Sam Rockwell pięknie zagrał idiotę Agnieszka Suchora | OnetRANO


Gościem specjalnego oscarowego wydania #OnetRANO była aktorka Agnieszka Suchora. SUBSKRYBUJ Onet RANO: Wszystkie odcinki programu na VOD.pl: Jesteśmy też TU: TT FB Insta: Rockwell pięknie zagrał idiotę Agnieszka Suchora OnetRANO

Najlepsze komentarze:

hallovi... Sam Rockwell przeważnie gra przygłupa chyba po warunkach hehe. Najlepszy przygłup w jego wykonaniu to rola w Zielonej mili z 1999r.
grzegor... pozdrawiam pania Agnieszke bo cenie jej aktorstwo!!! jezeli chodzi o Sama Rockwella to kiedys zagral tez trosze psychola ,wariata w Zielonej Mili i milo sie slucha :)
Seans P... 12:25 Pani Agnieszka zapewne odnosi się do filmu "happy go lucky" i głównej roli wspomnianej i świetnej Sally Hawkins ?
Margare... Sam!! Oscar w pełni zasłużony!
I am co... świetna aktorka,bez nadęcia,skromna ale znająca swoją wartość,bez zcisku pewnej części ciała
Igor Se... Przepraszam, nie chcę się czepiać szczegółów, ale czy oglądali Państwo tę samą galę nagród co ja? Nazwisko Trumpa jak najbardziej padło (w całkiem zabawnym żarcie dotyczącym filmu Get Out), Nić Widmo nie skończyła z pustymi rękami. Fajnie by było ograniczyć też komentarze typu wypowiedź pana redaktora na temat filmu Kształt Wody „odpadłem po 15 minutach”. nie jest Pan zawodowym krytykiem, ale troszkę subtelniej i bardziej obiektywnie należałoby przekaz poprowadzić, skoro cała ramówka Państwa programu jest dziś dedykowana imprezie rozdania Oskarów.
GHJK IK... Tak bardzo chciałem tam być !!!
Film osadzony źródło: https://www.youtube.com/channel/UCjkNubkfecaFLZbHnnsz6pw


Onet Rano ciekawostki

Onet Rano ciekawostki

Historia kanału Onet Rano zaczyna się w dniu 2016-09-29 11:39:44.
Kanał od czasu założenia nagrał już, 2732 filmów przez okres działania kanału
filmy zostały wyświetlone 57313511 razy.
Aktualnie kanał śledzi ponad 109143 użytkowników.