Demonidias ciekawostki

Demonidias ciekawostki

Historia kanału Demonidias zaczyna się w dniu 2012-08-20 11:10:07.
Kanał od czasu założenia nagrał już, 2575 filmów przez okres działania kanału
filmy zostały wyświetlone 12628797 razy.
Aktualnie kanał śledzi ponad 25248 użytkowników.

Zagrajmy w Dark Souls 2 33 TRON PRAGNIEŃ


Sprawdź sprzęt HyperX z którego korzystam: ►Dołącz na mój serwer Discord: ►Live Stream: ➡️WSPARCIE KANAŁU (donate: sms, przelew, paypal, bitcoin): ►Facebook: ►Grupa FB: Zapraszam na kolejną serię z cyklu: Nostalgiczny powrót do Dark Souls, Bloodborne i Demons Souls. Tym razem czas na serię z Dark Souls 2 na edycji Scholar of the First SinZagrajmy Souls PRAGNIEŃ

Najlepsze komentarze:

Burak...Demo, gdy strażnik tronu atakuje tarczą, próbuje przełamać twój blok. Na wyzwaniu biegałeś bez tarczy, dlatego rzadko tego używał, a teraz miałeś wielką tarczę, którą się chętnie blokowałeś.
szeew19...Ja właśnie lubię korzystać z każdej formy ułatwienia jak np atak przez ściany albo mnóstwo estusów i klejnotów życia, one shoot'ować bossów, miażdżyć ich, najprzyjemniej mi się wtedy gra :)
Perdian...Czemu ostatnie odcinki tylko w 720p? :/
Dawid S...Kiedy elex
Agaa_99...Demo przecież możesz sobie założyć pierścień zwiększający udźwig, żeby robić szybkie przewroty :)
Fala_ G...Fajny film!

Prosze zróbcie krytyke mego kanału
Michal ...Demo bedzie kiedys jakas seria z Dark Souls 3?
aki 216...Na wyzwaniu zadawałeś więcej obrażeń. Nic dziwnego, że ci słabo poszło. Na takim etapie gry powinieneś chodzić z ulepszoną na maksa bronią a nie z bronią podstawową.
Veteran...23:32 było 2 razy
Xachari...Ja bym powiedział, że klejnoty nie byłyby znowu takie złe w "dwójce" gdyby nie były tak tanie i najsłabsza wersja nie byłaby w nieograniczonej ilości (w końcu tu jest mniej estusów niż w jedynce jak się porozpala wszystkie/prawie wszystkie ogniska w trudniejszych/dłuższych fragmentach "jedynki").
Osobiście nie unikam klejnotów, ale korzystam tylko i wyłącznie z tych, które się znajduje poprzez eksplorację i ewentualnie rozmowę/"questy". Przydają się zwłaszcza na początku samym jak mało jest estusów - na przykład po to by w pełni, na jeden raz, wyeksplorować obszar pomiędzy jednym a drugim ogniskiem.
Te większe i największe klejnoty zazwyczaj sprzedaję, a kupować żadnych nie chce nie tyle dlatego, że to zbyt ułatwia grę (choć zdecydowanie nie utrudnia ;) ), ale po to żeby oszczędzić duszę na poziomy i/lub ulepszenia ekwipunku. Nawet jak mi brakuje do poziomu to wolę mimo wszystko "chomikować" duszę, niż wydać te pozostałe po "odwiedzinach" w Majuli na klejnoty. No i w pierwszej kolejności zawsze korzystam z estusów bo to jednak odnawialne źródło leczenia, które mamy za darmo (no prawie, bo trzeba jednak znaleźć fragmenty i kości żeby mieć więcej i lepiej leczących ;) To tyle z mojej strony na ten temat - kończę tyradę :D
Dominik...Opiekun i strażnik tronu, ahh pamietam jak to na wyzwaniu męczyłes :D
Dominik...Demo zrób może w DS3 jakiś turniejek z widzami raz, tak jak to Otz robi ?
Miko?aj...No to zaczynamy ?
Mariusz...poleciało kolejny odcinek,i łapka w gòre
Film osadzony źródło: https://www.youtube.com/channel/UCw-YHrwBmhrwURTkI9L4KTg