Przejścia dla pieszych nie za wszelką cenę !! OSK Kursant Wrocław


Przedstawiamy film o temacie przejść dla pieszych.Bezpieczne przejeżdżanie przez przejścia dla pieszych z pełną kontrolą tego co dzieje się nie tylko przed nami ale tego co dzieje się za nami i obok nas jest najważniejsze i to decyduje o bezpieczeństwie nie tylko naszym ale pieszego który ma zamiar wejść na przejście lub już na nim jest .Film ma na celu uzupełnienie treści artykułu który znajdziecie na blogu. Film . Szkoła Jazdy Kursant zaprasza na kursy wszystkich kategorii prawa jazdy. Jesteśmy na I miejscu w rankingu zdawalności WORD Wrocław. Przejścia pieszych wszelką cenę Kursant Wrocław

Najlepsze komentarze:

Mapingu... 5:58 W tym miejscu kursant powinien przejechać, ponieważ piesze były jeszcze kawałek przed przejściem, a jak wiemy taka sytuacja nie obliguje nas do zatrzymania pojazdu.
Edyta S... Mam bardzo ważne dla mnie pytanie. Na egzaminie miałam taką sytuację że skręcając w prawo zatrzymałam się przed przejściem dla pieszych na które od lewej strony wszedł pieszy. jechałam droga jedno-jezdniową dwukierunkową i w taką też drogę skręcałam. Egzaminator uznał to za błąd twierdząc, że stworzyłam zagrożenie dla samochodów jadących za mną i, że nie powinnam się zatrzymywać w tej sytuacji bo nic by się nie stało gdybym przejechała. Tłumaczyłam, że pieszy wszedł już na przejście więc się zatrzymałam. Egzaminator skomentował to m.in tym że ślepo wierzę w przepisy i zrobił kazanie odnośnie tego czy zdaje sobie sprawę z tego, co by się stało gdyby samochód za mną nie wyhamował. Powiem szczerze że jestem zła o tą sytuację, bo jak niby miałam się zachować? Gdybym się nie zatrzymała było by wymuszenie pierwszeństwa na pieszym. Kierowca za mną miał obowiązek zachować bezpieczny odstęp, poza tym widział z daleka ze sygnalizuje skręt , domyślam się, że moja prędkość nie była zbyt duża (w końcu skręcałam). Egzamin zdałam, ale niesmak pozostał.
Kamila ... Przez te cięcia nie da się tego oglądać...
Film osadzony źródło: https://www.youtube.com/channel/UCfTX512KexkMeh_ww4BMJkg


Szkoła Jazdy Kursant ciekawostki

Szkoła Jazdy Kursant ciekawostki

Historia kanału Szkoła Jazdy Kursant zaczyna się w dniu 2010-03-22 13:42:22.
Kanał od czasu założenia nagrał już, 832 filmów przez okres działania kanału
filmy zostały wyświetlone 20881909 razy.
Aktualnie kanał śledzi ponad 24394 użytkowników.