Wildstein: Strona izraelska ma w Polsce kontakty niechętne...


"Strona izraelska np. Jad Waszem posiada swoje kontakty w Polsce. Te kontakty są niechętne Polsce i Polakom" stwierdził w Porannej rozmowie w RMF FM Bronisław Wildstein, członek polsko izraelskiej grupy ds. dialogu historyczno prawnego. "To jest fundamentalny problem" podkreślił. Pytany o to, kogo konkretnie ma na myśli, Wildstein stwierdził: "Są z pewnością tacy w Centrum Badania Zagłady Żydów, takie osoby, jak np. pan prof. Jan Grabowski. Wygląda na to, że inni są pod wpływem jego". "Od razu powiedzieliśmy, że nie przyjechaliśmy negocjować ustawy, że ustawa (o IPN przyp. red.) jest zatwierdzona, przyjęta, a teraz jest w rękach Trybunału Konstytucyjnego" powiedział gość Roberta Mazurka pytany o kulisy polsko izraelskich rozmów.Wildstein: Strona izraelska Polsce kontakty niechętne Polsce Polakom

Najlepsze komentarze:

Bolek L...ty LAJDACKI MASONSKI zydziochu wilsztajnie ZAPAMIETAJ ZE ODPOWIESZ PRZED NASZYM POLSKIM NARODEM TY PODLY ANTYPOLSKI ZDRAJCO
Bartek...Brawo Wildstein, prawdę mówi, rzadkość
The Kiw...Szanuje Pana Wildsteina,jest prawdziwy,poczciwy i rozsadny.
Jacek G...Z izraelem trzeba zerwać stosunki dyplomatyczne za uczenie dzieci nienawiści do Polaków.
Maciej ...Wildstein to zydowski goryl,jebac plemie zydowskie plujące w Polakow.
Katarzy...Grabowski niechętny Polsce i Polakom.?Dziękuję, Panie Wildstein. Tylko głośniej, głośniej, proszę! (O marcu też w dziesiątkę.)
Dobry C...No Panie Mazurek, miał Pan dobrego adwersarza, aż miło posłuchać .
Cinek40...Wildstein potrafi mówić w taki sposób, że nic nie powie konkretnego a i tak brzmi mądrze.
Jacek K...Super facet. Bardzo lubię p. Wildsteina. Mazurek też spoko jak zwykle.
grzegor...UWIELBIAM PANA PANIE WILDSTEIN
Renata ...Mazurek fatalny natomiast pan Wildstein świetny !???
Charles...Wilstain wyglada na porzadnego rozsadnego faceta!C.Malinowski
janusz ...Pan Wildstein konkretnie i spokojnie . Szacunek . Jezeli chodzi o Polska Fundacje Narodowa to uwazam ze to skandal ze nic nie robia . Caly zarzad powinien byc natychmiastowo zdymisjonowany , natychmiast! Siedza na 250 milionach a wypuscili marny filmik , ktory jakoscia , wyrazistoscia i przekazem jest bity przez kazdy amatorsko zrobiony filmik przez polskich internautow a krazacy w sieci . Albo zlikwidowac PFN i pieniadze dac ludziom , ktorzy zrobia setki projektow albo zmienic caly zarzad.
Alex T....swietny dziennikarz i "piskorz" Wildstein - niech sobie poczyta komentarze podczas wystapienia prezydenta RP Andrzeja Dudy i antysmityzm Polakow.
mir1920...Mądrego miło posłuchać.
franol7...Jak Polska na naszych oczach zamienia sie w panstwo TOTALITARNE

1.Policja zaczyna pelnic role instytucji przesladujacej obywateli nie lamiacych obowiazujacego prawa ale niewygodnych wladzy.Wykorzystuje sie bardzo skrupulatnie obowiazujace przepisy w celu: nekania " obywateli.Vide sparwa Frasyniuka czy ostnio uczestnikow Manify

2.Prokuratura zaczymna sprawdzac dzialalnosc jawnie opozycyjnych, ale legalnie dzialajacych partii politycznych,pod katem zgodnosci z prawem tresci przez nie gloszonych videostania sprawa RAZEM .

3.Politycy zaczynaja szukac polskich korzeni wsrod autorow ogolnie uznanych na swiecie dziel ,przy czym jasne jest ze tych korzeni nie ma! Proba napompowania sobie i swoim zwolennikow ego.
Czytaj Turbo-Polactwo!

4.Zmiana prawa w zakresie prasowych sprostowan za tzw klamstwo prasowe poprzez gigantyczne kary finansowe.Jesli gazeta osiagnela zyskiz tego klamstwa to kara =2x zysk

5.Tzn lojalnosc kandydatow i ich przydatnosc do tzw sluzb ma byc badana za pomoca wykrywacza klamstw.Ich tzw przydatnosc do tej pory nie jest okreslona zadnym(!) aktem prawnym i podlega wielkiemu widzimisie.
GlosujN...Rzadki przypadek kiedy gosc zaslinionego mazurka jest poteznie madrzejszy od zarazumialego dziennikarzyka...
GlosujN...Wielu zydow w Polsce i poza nia jest Polsce wroga ale tez jest wielu przyjazna i wrecz patriotyczna! Gleboko jestem przekonany, ze Wildstein mimo swego zydowskiego pochodzenia jest porządnym człowiekiem i wspanialym polskim patriotą!!! Brawo!
chaos...TAK PANIE WILDSTEIN,USPOKOJENIE RELACJI ? MYSLI PAN ? DZIS MAMY 09.03.18 I WASZA AMBASADOR AZARII ZNOWU SPLUNELA POLAKOM W TWARZ ! OCZYWISCIE TO CO ONA DZIS POWIEDZIALA TO NAPEWNO Z POLECENIA IZRAELA.POLSKI RZAD JAJ NIE MA.NAPEWNO SA ORZEZANI SKORO Z IZRAELEM PORZADKU NIE ROBIA ! TO ZE PIS POLSKE ZYDOM ODDAJE TO JUZ TEZ MOZNA SIE DOMYSLEC ! WYDALIC Z POLSKI AGENTA IZRAELSKIEGO JONNY DANIELSA !
broda...NIE JMU TYLKOM  POLAKOM
Film osadzony źródło: https://www.youtube.com/channel/UCkC9YgH_FlqOhOIoTDFt4CA


Fakty RMF FM ciekawostki

Fakty RMF FM ciekawostki

Historia kanału Fakty RMF FM zaczyna się w dniu 2013-08-27 15:26:07.
Kanał od czasu założenia nagrał już, 2717 filmów przez okres działania kanału
filmy zostały wyświetlone 32324427 razy.
Aktualnie kanał śledzi ponad 48350 użytkowników.