asmeredakcja ciekawostki

asmeredakcja ciekawostki

Historia kanału asmeredakcja zaczyna się w dniu 2007-03-29 20:37:33.
Kanał od czasu założenia nagrał już, 2981 filmów przez okres działania kanału
filmy zostały wyświetlone 50047715 razy.
Aktualnie kanał śledzi ponad 74202 użytkowników.

Dzisiaj wrogowie przedstawiają się jako najlepsi przyjaciele!...


Wspieraj niezależność telewizji internetowej TVASME! Prześlij dowolną kwotę na konto: 39 7999 9995 0652 4104 2004 0001 z dopiskiem "Darowizna na rzecz TVASME". Adres dla wpłat na TVASME przez PayPal: Dzisiaj wrogowie przedstawiają się jako najlepsi przyjaciele! Stanisław Michalkiewicz o płynącej z ostatnich wydarzeń nauce, że zarówno ludzie, jak i państwa powinny starannie dobierać sobie przyjaćiół, fragment fragment dyskusji z publicznością spotkania "Wojna żydowska" w Jaworznie 01.03.2018 r. Zapraszamy do Klubu TV ASME: Nagranie pochodzi z witryny ASME: Nagrania TVASME w całości są dostępne w Klubie TVASME!Dzisiaj wrogowie przedstawiają najlepsi przyjaciele! Stanisław Michalkiewicz

Najlepsze komentarze:

asmered...Zapraszamy do jedynej grupy poświęconej propagowaniu twórczości redaktora Stanisława Michalkiewicza - publicysty prawicowego, którego oryginalne komentarze i analizy spotykacie później powielone wśród pseudoprawicowych intelektualnych popłuczyn medialnych :)
https://www.facebook.com/groups/Michalkiewicz/
oraz jedynego niekomercyjnego profilu (jedynego bez spamu!) redaktora Stanisława Michalkiewicza
https://www.facebook.com/0Stanislaw.Michalkiewicz/

Jednocześnie zwracamy się o wsparcie finansowe - w każdej wysokości - telewizji internetowej TVASME, najstarszej w polskiej części internetu (emitującej materiały już od 1998 roku i wywodzącej się ze środowiska konserwatywnych liberałów gospodarczych)!
Numer konta dla wpłat i przelewów - z dopiskiem "Darowizna na rzecz TVASME":
39 7999 9995 0652 4104 2004 0001
Adres dla wpłat na TVASME przez PayPal:
kpawlak26@gmail.com
Przeciw...Panie Stanisławie ma pan przyjaciela w mojej skromnej osobie. Pozdrawiam.
zbignie...A jak amerykańsko- żydowski rząd ustawę uprawomocni i zażądają kasiory- to zaśpiewamy im powojenną piosenkę której słowa brzmią:Warszawo domy twe spalone- odbudujemy wysiłkiem swym, na murach flagi biało-czerwone itd., i niech nas pocałują w dupę.Dajmy już spokój temu tematowi>mamy rząd wybrany ;demokratycznie"prezydenta patriotę nie pozwoli przecież okraść skarbca narodowego!Chyba że zdradzi naród i pozwoli?No to wówczas stanie przed sądem i będzie ścięty!!! Tak dzieje w normalnym kraju!!
Elzbiet...Zydowski rzad w Polsce ----- najpierw Bolo niedouk , Komor gangster , pijak Kwach a teraz zydokomuna. Boze , chron Polske , bo Polacy stracili poczucie realnosci.
Józef ...Żydzi to wspólnota etniczna najbardziej znienawidzona przez cały świat dlatego, że Żydzi są notorycznymi kłamcami, są fałszerzami historii i ważnych dokumentów prawnych, są złodziejami na gigantyczną skalę (w Polsce afery po 1989 roku), są wrogami cywilizacji łacińskiej, są inicjatorami wojen i rewolucji (francuskiej, rosyjskiej , meksykańskiej).
A tak o żydach pisał najwybitniejszy poeta niemiecki W. Goethe:
"Jedyną drogę ma ten naród wąż
Że w stanie ładu beznadziejnie tonie
Wszędzie po kątach pożar wznieca wciąż
Nim się obejrzysz, już cały kraj płonie". Sapienti sat!
Marcin ...Nas Polaków mają za debili ...olac ich i robić swoje ...jebac chazarow i resztę
?winiop...J E S T M A S A D I A G N O Z S Y T U A C J I
P O L S K I . ALE JAK I NA TO LEK - KONKRETNIE !
Kto ma skuteczną metodę na naprawę ? Samo biadolenie to jedynie objaw choroby. Ono nas nie uleczy.
Marek S...Co jest z tym dźwiękiem?
Sla Mac...W roku 2017 PiS w postaci ambasady polskiej w izraelu wydał żydom 3500 polskich paszportów. Czyli kolejne 3500 żydów może starać sie o zwrot kamienic lub o rekompensatę, w myśl dużej ustawy reprywatyzacyjnej Jakiego...
Sla Mac...Żydowskie roszczenia to 65 mld USD. Gdyby Polska płaciła 1 mln dolarów DZIENNIE to spłata całości zajmie 178 lat. Ile to pokoleń biednych Polaków?
Sprostowanie, żydzi chcą już 300 mld USD, spłata potrwa trochę dłużej - 820 lat...O odsetkach nie wspomnę...
Sla Mac...22.XI.1938 Ignacy Mościcki dekretem zdelegalizował, a 9.IX.2007 Lech Kaczyński przywrócił działalność masońskiej B’nai B’rith – Loża Polin
Aktualizacja: 2013-11-23 6:29 pm 
Dekret który w trybie natychmiastowym wyjmował spod prawa wszystkie stowarzyszenia masońskie na terenie kraju. Składał się on z sześciu artykułów, które mówiły m. in. o karze więzienia i grzywny za tworzenie, działalność, wspieranie oraz sympatyzowanie z lożami oraz przekazaniu majątku zlikwidowanych stowarzyszeń na cele dobroczynne.
Działalność B’nai B’rith w Polsce przerwał dekret Prezydenta Rzeczypospolitej Mościckiego z 22 listopada 1938 roku, rozwiązujący antypolskie organizacje masońskie w Polsce.
W 2007 po niemal 70 latach nieistnienia odrodziła się w Polsce jedna z najbardziej znaczących organizacji Żydowskich – B’nai B’rith – Loża Polin.
Instalacja loży miała miejsce dokładnie w dniu 9 września 2007 r za zgodą Prezydenta RP Lecha Kaczyńskiego?! Nie pisały oczywiście o tym gazety, nie informowała również telewizja, ale wzmiankę na ten temat można znaleźć na stronie internetowej Ambasady USA w Polsce.
andrzej...Żydzi zawsze okradali innych. A żydzi zawsze oszukiwali i udawali przyjaciół. A odpowiedzi bardzo dobre. Gondecki to żydowska kanalia.
Olek199...Panie Michalkiewicz, proszę nie przeceniać tych indywiduów z rządu, nawet gdy zostali oddelegowani do rólki premiera.
La Rein...Jeżeli mamy takich przyjaciół jak usa , które popierają roszczenia zydowskie wobec Polski to po co nam wrogowie?
Jerzy M...Faktycznie jestesmy nieszczesliwym narodem skoro taka purpurowo-fioletowa elite mamy, a przy tym mamy taki rzad jaki mamy !
Fiucik ...Zyda nie poznasz po napletku
84Nietz...Od małego dziecka nigdy nie ufałem Żydom a jako 11-latkowi w 1995 roku brzmiał w uszach cytat starego Le Pena: "Holocaust to tylko detal historii".
Bart Ba...Na końcu Michalkiewicz siė skompromitował I odkrył jako otwarcie antysemita.
Jerzy J...Dokładnie tak jak mówi Michalkiewicz. To jak prowadzimy rozmowę z takimi indywiduami, wpływa na odbiór naszych racji i zachowanie przeciwnika. Nie należy dać się zastraszyć kłamstwem tylko powiedzieć że: ponieważ nie sposób aby jeden człowiek wiedział o wszystkich najdrobniejszych nawet sprawach więc my to sprawdzimy i publicznie wyjaśnimy tę kwestię. Dzisiaj kłamstwo stało się zwykłym orężem i druga strona najmniej martwi się o moralny aspekt sprawy a liczy jedynie na propagandowy wydźwięk. Jeśli dziś z góry zakładamy że nasz przeciwnik mówi w dobrej wierze i nie kłamie, sami skazujemy się na porażkę, mimo że obiektywne fakty są po naszej stronie. Trudno to w takich okolicznościach nazwać to inaczej jak frajerstwem.
Chszuch...Jeszcze miesiąc temu chodziła kwota 60mld USD... a teraz juz jest 300mld USD. Przypomne tylko ze Niemcy wypłacili żydom 100mld USD.
Film osadzony źródło: https://www.youtube.com/channel/UCBfN8PrJkCgQrjqo66cuQ8w