Mediafun ciekawostki

Mediafun ciekawostki

Historia kanału Mediafun zaczyna się w dniu 2008-09-01 19:31:41.
Kanał od czasu założenia nagrał już, 876 filmów przez okres działania kanału
filmy zostały wyświetlone 10963351 razy.
Aktualnie kanał śledzi ponad 25122 użytkowników.

Gdzie obejrzeć Oscary 2018 – legalnie i za darmo


❗️Subskrybuj kanał: (włącz „dzwoneczek” będziesz zawsze pierwszy z nowym filmem) ☛ Prosty, legalny sposób na darmową transmisję z gali rozdania Oscarów 2018 ☛ Link do bloga gdzie trochę więcej tekstu: Vlog zawiera link partnerski – nic na tym nie tracisz, nie płacisz więcej, ja będę wiedział czy taki vlog miał jakąkolwiek siłę rażenia i czy akcja „rejestruje się a potem rezygnuję” skłoni operatorów do jakiegoś sensownego rozwiązania dla kinomaniaków. Info o mnie: Jestem pasjonatem, obserwatorem i komentatorem nowych mediów, niestandardowych działań reklamowych i wszystkiego co jest związane z nowymi technologiami i ich zastosowaniem w budowaniu marki, wizerunku, promocją firmy i przedsiębiorczością. Pojawiam się na wielu konferencjach branżowych (Forum IAB, InternetBeta), wykładam m.in. w Szkole Mistrzów Reklamy, Collegium Civitas, Wyższej Szkole Europejskiej im. ks. Józefa Tischnera. Organizuję inicjatywy związanych z mediami, internetem i społeczeństwem informacyjnym. Przyglądam się kampaniom reklamowym, działaniom public relations, mniej lub bardziej udanym akcjom wirusowym, tropię nieetyczny marketing „szemrany", wykorzystuję i testuję większość dostępnych narzędzi społecznościowych. Nadal nie wiem czy reklama kłamie. Mieszkam na blogu i pojawiam się często w różnych miejscach w sieci . Kontakt ze mną zamiast prywatnych wiadomości na YT pisz do mnie na maciekMAUPAmediafun.pl.Gdzie obejrzeć Oscary legalnie darmo

Najlepsze komentarze:

Albert ... Dlaczego masz głos identyczny jak Zygfryd z kanału ZygfrydQ?
tomek P... Co się dzieje? Czemu nic nie wstawiasz?
Wiedzoh... Cześć Maćku! Pamiętam, jak oglądałem Cię 6 lat temu za gimbusa ;) wracam na twój kanał, a Ty dalej prowadzisz vlogi, miło popatrzeć! Pozdrawiam Cię! ;)
RODPIKE... Hi Mediafun love watching your youtube videos very good i just have started my own youtube channel {RODPIKER} flying my Dji Spark and hope to grow my channel maybe you would consider having a look at them and give any advice on flying and Like / Subscribe/ Share. Look forward to seeing you next videos and learn something about techniques in flying my drone. Hoping to upgrade to Mavic Air or Mavic pro II when it comes out. Maybe you might give me a mention on one of your videos .Thanks for taking the time to read this . ps i have subscribed to your channel Your sincerely RODNEY.
ProForm... Kurcze fajny kanał! :D Sub i dzwoneczek :D
Asdfgh... to jest na tyle duze wydarzenie że nawet nie chcąc dowiemy się co i jak
Piotr K... multimedia polska reklamowała że udostępni na czas transmisji gali Canal plus wszystkim abonentom ale nic takiego się nie wydarzyło. Pomijając fakt zepsutego wieczoru wkurza fakt że nawet na swoim fb nie przeprosili za to.
Przemek... Z mojej strony polecam apke Delta Media Player ;) i mamy wszystkie programy canal+, HBO itd...
Kacper ... Na miejscu gości od pr i marketingu dałbym Ci teraz dożyowtni dostęp. Czy to dobra strategia i czaję marketnig?
banjalu... Niestety nie będzie to rozwiązanie darmowe. Z tego co udało mi się dowiedzieć od znajomych, którzy skorzystali z 14 dni "darmowego pakietu" z Canal + pobrano z karty 52 zł, ponieważ w regulaminie jest zapis: ""Obowiązek zapłaty za świadczenia spełnione do chwili odstąpienia od Umowy obejmuje również korzystanie z Usług w okresie pomiędzy wysłaniem oświadczenia o odstąpieniu od Umowy na adres korespondencyjny Usługodawcy, a chwilą jego doręczenia do Usługodawcy." Jeśli zamierzasz złożyć rezygnację tuż po Oscarach to zapewne będzie potrącona niższa opłata, ale sam fakt, że usługi reklamowane jako darmowe na 14 dni wcale takie nie są...
Film osadzony źródło: https://www.youtube.com/channel/UCq9Gjx1A8NSUcE-Vg9CT5VQ