą stronę, czyli powinni szanować mięsożerców, bo inaczej to nie ma sensu.
Martyna... Niech każdy je co mu się podoba
PoProst... Wszystko super, ale „wege oszołomy” mogą poczuć się urażeni takim wyrażeniem ;)
Wiktori... Ja jestem vegetarianką i uważan że każdy może jeść co sobie tylko chce
Oliwia ... Nie mam nic do wege do czasu, jeśli mi nie wytykają, że jem mięso
PyzatyD... O matulu! Karolina! Ale się tu zmieniło. Filmy makijażowe sobie odpuściłem, choć te początkowe oglądało mi się bardzo fajne. Wydaje mi się, że bardzo dojrzałaś w krótkim czasie. Styl, ubiór, nawet zachowanie. Dalej pałasz zajebistością, choć już tą w bardziej kobiecym wydaniu <3. Nie widzę tu już Kremówki, czy Karo - teraz jest pewna i świadoma swego Pani Karolina. Pozdrawiam, doceniam zaangażowanie - buziaki <3 Kocham, kocham! Co do materiału, a bardziej co do ogółu, tematu. Ja kiedyś miałem manię udowadniania wszystkich wszystkiego i przekonywania, że się mylą. Dziś mi się nie chce. Niech każdy myśli co chce, robi co chce (no jeśli nie wpada w kłopoty i nie krzywdzi innych) i postępuje jak chce. Ludzie uwielbiają się kłócić. Nawet o kotlety sojowe się pogryzą. Co gorsza... Nasze społeczeństwo jest spolaryzowane do granic możliwości, a mamy tendencję do... lekko mówiąc - ''dyskusji''. Ja jem mięsko, ty nie jesz. I tyle. Głosuję na A, ty głosujesz na B. Jestem za tym, ty za tym. Pozdrawiam ciepło! <3.
Film osadzony źródło: https://www.youtube.com/channel/UCdGPfUVscuh-YXf2PUUWltQ