Miliony Polaków ZATRUWANYCH KAŻDEGO DNIA. PIS WIE i NIC NIE...


► Cała seria ► ► Inne serie filmów ► (Lekkie vlogi) + (Życiowe tematy) + (Teorie Spiskowe) ► Daj lajka na "Fejsie" ► + + Miliony Polaków Trutych KAŻDEGO DNIA. PIS WIE i NIC NIE ROBI! / TVP robi Alarm a Morawiecki NIC! Krzysztof Ator Woźniak z YouTube Komentator na Wideoprezentacje mówi prosto z mostu jak jest bez owijania w bawełnę. Powiązane vlogi: 1. ► Co Przykrywa Afera Polska Izrael? Morawiecki z PIS FAKTYCZNIE Podnosi Podatki. Nawet o 8 procent. ► 2. ► PIS i Morawiecki PRZESADZA Normalnie Powrót PRL Miliony Polaków Będą Mieć Problem. ► 3. ► Maski Opadły Ustawa do Kosza bo tak chce Izrael i USA. Polska i Polacy Stracą MILIARDY! ► Darowizny (wsparcie dla twórcy) związku z ograniczaniem możliwości zarabiania przez YouTube: Bank (koniecznie wpisz DAROWIZNA w tytule przelewu): 85 1560 0013 2243 3952 8000 0006 Paypal (koniecznie wpisz DAROWIZNA w tytule przelewu): Kontakt biznesowy: ► Czytaj codziennie ► ► Źródło ► 28022018,36124459 76842,17712457,Trujacy_i_rakotworczy_wegiel_ogrzewa_polskie_domy_.htmlMiliony Polaków ZATRUWANYCH KAŻDEGO DNIA. ROBI! Alarm Morawiecki

Najlepsze komentarze:

Maciek ... Węgla brakuje ,sprowadzamy go z Rosji i Usa,a sprzedajemy kopalnie Krupiński!
D B... Miły Komentarz :-)
Kamil C... oczywiste to wybicie najwięcej polaków starszych młodszych albo uciszyć ocenzurować zamknąć robić wariatów nazwa z artystami faszystami załatwić lub spowodować chorobę
Eva Lyn... Dobrze, że takie filmy robisz. Po mojej ulicy najchętniej chodziłabym w masce gazowej, bo się duszę i staram się przebiec pewien jej fragment. Niestety jest to z winy okolicznych domów, więc boję się nawet otworzyć na sekundę okno. - I nie mam przed tym ucieczki.
KuroiMu... Krzysiu, bo węgiel pali się nie w zależności od składu (tu można jedynie przypisać odcienie żółci jeśli zawiera sporo siarki), tylko sposób w jakim jest spalony :), ten czarny dym to węgiel palony na gorąco (dorzucony na żywy żar), ten drugi natomiast którym rzygają kominy to dym wędzarniczy...czyli dorzucona duża ilość węgla na zimny piec i czekanie aż się rozpali (i o zgrozo włączenie dmuchawy) lub dorzucenie na w miarę rozpalony żar ale bez odpowiedniego dopływu powietrza...i się jak to ja mówię "dusi".
Żeby dym się wypalił całkowicie musi przejść przez warstwę żaru, ale skoro mało kto wie jak poprawnie palić w swoim piecu (lub w ogóle mieć wiedzę jaki piec posiada), to gdzie tam się domagać aby jeszcze sprawdzali węgiel przy kupnie.
KuroiMu... A gdzie takie składy węgla można podawać, bo dostałam dzisiaj informację od pracownicy że jej firma zakupiła taki węgiel i wiem gdzie skład się znajduje...
Marcin ... miły komentarz
Zavic19... Miły komentarz :)
Igor... Głosowanie na PiS i PO świadczy o niedoborze wapnia i magnezu. Pozdrawia m
Piotr U... TVN wcale nie przesadza. W ciągu ostatnich dwóch lat od smogu poszło do piachu w Polsce tylu ludzi, ile zginęło w wojnie po rozpadzie Jugosławii. I co? I nic.
POLSKA ... Siema krzyš wracaj szybko do zdrowia
Dzoli Z... Mój sąsiad tym pali.
Nie da się żyć! Aż się boję wychodzić na spacer wieczorem, nawet jak są zamknięte okna, to dostaje się to świństwo do domu!
Dym jest tak strasznie gęsty i żółtawo...nie wiem jaki, że na pierwszy rzut oka wygląda to nienaturalnie.
Dzoli Z... Mieszkam na wsi a powietrze jest gorsze niż w centrum wielkiej metropolii ?
PattyMa... Modyfikowany węgiel wersja polska ;)
Mateusz... Eko groszek polecam. :)
Last Ni... Krzysztofie rację masz. wungiel to paliwo kopalne
Stanisl... Istnieje taka możliwość ze to jest ten węgiel który kupujemy od naszych najlepszych sojuszników :-)
Murciel... dzięki za info nie wiedziałem o tym idę sprawdzić jaki mam węgiel, pozdrawiam.
Film osadzony źródło: https://www.youtube.com/channel/UCViVL2aOkLWKcFVi0_p6u6g


wideoprezentacje ciekawostki

wideoprezentacje ciekawostki

Historia kanału wideoprezentacje zaczyna się w dniu 2008-12-05 11:49:28.
Kanał od czasu założenia nagrał już, 6493 filmów przez okres działania kanału
filmy zostały wyświetlone 212827245 razy.
Aktualnie kanał śledzi ponad 422970 użytkowników.