Szkoła Jazdy Kursant ciekawostki

Szkoła Jazdy Kursant ciekawostki

Historia kanału Szkoła Jazdy Kursant zaczyna się w dniu 2010-03-22 13:42:22.
Kanał od czasu założenia nagrał już, 831 filmów przez okres działania kanału
filmy zostały wyświetlone 20442388 razy.
Aktualnie kanał śledzi ponad 23365 użytkowników.

Przejścia dla pieszych cz.II nie za wszelką cenę !! OSK...


Przedstawiamy film cz.II o temacie przejść dla pieszych.Bezpieczne przejeżdżanie przez przejścia dla pieszych z pełną kontrolą tego co dzieje się nie tylko przed nami ale tego co dzieje się za nami i obok nas jest najważniejsze i to decyduje o bezpieczeństwie nie tylko naszym ale pieszego który ma zamiar wejść na przejście lub już na nim jest .Film ma na celu uzupełnienie treści artykułu który znajdziecie na blogu. Film . Szkoła Jazdy Kursant zaprasza na kursy wszystkich kategorii prawa jazdy. Jesteśmy na I miejscu w rankingu zdawalności WORD Wrocław. Przejścia pieszych cz.II wszelką cenę Kursant Wrocław

Najlepsze komentarze:

KsEo1... super, wiecej filmików
Ania Fr... Dziękuję Panie Andrzeju, to bardzo ważne informacje! Nie tylko dla tych, którzy się uczą ale też dla tych którz mają już prawo jazdy. Może jakby każdy miał tą wiedzę to by nie ginęło tyle pieszych.
Adam Mu... Gdzie jest Pan Franciszek co ?!!!!!Zarządajmy Pana Franciszka dlaczego nie ma go na odcinkach ?!!! Miał być z nim odcinek związany z Egzaminem praktycznym a nie ma.Dlaczego ?!!!!
haramsp... Czy egzaminator obleje mnie jak zatrzymam się przed przejściem dla pieszych jeżeli pieszy nie wszedł tylko czeka na przejście? Bo różnie to bywa.
Film osadzony źródło: https://www.youtube.com/channel/UCfTX512KexkMeh_ww4BMJkg