MARZEC 68 – NIEWYGODNA PRAWDA 2018 03 04


Oglądaj nas i czytaj także na portalu www.telewizjarepublika.pl codziennie nowe wiadomości z Polski i świata!MARZEC NIEWYGODNA PRAWDA

Najlepsze komentarze:

Fiucik ... ja tez chcialem byc usuniety i gowno.
Tds Sbl... ależ zwolnieni z partii funkcjonariusze żydowscy (czasem poniżej 30 lat życia) dostawali dożywotnie renty partyjne w wysokości kilku średnich pensji a większości obłowionych kanalii i rzeźników Narodu Polskiego w ogóle nie ruszono i nadal byli profesorami, prezesami, celebrytami, cwaniaczkami naszym kosztem i tworzyli bezkarne sitwy rodzinne milionerów i miliarderów. Wyjeżdżający luksusowymi pociągami głównie rzeźnicy do Wiednia i w 1956 i w 1968 (nie bydlęcymi jak dla Polaków wgłąb sowietów) mogli wywozić wszelakie cenności walizkami ale pozostawili nieruchomości i teraz dzieci ich w swoich organizacjach zazdroszczą i żądają wydania im terenów przemysłowych lasów itd. - tych które by mieli gdyby rodzice pozostali i gnębili nas bardziej osobiście i jako sprawcy kierowniczy i jako ulokowani/umoszczeni synergicznie wszędzie deprawatorzy. Sowiety chciały aby zagryzające się frakcje komuchów żydów i chamów dorywały się do koryta naprzemiennie (aby były słabsze bo zależne od kremla) - po ok. 6 lat i tak to rozgrywały, tyle że żydy były bardziej rzeźnicze i głośniej piszczały jak im ciężko robić na nas święte interesy
Kazimie... Zakłamanie (także) w polskojęzycznych mediach bije jak smród, tylko hipokryci udają, ze nic nie czują. Aktualnie żydowskie organizacje wywrotowe usiłują przedstawić w negatywnym świetle prawidłowe działania komunistycznego rządu w marcu 1968 w zakresie rozwiązania kwestii żydowskiej przez ich deportacje do Izraela. Obecnie, po żydowskiej głośnej antypolskiej hucpie wywołanej przez nienawidzące Polaków od zawsze żydostwo, po fałszywych oskarżeniach narodu polskiego o udział w niemieckiej zagładzie Żydów- i prawdziwym szantażu aby nas obedrzeć ze skóry - już każdy Polak rozumie, że trwale wrogą Polsce i nienawidzącą Polaków, wychowującą swoją młodzież w nienawiści do Polaków , białej rasy i generalnie do rodzaju ludzkiego-mniejszość żydowską w Polsce musimy traktować jako stale zagrażającą bezpieczeństwu Państwa Polskiego i społeczeństwa Polskiego. Już chyba każdy rozumie, że jakiekolwiek relacje z żydami to strata dla Polski i że jedyna roztropną opcją jest zredukowanie relacji z żydami do zera. Należy ich pozbawić praw obywatelskich , politycznych i majątkowych deportować- bez oznak wrogości-do Izraela, razem z ich rabinami, ambasadą, lożami masońskimi, lobbystami, organizacjami wywrotowymi, i geszeftami. Biorąc pod uwagę ich zachowanie się w przeszłości i obecnej bezczelnej agresji, należy uznać działania rządu komunistycznego w 1968 za daleko niewystarczające i należy kwestię żydowską obecnie ostatecznie rozwiązać. Zachęcam czytelników do obejrzenia żydowskiego filmiku o antysemityźmie “What does Anti-Semitism mean?” (Rothschild2001) , gdzie 90-letnia żydówka z Izraela dosłownie określa żydów z diaspory jako żyjących z lichwy i oszustwa.Drugi żydowski filmik "Była minister Izraela o triku holocaustu" Dia Kreo 2016 mówi o tym, jak żydzi nabierają gojów na trik holokaustu. Ostatnio pani ambasador Izraela nabrała na ten stary numer pewnego katolickiego arcybiskupa z Polski, który z miejsca uznał antysemityzm za grzech. Poniżej przytaczam poglądy wielu wybitnych postaci z Historii na temat żydów- radzę się zapoznać-pochodzi z sieci:
Cycero-żydzi należą do sił ciemności i zła.Wiadomo, jak liczna jest ich klika, jak się popierają i jaki wpływ wywierają. Jest to naród łobuzów i oszustów.
Seneka: Obyczaje tej najbardziej zbrodniczej nacji osiągnęły takie wpływy, że dosięgają wszystkich krajów.
Tacyt: Żydzi są najwstrętniejszym plemieniem a ich religia zabobonem.
Voltaire: Dlaczego Żydzi są znienawidzeni?Jest to nieuchronny skutek ich praw.Naród żydowski ośmiela się ujawniać nieprzejednaną nienawiść do wszystkich innych narodów.
Denis Diderot: Ty zły i brutalny narodzie,podły i wulgarny ludzie, niewolnicy godni jarzma......idźcie, weźcie swoje księgi i odejdźcie.
Maria Teresa: Nie znam gorszej zarazy dla państwa od narodu, który poprzez oszustwa doprowadził lud do stanu żebraczego.
Johann Wolfgang von Goethe: Naród żydowski nigdy nie był wiele wart... Mało posiada cech szlachetnych, a wszystkie wady razem wziąwszy innych narodów.
Franciszek Liszt:Nadejdzie dzień, gdy wszystkie narody, pośród których mieszkają dziś Żydzi, będą musiały stanąć przed problemem całkowitego ich wypędzenia -problemem życia i śmierci , zdrowia lub chronicznej choroby, pokojowej egzystencji albo nieustających niepokojów społecznych.
Stanisław Staszic: Żydostwo to letnia i zimowa szarańcza dla Polski, która zaraża powietrze zgnilizną,roznosi próżniaczego ducha swoich ojców,... tam tylko się gnieździ i mnoży, gdzie próżniactwo ma ochronę.
Napoleon Bonaparte: Nie możemy skończyć pod rządami najlichszego z narodów. Żydzi to główni rabusie doby współczesnej, to sepy ludzkości.
George Washington: Oni [Żydzi] działają przeciwko nam skuteczniej, niż armie wroga... Należy żałować, że każdy stan, dawno temu, nie przegonił ich jako dżumę społeczną i największych wrogów szczęścia dla Ameryki.
Helmuth von Moltke: żydzi zawsze i wszędzie tworzą państwo w państwie a w Polsce stali się głęboko jątrzącą raną na ciele tego pięknego kraju.
Benjamin Franklin: W jakimkolwiek kraju by się osiedlili w większej liczbie ludzi, Żydzi demoralizowali go,niszczyli integralność ekonomiczną,segregowali się od reszty społeczeństwa,wyszydzali i podkopywali chrześcijańską wiarę,na jakiej oparty jest kraj.
George Sand: Żydzi bogactwo zawdzięczają swej prymitywnej chciwości.ze swym hardym sercem w stosunku do innych ras chcą uczynić siebie królami świata.
Ryszard Wagner: Żydzi zdobyli wpływ na nasze życie umysłowe, co objawia się załamaniem i sfałszowaniem naszych najwyższych tendencji kulturowych.
Jan Matejko: Wy hebrajczycy, żyjąc w naszym kraju od wieków, nie poczuwacie się do szlachetniejszych dla kraju uczynków, wynoście się!
Otto von Bismarck: Bezmyślność charakteru polskiego pod względem dóbr doczesnych czyniła zawsze z Polski eldorado dla Żydów.
Wilhelm II: Żyd nie może być prawdziwym patriotą. On jest jak złośliwy owad.Trzeba go trzymać z dala od miejsc, gdzie może czynić szkody. Nawet za pomocą pogromów.
Adolf Hitler: Splądrowali Niemcy!
Henry Ford: Żydzi zawsze kontrolowali biznes.Wpływ kina amerykańskiego jest pod wyłączną kontrola Żydów, manipulujących umysłami obywateli.
Roman Dmowski: Antysemityzm, to protest przeciwko potędze Żydów i ich zabójczemu wpływowi na społeczeństwo europejskie.
Michał Bakunin: Marks jest Żydem, otacza go tłum zręcznych Żydów, z jedną noga w banku, z druga w ruchu socjalistycznym , z tyłkami usadowionymi w prasie.
Charles Lindbergh: Irytują nas bardzo wpływy żydowskie na kino,prasę i radio.
Norman Davies: Wśród kolaborantów i donosicieli , jak i personelu sowieckich sił bezpieczeństwa, był szokująco wysoki procent Żydów.
monika... Przecież Ci, których wtedy zmusili do wyjazdu to byli bandyci. Należało ich powiesić za zbrodnie popełnione po roku 1945. Reszta, nie musiała, uciekała do lepszego świata. Michnik jakoś nie wyjechał , do dziś szkodzi Polsce
Materia... Jaką kampanię? Anty-SEMICKĄ? Jak już to anty-SYJONISTYCZNĄ! A to jest ogromna różnica! Przekłamujecie fakty!
Film osadzony źródło: https://www.youtube.com/channel/UCc282c_TN8xIba_Z6GaDnQw


Telewizja Republika ciekawostki

Telewizja Republika ciekawostki

Historia kanału Telewizja Republika zaczyna się w dniu 2013-10-31 14:02:23.
Kanał od czasu założenia nagrał już, 33786 filmów przez okres działania kanału
filmy zostały wyświetlone 187185250 razy.
Aktualnie kanał śledzi ponad 147696 użytkowników.