wRealu24.pl ciekawostki

wRealu24.pl ciekawostki

Historia kanału wRealu24.pl zaczyna się w dniu 2016-01-28 19:07:08.
Kanał od czasu założenia nagrał już, 2520 filmów przez okres działania kanału
filmy zostały wyświetlone 114486203 razy.
Aktualnie kanał śledzi ponad 243004 użytkowników.

Darek USA o sektach w Ameryce, Trumpie, ataku na Polskę i...


Kup koszulkę cegiełkę firmy "Red is Bad" wspomagając Telewizję wRealu24.pl: Wspomóż nas wpłacając dobrowolną kwotę: nr konta: 68 1160 2202 0000 0003 0932 5984 tytułem: darowizna na wRealu24 Darowizna PayPal Subskrybuj i wspomagaj naszą platformę medialną: Zapraszamy na: Subskrybuj Kanał: Facebook: Twitter: Stronę: Darek sektach Ameryce, Trumpie, ataku Polskę fałszywych narracjach!

Najlepsze komentarze:

Magda a... Narodzie Polski zrozum w końcu dlaczego młodych Polaków się wygania za chlebem z Polski ?! Aby w tej zostali starcy emeryci renciści i ŻYDZI których przybywa w zastraszającym tempie i po to jest RODO aby goj nie wiedział kto koło niego mieszka i będzie ponownie tak że żyd za donosy na Polaka będzie przejmował jego mienie a Polaczek będzie albo na uchodźctwie albo w więzieniu za politykę przeciw żydowskiemu caratowi POPiS !
Magda a... W Polsce obywatel Polski czyli rodowity Polak nie ma prawa posiadania broni i nawet zezwolenia na takowa ale za to : jest ustawa 1066 że obce zarówno wojska stacjonujące w Polsce jak i organizacje chociażby żydowskie , mogą do Polaków strzelać z ostrej amunicji ! W Polsce mogą nosić broń bez zezwolenia zarówno żydzi jak i ich ochrona czyli mosad i mogą tej użyć przeciw Polakowi bez żadnej odpowiedzialności ! Taki Qur-wa mamy żydowski rząd a przy okrągłym stole nie było nawet jednego Polaka i w dzisiejszym sejmie senacie ministerstwach i administracji rządowej, wśród kleru , prawie 90 % jest żydów którzy zmienili nazwiska na Polskie i grabią Polskę i Polaków i dlatego Polaczek ma po 30 latach pracy emerytury 1000 zł brutto a najeżdża z Afryki lub Ukrainy dostaje na dzień dobry 1000 Euro. Taki to mamy Qur-ewski żydowski rząd! A Duda pochodzenia chazarskich żydów naszą broń z magazynów wojskowych przekazuje na Ukrainę jak i gaz za który my Polacy płacimy oraz udziela Ukraińcom miliardowe pożyczki bezzwrotne a oni za to robią demonstrację przeciw Polsce i opanowują Polski rynek pracy i organizują wielkie grupy zorganizowanej przestępczości najwięcej wokół Wrocławia twierdząc iż Wrocław jest również już ich jak Przemyśl, Chełm, Kraków itd. itp. Taki to Polacy mają żydowski rząd który wyniszcza nas Polaków i zabija zarówno fizycznie poprzez szczepionki i leki wytwarzane w Izraelu jak i psychicznie poprzez ceny podstawowych artykułów spożywczych a goj się cieszy że dostał 500 na dziecko i głupi nadal głosuje na POPiS i inne proniemiecko żydowskie partyjki jak Nowoczesna czy 11 listopada ( Idż pod prąd ) ! A Hitler się w grobie ze śmiechu przewraca i mówi - pomagaliście żydom to macie !
Mieczys... Każdy prezydent USA jest powołany dla realizacji ŻYDOWSKIEJ EWOLUCYJNIE UKSZTAŁTOWANEJ STRATEGII GRUPOWEJ.A.Duda jako prezydent RP też musi ją popierać.Jak to jest z premierem Morawieckim?!
Tą strategię opisał Kevin MacDonald w KULTURA KRYTYKI i potwierdziło się,że jej narzędziem jest KULT HOLOKAUSTU dla ograniczania ocen krytycznych żydowskiego etnocentryzmu.
NASTĘPSTWO WYBRAŃSTWA opisał polski badacz antyku Feliks Koneczny,autor oryginalnego podziału na CYWILIZACJE w wyeksponowanej ŻYDOWSKIEJ,nazywając ją CYWILIZACJĄ PODWÓJNEJ MORALNOŚCI.
Jednym z rozdziałów jest EKONOMIA ŻYDOWSKA,którą scharakteryzował jako taką,która nie służy krajowi,w którym jest stosowana.
Tragiczna śmierć mojego brata Janusza pokazała,jak aktualnie we wrocławskich warunkach za KORUPCJĄ KOŚCIELNO-DUCHOWĄ poszła ŚWIECKA.
tomek B... To jest chore
tomek B... Panie Darku niewiem czy pan wie ale nasze polskie dzieci wysyłają z domów dziecka do ameryki.
andrzej... 36;34 zdaje sie Kiki został wycięty?
Marek H... Trump to amerykański kundel na żydowskiej smyczy,wiwat Iran.
Galaxy ... Polacy musza Generalnie odciac sie od zydostwa , ja bym nawet zerwal stosunki dyplomatyczne z Hienami , im dalej tym lepiej .
CJWarlo... @44:45 - jakie bzdury? Prowadzący się zapędził w epatowanie własną opinią. ;) Rozwój ludzkości powinien właśnie polegać na rozwoju świadomości i empatii jako motywów przewodnich. Oś tego, w jakim świecie ktoś żyje w swojej głowie jest spolaryzowana tak: strach - miłość. Czyli po jednej stronie zastraszenie i prymitywne instynkty, inercja, apatia, a po drugiej wolność, swoboda, docenianie piękna i chęć zachowania świata i ludzkości zdrowymi i bezpiecznymi w oparciu o wyższe wartości. Koniec kropka.

Jak można łączyć prywatne posiadanie pistoletu czy strzelby z bronią atomową będącą pod kontrolą aktualnej opcji politycznej, czyli służb specjalnych, czyli banksterów i korporacjonistów sektora zbrojeniowego, którzy wywołują wojny dla zysku?

To jest jakieś gloryfikowanie przemysłu zbrojeniowego i zwyrodnialców wywołujących wojny, a wcześniej siejących socjotechnicznie propagandę strachu w całych narodach, aby rzekome uzasadnienie wojny przedstawić. ;)

Rality check, panie prowadzący, za kim Pan jest - za zwykłymi ludźmi pokojowymi, kreatywnymi, umiejącymi się obronić i sobie poradzić, czy za trzymającą wszystkich ludzi w zniewoleniu strachem kliką banksterów i amerykańskiej zbrojeniówki? ;)

Wydało się... ;)

Nie wiedziałem wcześniej, czemu na innym kanale nazwa tego kanału została zabawnie przekręcona na "wIsRaelu24.pl", ale chyba właśnie się wydało. ;)

Atomowy wyścig zbrojeń nie ma nic wspólnego z powszechnym prawem do posiadania broni! Czy to takie trudne?
Sara Ru... Ameryka jest żywcem pożerana przez żyda !
Sara Ru... Co z tym Trumpem się dzieje, mam wrażenie, że jest pod wpływem lucyferian- syjonistów. Mimika i zachowanie nie przystoi prezydentowi USA, chyba, że Ameryka jest już stracona. Znów syjoniści nastawili prezydenta przeciw Iranowi, który chcą zniszczyć żydzi. I dlaczego prezydent USA nie wytyka Izraelowi nielegalne posiadanie broni nuklearnej ???
Jacek M... Co za pieprzenie znawca satanistow i życia w USA śmiech na sali
Sylwest... Służba z bronią (w wojsku) powinna z automatu uprawniać do posiadania broni! Jakim prawem ktoś odbiera młodemu człowiekowi prawo do posiadania broni - jeżeli ten człowiek chodził po Warszawie - Bemowo ..z kałachem i dwoma magazynkami amunicji...? Jeśli jest w wojsku - to OK - jest "normalny", zna prawo użycia broni, - ma prawo ...po wyjściu za bramę ..NIE MA PRAWA?????!!! JAKIM PRAWEM!?
bruner3... albo masz takie przekonania
bruner3... 1% może 2% mogło oszukać komunę ale reszta ???
bruner3... mnie to ciekawi kto w czasie komuny mógł wyjechać na zachód
Wiki Mi... USA ma przeciez problemy z powodu broni, ludzie chca tam ustawe zakazujaca posiadanie broni ale przemysl tam na to nie pozwala, dzieci sie tam przeciez w szkole zabijaja- to jak dziki zachod. U nas nie ma broni, wiec sie ludzie nie zabijaja i w innych krajach gdzie nie ma broni- tez nie. Prezydent Duda ma racja- jak by panstwa przestaly sie zbroic to by wojen nie bylo. Mam nadzieje, ze nigdy nie bedzie w Polsce jak w USA. Ja zyje w Niemczech, w Monachium ale kiedys chce do Polski wrocic. USA nie jest godne do nasladowania pod tym wzgledem. Jest panstwem militarnym, ktore ciagle prowadzi wojny. Teraz sie czesto slyszy, ze bedzie wojna z Rosja. Tylko, ze Rosja tej wojny nie chce. Tez nie Rosja wszczela II wojne swiatowa. Czy to takie super? I teraz znowu na terenie Polski. No kurcze, swietnie, nie? Jak sobie juz zalatwicie bron, to bedziecie sobie mogli na tej wojne postrzelac.
ATGE Hu... No! Brawo.
Potwierdzacie prawdę, którą głoszę od ponad dwudziestu lat!
Neokanibalizm postneandertalski dogonił neoniewolnictwo!
To wszystko jest przeciw Arya. Przeciw białemu człowiekowi.
Media mainstreamowe to żydy przecież!!! Co wy głupów rżniecie?
Aa... zapomnieliscie, ze Jim Carrey tez podpadl w Hollywood bo zaczal mowic na ten temat (szatanizm, znikanie dzieci dla rytualow, szczepienia)
Film osadzony źródło: https://www.youtube.com/channel/UCiwsDgj8mJnsGOr6oN-2OVQ