Test noktowizora na wyprawy Urbexowe poradniki


Tutaj znajdziesz noktowzior: 10% zniżki na zakupy w Banggood: SUBSKRYBUJ nasz kanał! ► ◄ PATRONITE wspomóż projekt i wyprawy ► Zobacz nas na Facebooku: Kup sobie koszulę: Kontakt z nami: Nasz sprzęt: Latarki Fenix ​ Lubisz to co robimy ? To nie zapomnij dać łapki w górę i suba :) Co to Urbex i czym jest Urbex i Urbex History ? Jesteśmy grupą eksploratorów z pasją do historii. Zwiedzamy i filmujemy opuszczone miejsca, często tajne lub niedostępne dla wszystkich. W każdym z naszych materiałów o Urbex jest motyw historyczny, co nas wyróżnia na tle innych ekip. Zwiedziliśmy już wiele miejsc w Polsce jak chociażby Tajne radzieckie miasto w Polsce – Pstrąże , ale też i poza granicami naszego kraju np. Czarnobyl, Radioaktywną Zone i Prypeć. !! PAMIĘTAJ !! Urbex to niebezpieczne hobby, mogące prowadzić do trwałego uszczerbku na zdrowiu. Zawsze pamiętaj o bezpieczeństwie. Nie naśladuj scen widocznych na filmie. Do zobaczenia na następnej wyprawie !noktowizora wyprawy Urbexowe poradniki

Najlepsze komentarze:

Themore... Ja mam PNW57, wystarczy odpowiednio zmodyfikować i działa idealnie jak na cenę 100 zł. Zasilanie z baterii 9V wystarcza na przynajmniej 8h zabawy-sprawdzane w terenie przy temperaturze 10 stopni.
Adikson... Kto uwielbia urbex history daje subka lape w gore i oby tak dalej chlopaki
ROAD TO 300K!!!!!
Angelik... Jesteście super kiedy nowy film ??
Pytek X... Widzowie i Prezes nie przyszło wam od razu na myśl jak mi żeby zostawić to w ukrytym miejscu jakimś nawiedzonym paaaanie #1 na czasie to mało powiedziane a jaka frajda z oglądania by była ;- O
Dobry sprzęcik. Jakiś kadr z podwórka do jakiegoś domu opuszczonego w okno masakra.
terry... ee ,samemu zrobic tylko lampe na podczerwień i zwykłą kamere wziąść i bedzie wiele lepsze :D
Pawe? S... Szczerze mówiąc, to lepszy noktowizor będzie z kamery monitoringu i wizjera CRT ze starej kamery na kasety.
brys555... To już chyba leszy efekt będzie po wypruciu filtra z kamery i dorzuceniu sobie oświetlacza IR.
SCP 173... 5:11 02/07/2015 (?)
bartek ... Jak mi się bardzo marzy aby pójść z wami na taką wyprawę uwielbiam wasze materiały i ekipę!?
Bartek ... czekam na odcinek w nawiedzonym miejscu z noktowizorem
belikos... Kuzwa ale wam dali badziewie
profklo... Z mojej perspektywy urządzenie nieprzydatne do nocnych eksploracji. Dlaczego? Już tłumaczę.
Przede wszystkim kąt nagrywania wyklucza sprawne prowadzenie obiektywu w pomieszczeniach, które są domeną licznych opuszczonych przestrzeni.
Bardzo w oczy rzuca się brak stabilizacji obrazu, co przy zwiększeniu ogniskowej razi szczególnie.
Po wtóre warto dodać, że w kamerach z reguły znajdują się wbudowane moduły noktowizyjne umożliwiające prowadzenie nocnego obrazu znacznie lepszą optyką i - co istotne - ze stabilizacją. Moja leciwa kamera Samsung sprzed ponad dziesięciu lat posiada tryb noktowizji na kilku stopniach nasilenia.

Noktowizor niezależny zyskuje znaczenie w ratownictwie czy, chociażby, u portierów, ochroniarzy, a nawet leśników. Na UrbeX bym tego ustrojstwa nie zabierał.
Dziękuję za film, łączę garść pozdrowień.
ezkin... W Niechorzu (obok Rewala i Gryfic) jest pełno starych budowli po żołnieżach niemoeckich i blisko deptaku znajduje się wielka studnia o średnicy 3m ( bez barierek ) i pozostała piwnica po niemieckim hotelu do ,którego nikt nigdy jeszcze nie zszedł. Mega malo osób o tym wie bo jest schowane wejść za głazem.
MATEX X... Czemu to noktowizorem było nagrywane 02/07/2015r zobaczcie sobie nawet 4:30 w dolnym prawym rogu
neoarty... Straszny szajs.... Nigdy w życiu za tą zabawkę dla dzieci bym tyle nie dał! Taniej wychodzi przerobienie najtańszego bezlusterkowca APSC np. Sony NEX5 na noktowizor (wystarczy odkręcić filtr IR-Cut który znajduje się tuż przed matrycą w obudowie aparatu + jasny obiektyw na m42 (by było taniej) albo obiektyw fisheye (idealnie do URBEXu)+ latarka IR. Koszt po całości to ok 400-500 zł a przynajmniej ma się dużo lepszy (większy bo aż APS-C) przetwornik, kinową głębię ostrości i obraz FullHD 50 FPS.
Micha? ... 4:29 Co to idzie jakaś postać biała ?
elektro... Mój pomysł był z kamerą termowizyjną do nawiedzonych miejsc ale noktowizor też może być. PS czemu mój? Pisałem do urbexa, a widocznie bangood ma podsłuch w moim telefonie :) I nawet urbex może potwierdzić
Martin ... Fajny bajer. Na pewno uatrakcyjni wypady. Choć pamiętając historie o zdychających bateriach w nawiedzonych miejscach (rzekomo powodowanych przez duchy, które w ten sposób oznajmiają niezadowolenie) trzeba za pewne będzie zabrać worek dodatkowych ogniw. ;)
wujek d... Niestety ale gówniany ten noktowizor...... Przy półmroku, gdy nieuzbrojone ludzkie oko jeszcze doskonale widzi, ten noktowizor zachowuje się jak zawyła kamera, tyle tylko że czarno-biała.
Porządny noktowizor jest taki, gdy ludzkie oko nie widzi nic totalnie a przez noktowizor widzisz doskonale...

Np. taki: https://www.youtube.com/watch?v=WEg1hO-taBk
Damian ... Tak mi się den pomysł potopa
Film osadzony źródło: https://www.youtube.com/channel/UC7XgxJhy6N6KGMFzELHtlUQ


Urbex History ciekawostki

Urbex History ciekawostki

Historia kanału Urbex History zaczyna się w dniu 2014-07-29 17:56:53.
Kanał od czasu założenia nagrał już, 184 filmów przez okres działania kanału
filmy zostały wyświetlone 72979255 razy.
Aktualnie kanał śledzi ponad 704421 użytkowników.