Zagrajmy w Elex 70 OSTATNIA WALKA! Gameplay PL


Sprawdź sprzęt HyperX z którego korzystam: ►Dołącz na mój serwer Discord: Kup grę Elex: Zapraszam na 70 odcinek serii Zagrajmy w Elex na PC to gra twórców Gothic :) Ta seria Lets play Elex będzie w 100% po polsku dubbing i napisy! ►Facebook: ►Live Stream: ►Grupa FB: Zagrajmy OSTATNIA WALKA! Gameplay

Najlepsze komentarze:

KUNDI 4... elo nigdy nie oglondalem ale widze że zapoiada sie nowa ulubiona zajebisyta seria
luke sk... czwarty i jestes super
SweetNI... to ja piąty
Kamil J... Demo kidy ds? Przy okazji pozdrawiam
Kasztan... Wyborne jak zawsze :D
Wladziu... Znowu dłuższy odcinek kocham Cię Demo(no homo) :) tak btw czemu walczyłeś ta słabą bronią?
wiku... i tak to jest jak się nie ulepsza swojego eq ;)
MrValga... Nigdy nie lubiłem Reya, ale łezka się zakręciła w oku ;( chwała bohaterom
NeoNows... Pogrinduj po za odc eq nakupuj potek przygotuj sie na tą walkę, wtedy walka bedzie ezz, spróbuj też wrócić do matecznika i wziąść towarzysza. Polecam też wykupienie umiejętności które dają siłę i hp.
Wiktor ... ach te drewniane przerywniki fabularne i wklejane efekty xD
szagi89... Ogólnie wszystko fajne ale smutne jest to że nie skończyłeś tej walki dzisiaj przez co się trochę zawiodłem na tobie ale trudno mam nadzieje że zrobisz drugą serie z tej gry ale będziesz grał 100% pod oziębłość bo mogą być dużo ciekawsze opcje dialogowe no i oczywiście finał .
Dawid A... Chyba musisz się trochę przygotować przed tą walką, co mnie mocno zaskoczyło, bo zdjąłem hybrydę na 3 uderzenia. Polecam skombinować sobie dobrą broń i ogarnąć jakieś miksturki, a potem od razu zaatakować hybrydę nie bacząc na roboty, które zaczną biec. P.S. Po pokonaniu hybrydy nie zapomnij zrobić WSZYSTKICH aktywności, które odblokują się po tej walce. Powodzenia. :)
Konrad ... Myślałem że jeszcze zrobisz resztę pobocznych misji :-(
Pawe? K... Nawet nie poprosiłeś Kleryków o pomoc ;(
Maciej ... Obejrzałem wszystkie dotychczas odcinki. Fajnie gadasz, nie męczysz człowieka, chce się więcej. Oglądało mi się to dobrze, jednak pewne rzeczy mnie nie usatysfakcjonowały w Twojej rozgrywce.
-Nosisz setki niepotrzebnych rzeczy, których nie jesteś w stanie użyć. Na przykład eliksiry many, amunicja, broń... Do tego rzeczy, które nie wykorzystujesz, na przykład roślinki. Zbierasz wszystkie, a ich ani nie sprzedasz, ani nie zrobisz z nich eliksirów. Nie byłoby to złe, gdybyś do tego nie narzekał na brak gotówki. Patrząc na to której broni używasz, mógłbyś większości się pozbyć i mieć kaskę na mikstury, amunicję, inną broń, pancerz itd...
-Nie rozwijasz postaci, ani broni którą posiadasz. Oszczędzasz punkty "na potem", przez co dostajesz w tyłek przez większość gry. Część statystyk mogłeś mieć wcześniej przez nauczenie się u kogoś 10pkt. (Jak to brzmi?)
-Mógłbyś oprócz miotacza używać innej broni dystansowej, palnej, lub energetycznej, a część jego problemów byłaby wtedy mniej istotna, nie miałbyś na przykład problemu ze strzeleniem sobie pod nogi przy bliskim kontakcie, a także zwiększyć mobilność w walce. Broń miałeś, amunicję miałeś, tylko przeładować i jazda!
-Czasem coś przeoczyłeś co miałeś pod nosem, to rozumiem, inaczej widać grając, a inaczej oglądając.
Zachęciłeś mnie do kupna tej gry, ciekawe czy komp mi to udźwignie. A ja, jak wielu innych zachęcam Cię do ponownego nagrania serii, tym razem może z inną frakcją? Robisz to zajebiście, ale potrafiłem się wkurzać jak leming przy trudnych sprawach, jak te rzeczy widziałem. Pozdro i czekam na zakończenie!
artur k... Myślę że Hybryda nosi pancerz jako tłumacz, bo jako mutant jest niezdolny do komunikacji z ludzmi. Za to może komunikować się telepatycznie i dlatego zdobył władzę. P.S Sorry za błąd ortograficzny w pierwszym zdaniu ale mam zepsutą klawiaturę. P.P.S. Przynajmniej tak myślę że ostatni boss nie umie rozmawiać z homo sapiens bez egzoszkieletu.
Film osadzony źródło: https://www.youtube.com/channel/UCw-YHrwBmhrwURTkI9L4KTg


Demonidias ciekawostki

Demonidias ciekawostki

Historia kanału Demonidias zaczyna się w dniu 2012-08-20 11:10:07.
Kanał od czasu założenia nagrał już, 2614 filmów przez okres działania kanału
filmy zostały wyświetlone 13012854 razy.
Aktualnie kanał śledzi ponad 25634 użytkowników.