Corle1 ciekawostki

Corle1 ciekawostki

Historia kanału Corle1 zaczyna się w dniu 2012-12-23 21:28:17.
Kanał od czasu założenia nagrał już, 3396 filmów przez okres działania kanału
filmy zostały wyświetlone 40462042 razy.
Aktualnie kanał śledzi ponad 134584 użytkowników.

CIVILIZATION 6: Rise and Fall PL odc.9 9 DLC Friends will be...


Playlista z odcinkami CYWILIZACJA 6: Rise and Fall po polsku: Daj pan spokój z takimi przyjaciółmi... :) ★ FanPage kanału: Nazwa serii: Zagrajmy w CIVILIZATION VI: Rise and Fall po polsku Gatunek: strategia, turowa Premiera: 08.02.2018 Producent: Firaxis Games Wydawca: 2K Games Grafika: 1080p60 Polska wersja / spolszczenie: napisy tak / dubbing tak Wersja na YT: PCCIVILIZATION odc.9 Friends friends

Najlepsze komentarze:

Corle1... INFO: Okazuje się, że kolejna misja w Kingdom Come: Deliverance jest wyjątkowo długa, dlatego kolejny odcinek pojawi się dopiero jutro w dzień. :( ;) Ale za to będzie co oglądać. ;)
michk8... https://youtu.be/IwRvV1P99oE?t=585 w czasie pokoju okradają nas najemnicy,a w czasie wojny nasi wrogowie....(corle odpowiada).....no to jest fajne :)
Aleksan... Mam nadzieje, że nowy odcinek nie będzie dopiero za kilka dni :((
Deszczu... Powodzenia Corle! :)
Xbeyond... 2:14 i to właśnie powoduje że ja już dziękuję . Lubię animację z tej ciwki i jest to jeden z powodów dla którego to oglądałem.
Igor ?w... Zasoby luksusowe nie dodają obszarów mieszkalnych, tylko udogodnienia. Możesz je przehandlować z kimś, więc opłaca się ich obróbka.
Karol K... 5:45 To że nie można przejść to oznacza że to są klify, można przez nie przejść tylko piechotą która otrzymała specjalny awans
Karol K... masz u mnie plusa za to, bo lubię normalne animacje ataku i szybki ruch jednostek. Też gram na takich ustawieniach
Piotr ?... Corle jest już prawie wieczór, a tu ani Kingdom nie ma jeszcze i pytanie kiedy wejdzie ?
Slowak1... Kolejny wielki naukowiec da ci za free bibliotekę i uniwersytet.
Poza tym ktoś niżej pisał (i zgadzam się z nim), że proroka nie aktywujesz bez dzielnicy. A kabul daje produkcję DO WOJSKA W DZIELNICACH WOJSKOWYCH
Marshma... Corle kontra reszta świata xD
Gr?dzio... No i obudziłeś się z "ręką w nocniku", teraz trzeba rekrutować wojska w całym państwie ☺☺
Piotr ?... Corle1 mała podpowiedź. Otóż małe jeziora które masz na południu na tej wąskiej i zarazem długiej wyspie tak samo jak rzeki dają słodką wodę i te +2 do mieszkań ;)
Blainer... Zakopane - Belgrad, miasto na południe od Brunei - Sofia, na płn zachód od stolicy - Monachium :)
Jade Ni... Kiedy The last day of earth???
byku220... Oglądając odcinek miałem tyle podpowiedzi co do rozgrywki a tu na koniec niespodzianka. Ale mimo wszystko podam je teraz może przydadzą się na później.
1. Corle1 dobrze, że zbierasz punkty na wielkiego proroka ale zapomniałeś o jednej ważnej rzeczy. Gdzie go aktywujesz? Musisz zbudować dzielnicę świątynną bo tylko tam on będzie mógł opracować religię, ale problem polega na tym, że teraz wszędzie powinna ruszyć produkcja wojskowa, tak więc trochę kiepsko wyszło.
2. Pamiętałem, że po filmie poradzę ci aby zbudować dzielnicę wojskową w Gwangju (ob. Mińsk) bo się przyda na Holandię i zadanie od miast państw było. No cóż po obejrzeniu filmu nie wiem czy budowa tam ma sens ale gdzieś blisko by się przydało np. Kraków.
3. Jedną z doktryn gospodarczych dotyczy budowy cudów z epoki STAROŻYTNEJ i KLASYCZNEJ, a Kolosa ani Latarni z Faros nie budujesz. Architektura Gotycka dotyczy cudów Średniowiecznych i Renesansowych ale żeby ją odblokować musiałbyś opracować boskie prawo albo zreformowany kościół.
4. Pisałem kiedyś o hwachach. Przydałyby się teraz.
5. Jeżeli Zulusi poślą do walki swych włóczników (bodajże Impi) uważaj na nich. Od razu bez wcześniejszych opracowań odpowiednich idei lub technologii mają premię w sile bojowej za oskrzydlenie (nawiązanie do opracowanej przez Czakę Taktyki Bawolej Głowy), mają niski koszt i szybciej zdobywają doświadczenie. Poza tym Czaka może szybciej robić armię i korpusy.
6. Pytasz na początku co się stało z tą nauką, że tak dużo. Premie od Kilwa Kisiwani i od bonusu Seondeok - Hwarang: miasto z gubernatorem ma + 10% do kultury i nauki
7. Jeżeli jak się wszystko uspokoi dalej będziesz miał ochotę na zabawę w złote wieki to polecam cud Taj Mahal.
8. Kiedy będziesz miał zmienić nazwę miasta to czy mógłbyś po prostu nie kasować jego oryginalnej koreańskiej nazwy a postawić ukośnik i dodać drugą nazwę (Jak z Mielnem w 4 sezonie).
Nadzwyc... Jeszcze im się odechce tej wojny ? Może jakiś sojusz z Indiami? ?
Waldema... Ten Kabul to militarne miasto. Może dlatego ma "ciemniejszy" kolor.
Marcin ... Nastawiam się na wojsko. Wyprodukuje jeszcze dwuch zbrojnych. Ustaw dwie jednostki żeby bronić swojego miasta przed kulisami a resztą atakuj na holandie
Richard... Teraz horda z państw miast ruszy do boju
Film osadzony źródło: https://www.youtube.com/channel/UCmJg52tfMUBPgRsRHeFpG5Q